14.07.09, 05:18
czy ktos wie jak poprawic zdjecie.. tz . jak zostawic czlowieka na zdjeciu
tylko a wyrzucic cale tlo, czyli np. szafke czy okno czy cos tam innego, by
tylko osoba byla na zdjeciu wiem ze to mozna zrobic, tylko ie pamietam jak.

Dzieki
Obserwuj wątek
    • easy.kobra22 Re: zdjecia 14.07.09, 15:00
      Wchodzisz na Picture, i otwierasz zdjecie ktore chcesz poprawic,
      powinno otworzyc sie (Windows Photo Gallery)
      w gornym pasku klikasz na (fix)
      po prawej klikasz na (crop picture)
      wyskoczy okienko, ktore przesuwasz po zdjeciu w to miejsce ktore
      chcesz zostawic, i klikasz (add)
      powodzeniasmile
      • speranzaa Re: zdjecia 15.07.09, 04:11
        na jakie Picture??? to jakis program picture?


        easy.kobra22 napisała:

        > Wchodzisz na Picture, i otwierasz zdjecie ktore chcesz poprawic,
        > powinno otworzyc sie (Windows Photo Gallery)
        > w gornym pasku klikasz na (fix)
        > po prawej klikasz na (crop picture)
        > wyskoczy okienko, ktore przesuwasz po zdjeciu w to miejsce ktore
        > chcesz zostawic, i klikasz (add)
        > powodzeniasmile
    • nataliaos Asia... 14.07.09, 21:21
      ...może to pomoże smile
      wiecek.biz/usuwanie_tla_ze_zdjec.html
      Jeden szkopuł, iż tło musi być jednolite.
      • nataliaos Jeszcze coś takiego znalazłam. 14.07.09, 21:42
        www.gobart.pl/tutoriale/fotomontaz-podmiana-tla.php
        www.cyberfoto.pl/potrzebuje-pomocy/76192-jak-szybko-i-latwo-usunac-tlo.htm
        • speranzaa Re: Jeszcze coś takiego znalazłam. 15.07.09, 04:10
          sprobuje, zobaze co mi wyjdzie:0 dzieki
          • speranzaa Re: Jeszcze coś takiego znalazłam. 17.07.09, 02:35
            Dzieki wszystkim, cos wymodzilam i mam zdjecie jakie chcialam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka