speranzaa
14.07.09, 05:18
czy ktos wie jak poprawic zdjecie.. tz . jak zostawic czlowieka na zdjeciu
tylko a wyrzucic cale tlo, czyli np. szafke czy okno czy cos tam innego, by
tylko osoba byla na zdjeciu wiem ze to mozna zrobic, tylko ie pamietam jak.
Dzieki