Dodaj do ulubionych

Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r.

IP: *.bar.warszawa.sint.pl 14.10.09, 08:28
To są właśnie te problemy, które paraliżują rozwój gospodarczy
kraju. Nie można zrealizować gó...anej inwestycji to co dopiero
prywatyzacja stoczni czy inne przedsięwzięcia!
Obserwuj wątek
    • Gość: withold Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: 195.245.213.* 14.10.09, 08:47
      Ale kretynów mamy w urzędzie :-) Tu poślizg, tam opóźnienie. Jak
      zima idzie, zaczynają roboty Al. Jerozol./Łopuszańska; Odnogę S2
      przy lotnisku, itp. itd. Banda idiotów, co bladego pojęcia nie ma o
      inwestycjach drogowych i planowaniu, siłą z wiochy przez HGW
      zaciągnietych do miasta.
      • Gość: World Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: 195.117.230.* 14.10.09, 09:21
        Dam władzom cenną radę w przypadku tych objazdów - i to za darmo!
        Zamieńcie jak najprędzej kierunki ruchów. Na zwężonej al.
        Wilanowskiej powinien być ruch z Wilanowa na Służewiec, a ruch
        odwrotny ma iść poprzez ul. Śródziemnomorską. Będą zamiast wielu
        uciążliwych skrętów w lewo - dużo mniej dotkliwe skręty w prawo. Nie
        trzeba do tego tak wiele, a korzyści będą ogromne. Niechże redakcja
        prześle to na biurko Galasa!
        • rlnd Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. 14.10.09, 09:41
          Brawo !
          Przy okazji zniknie korek na wlocie Bonifacego do Sikorskiego - bo zamiast
          skupiac ruch drogowy (z objazdow Bonifacego i Srodziemnomorskiej), bedzie go
          rozpraszal.

          No ale coz oczekiwac od p. inz. Galasa (na urlopie).
        • tarantula01 Urzędnicy wiedzą o tej mozliwości od sierpnia ! 14.10.09, 10:32
          Taką radę urzędnicy dostali już w sierpniu:
          www.siskom.waw.pl/artykuly/2009/090824_Dz_2.jpg
          No i co? No i nic!
          --
          Pozdrawiam
          TAK dla warszawskiej obwodnicy
          Strona internetowa SISKOM
          • Gość: World Re: Urzędnicy wiedzą o tej mozliwości od sierpnia IP: 195.117.230.* 14.10.09, 11:14
            tarantula01 napisał:

            > Taką radę urzędnicy dostali już w sierpniu:
            > www.siskom.waw.pl/artykuly/2009/090824_Dz_2.jpg
            > No i co? No i nic!

            Ale może właśnie dziennikarze teraz nacisną na Galasa :)
      • Gość: A.Spragi Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.dyn.optonline.net 14.10.09, 11:50
        Tak jest - wybierajcie "dobra PO" dalej, a wreszcie cala Warszawa
        stanie na dobre,nie bedzie sie dzialo zupelnie NIC,NIC,NIC.
        A jak Tusk zostanie prezydentem to dopiro bedzie - jak kros wykryje
        jakies zlodziejstwo to spotka go los Kaminskiego z CBA tylko duzo
        gorszy,bo wtedy PO bedzie monopolista w kazdej sprawie, a Tusk
        "bedzie mial zaufanie" do kazdego "swojego" zlodzieja,tak jak
        powiedzial teraz o tych "swoich" co ich "ukaral" awansami w Sejmie.
        MARNE SZANSE dla Polakow w najblizszej przyszlosci - no ale maja
        poparcie( !!!) ponad 50 % narodu (glupiego,nota bene)
    • amelia252 Światła na Śródziemnomorskiej ... 14.10.09, 08:57
      A kiedy wreszcie ktoś wyreguluje stosownie do natężenia ruchu światła na
      Śródziemnomorskiej do ch..a wafla??!!! Zielone pali się zaledwie 10 sekund i w
      takiej sytuacji przy dobrych wiatrach zdążą może przejechać dwa - w porywach
      do trzech - samochody albo jeden autobus, przez co jazda autobusem z jednego
      do drugiego przystanku zajmuje czasami pół godziny !!! Jak jest ładna pogoda,
      to ok, mogę sobie przejść ten przystanek, ale przy takiej ch...nie jak dziś to
      średnia przyjemność. Banda debili.
      • rlnd Re: Światła na Śródziemnomorskiej ... 14.10.09, 09:19
        A na skrzyzowaniu Sikorskiego i Wilanowskiej swiatla wciaz uwzgledniaja w swoim
        cyklu samochody jadace Wilanowska OD WILANOWA. Ciekaw jestem po co ?
        • tarantula01 Światła od Wilanowskiej 14.10.09, 10:47
          Po to one są, aby pieszy mógł przejść przez przejście dla pieszych po północnej
          stronie Al. Wilanowskiej (faza jest o minimalnej, przewidzianej przepisami,
          długości ).
          • rlnd Re: Światła od Wilanowskiej 14.10.09, 11:55
            Racja. Tyle ze pojazdy jadace na wprost Wilanowska w niczym nie przeszkadzaja
            pieszym (tylko te skrecajace z Wilanowskiej w Sikorskiego w lewo w kierunku
            mostu Siekierkowskiego).
            A mysle ze mozna rozdzielic sygnalizacje "na wprost" od tej do skretu, chyba
            zreszta czesciowo ona tak dziala w tej chwili (do skretu uruchamia sie troche
            pozniej) ?
    • Gość: AB Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 08:59
      Dodatkowa zapłata ? Za co ? Pani rzecznik Pol-Aqua chyba nie wie co mówi. Kogo przerzucić, przecież tam pracuje kilka osób na krzyż. Jeżdzę tamtędy codziennie i tak jak podawał właściciel warsztatu w wakacje prawie nic się nie działo (po 15:00 robotnicy udawali się na zasłużony odcinek). Teraz będą gadać, że zima przyszła i nic nie zrobią. Granda !!! A już sposób organizacji tej budowy, w której nie widać żadnego sensu woła o pomstę do nieba. Czy ZDM nie kontroluje tej inwestycji. A o panu Galasie już lepiej się nie wypowiadać bo do czego się nie dotknie w sprawie usprawnienia ruchu to tylko psuje.

