Gość: JB IP: *.bar.warszawa.sint.pl 14.10.09, 08:28 To są właśnie te problemy, które paraliżują rozwój gospodarczy kraju. Nie można zrealizować gó...anej inwestycji to co dopiero prywatyzacja stoczni czy inne przedsięwzięcia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: withold Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: 195.245.213.* 14.10.09, 08:47 Ale kretynów mamy w urzędzie :-) Tu poślizg, tam opóźnienie. Jak zima idzie, zaczynają roboty Al. Jerozol./Łopuszańska; Odnogę S2 przy lotnisku, itp. itd. Banda idiotów, co bladego pojęcia nie ma o inwestycjach drogowych i planowaniu, siłą z wiochy przez HGW zaciągnietych do miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: World Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: 195.117.230.* 14.10.09, 09:21 Dam władzom cenną radę w przypadku tych objazdów - i to za darmo! Zamieńcie jak najprędzej kierunki ruchów. Na zwężonej al. Wilanowskiej powinien być ruch z Wilanowa na Służewiec, a ruch odwrotny ma iść poprzez ul. Śródziemnomorską. Będą zamiast wielu uciążliwych skrętów w lewo - dużo mniej dotkliwe skręty w prawo. Nie trzeba do tego tak wiele, a korzyści będą ogromne. Niechże redakcja prześle to na biurko Galasa! Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. 14.10.09, 09:41 Brawo ! Przy okazji zniknie korek na wlocie Bonifacego do Sikorskiego - bo zamiast skupiac ruch drogowy (z objazdow Bonifacego i Srodziemnomorskiej), bedzie go rozpraszal. No ale coz oczekiwac od p. inz. Galasa (na urlopie). Odpowiedz Link Zgłoś
tarantula01 Urzędnicy wiedzą o tej mozliwości od sierpnia ! 14.10.09, 10:32 Taką radę urzędnicy dostali już w sierpniu: www.siskom.waw.pl/artykuly/2009/090824_Dz_2.jpg No i co? No i nic! -- Pozdrawiam TAK dla warszawskiej obwodnicy Strona internetowa SISKOM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: World Re: Urzędnicy wiedzą o tej mozliwości od sierpnia IP: 195.117.230.* 14.10.09, 11:14 tarantula01 napisał: > Taką radę urzędnicy dostali już w sierpniu: > www.siskom.waw.pl/artykuly/2009/090824_Dz_2.jpg > No i co? No i nic! Ale może właśnie dziennikarze teraz nacisną na Galasa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.Spragi Re: Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.dyn.optonline.net 14.10.09, 11:50 Tak jest - wybierajcie "dobra PO" dalej, a wreszcie cala Warszawa stanie na dobre,nie bedzie sie dzialo zupelnie NIC,NIC,NIC. A jak Tusk zostanie prezydentem to dopiro bedzie - jak kros wykryje jakies zlodziejstwo to spotka go los Kaminskiego z CBA tylko duzo gorszy,bo wtedy PO bedzie monopolista w kazdej sprawie, a Tusk "bedzie mial zaufanie" do kazdego "swojego" zlodzieja,tak jak powiedzial teraz o tych "swoich" co ich "ukaral" awansami w Sejmie. MARNE SZANSE dla Polakow w najblizszej przyszlosci - no ale maja poparcie( !!!) ponad 50 % narodu (glupiego,nota bene) Odpowiedz Link Zgłoś
amelia252 Światła na Śródziemnomorskiej ... 14.10.09, 08:57 A kiedy wreszcie ktoś wyreguluje stosownie do natężenia ruchu światła na Śródziemnomorskiej do ch..a wafla??!!! Zielone pali się zaledwie 10 sekund i w takiej sytuacji przy dobrych wiatrach zdążą może przejechać dwa - w porywach do trzech - samochody albo jeden autobus, przez co jazda autobusem z jednego do drugiego przystanku zajmuje czasami pół godziny !!! Jak jest ładna pogoda, to ok, mogę sobie przejść ten przystanek, ale przy takiej ch...nie jak dziś to średnia przyjemność. Banda debili. Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Światła na Śródziemnomorskiej ... 14.10.09, 09:19 A na skrzyzowaniu Sikorskiego i Wilanowskiej swiatla wciaz uwzgledniaja w swoim cyklu samochody jadace Wilanowska OD WILANOWA. Ciekaw jestem po co ? Odpowiedz Link Zgłoś
tarantula01 Światła od Wilanowskiej 14.10.09, 10:47 Po to one są, aby pieszy mógł przejść przez przejście dla pieszych po północnej stronie Al. Wilanowskiej (faza jest o minimalnej, przewidzianej przepisami, długości ). Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Światła od Wilanowskiej 14.10.09, 11:55 Racja. Tyle ze pojazdy jadace na wprost Wilanowska w niczym nie przeszkadzaja pieszym (tylko te skrecajace z Wilanowskiej w Sikorskiego w lewo w kierunku mostu Siekierkowskiego). A mysle ze mozna rozdzielic sygnalizacje "na wprost" od tej do skretu, chyba zreszta czesciowo ona tak dziala w tej chwili (do skretu uruchamia sie troche pozniej) ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AB Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 08:59 Dodatkowa zapłata ? Za co ? Pani rzecznik Pol-Aqua chyba nie wie co mówi. Kogo przerzucić, przecież tam pracuje kilka osób na krzyż. Jeżdzę tamtędy codziennie i tak jak podawał właściciel warsztatu w wakacje prawie nic się nie działo (po 15:00 robotnicy udawali się na zasłużony odcinek). Teraz będą gadać, że zima przyszła i nic nie zrobią. Granda !!! A już sposób organizacji tej budowy, w której nie widać żadnego sensu woła o pomstę do nieba. Czy ZDM nie kontroluje tej inwestycji. A o panu Galasie już lepiej się nie wypowiadać bo do czego się nie dotknie w sprawie usprawnienia ruchu to tylko psuje. Dobrze, że jeszcze ZTM się nie wypowiedział w sprawie bo pewnie zaraz zabrali by jezdnię na buspas :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 09:24 Pan Szymborski ma calkowita racje. Widzialem to samo z moich okien. Kompletny chaos i brak organizacji. Mniej wiecej od dwoch - trzech tygodni prace sa prowadzone dynamicznie, ale wczesniej bylo inaczej. Zwrocilem uwage takze na notoryczne zasypywanie i kopanie w tych samych miejscach oraz rozliczne poprawki, ktore robotnicy robili, poprawiajac wlasna prace. A przeciez to nie jest skomplikowana budowa - wrecz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilot Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.2a.pl 14.10.09, 09:27 Czy ja dożyję że Warszawa doczeka się DOBREGO gospodarza??? Taki urzędas zamiast siedzieć w biurze i pić herbatkę powinien latać na budowę i kontrolować co się dzieje.A Galasa wykopać do Urnu-Burnu Niech tam kieruje w buszu ruchem .Razem z HGW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freeman Beznadzieja IP: *.chello.pl 14.10.09, 10:07 Oststnio prowadiłem 710 i opuźnienie przez Sródziemnomorską wynosiło 41 minut. Bez komentarza. Dlaczego nie będzie można puścić po jednej nitce w obie strony po nowej jezdni? Wcześniej tak było i korków w okolicy tak dramatycznych nie było. Znowu Pan Galas ....tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
fan.zdm Galas won! 14.10.09, 11:29 Ile jeszcze Warszawa ma znosić jego brak kompetencji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacuś Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.spray.net.pl 14.10.09, 13:19 Galas jest moim "faworytem" od lat. W ratuszu zmiany w rytm wyborów a Golas trwa od lat! Golas rządzi!!! Łapy precz od Golasa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
m_maik Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. 14.10.09, 17:32 Jechałem dzisiaj Al. Wilanowską o 15:35. Na całym odcinku było dwóch pracowników - jeden sobie szedł i oglądał swoje wspaniałe dzieło made by Pol-Aqua, a drugi jechał jakimś dźwigiem. Na poboczu stało ze dwadzieścia różnego rodzaju sprzętu. Poza tym błoga cisza. Czyżby czekali na wiosnę ? Czy ZDM na prawde ma w d.... tą budowę i nie jest w stanie wymusić na wykonawcy pracy non-stop ?! Odpowiedz Link Zgłoś
buspas Buspas! 14.10.09, 22:47 Mam nadzieję, ze również w Al.Wilanowskiej zostanie wytyczony buspas. Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Buspas! 15.10.09, 07:21 Ja mysle ze teraz na Bonifacego powinien byc wytyczony - od razu rozladowalby korki zwiazane z objazdem, prawda ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: galsad Korki przy al. Wilanowskiej do połowy 2010 r. IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.09, 15:51 Galas wziął urlop żeby się swoim sadem zajmować. W końcu jabłka są ważniejsze niż ruch w Warszawie! Odpowiedz Link Zgłoś