      Dobrze, że jeszcze ZTM się nie wypowiedział w sprawie bo pewnie zaraz zabrali by jezdnię na buspas :(
    • Gość: obserwator Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 09:24
      Pan Szymborski ma calkowita racje. Widzialem to samo z moich okien. Kompletny
      chaos i brak organizacji. Mniej wiecej od dwoch - trzech tygodni prace sa
      prowadzone dynamicznie, ale wczesniej bylo inaczej. Zwrocilem uwage takze na
      notoryczne zasypywanie i kopanie w tych samych miejscach oraz rozliczne
      poprawki, ktore robotnicy robili, poprawiajac wlasna prace. A przeciez to nie
      jest skomplikowana budowa - wrecz przeciwnie.
    • Gość: Pilot Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.2a.pl 14.10.09, 09:27
      Czy ja dożyję że Warszawa doczeka się DOBREGO gospodarza??? Taki
      urzędas zamiast siedzieć w biurze i pić herbatkę powinien latać na budowę i
      kontrolować co się dzieje.A Galasa wykopać do Urnu-Burnu
      Niech tam kieruje w buszu ruchem .Razem z HGW.
    • Gość: freeman Beznadzieja IP: *.chello.pl 14.10.09, 10:07
      Oststnio prowadiłem 710 i opuźnienie przez Sródziemnomorską wynosiło
      41 minut. Bez komentarza. Dlaczego nie będzie można puścić po jednej
      nitce w obie strony po nowej jezdni? Wcześniej tak było i korków w
      okolicy tak dramatycznych nie było. Znowu Pan Galas ....tragedia.
    • fan.zdm Galas won! 14.10.09, 11:29
      Ile jeszcze Warszawa ma znosić jego brak kompetencji!
    • Gość: jacuś Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.spray.net.pl 14.10.09, 13:19
      Galas jest moim "faworytem" od lat. W ratuszu zmiany w rytm wyborów
      a Golas trwa od lat!
      Golas rządzi!!! Łapy precz od Golasa!!!
    • m_maik Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. 14.10.09, 17:32
      Jechałem dzisiaj Al. Wilanowską o 15:35. Na całym odcinku było dwóch pracowników - jeden sobie szedł i oglądał swoje wspaniałe dzieło made by Pol-Aqua, a drugi jechał jakimś dźwigiem. Na poboczu stało ze dwadzieścia różnego rodzaju sprzętu. Poza tym błoga cisza.
      Czyżby czekali na wiosnę ?

      Czy ZDM na prawde ma w d.... tą budowę i nie jest w stanie wymusić na wykonawcy pracy non-stop ?!
    • buspas Buspas! 14.10.09, 22:47
      Mam nadzieję, ze również w Al.Wilanowskiej zostanie wytyczony buspas.
      • rlnd Re: Buspas! 15.10.09, 07:21
        Ja mysle ze teraz na Bonifacego powinien byc wytyczony - od razu rozladowalby
        korki zwiazane z objazdem, prawda ?
    • Gość: galsad Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.09, 15:51
      Galas wziął urlop żeby się swoim sadem zajmować. W końcu jabłka są ważniejsze
      niż ruch w Warszawie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka