IP: *.pl 23.05.02, 15:06
Kto wydal pozwolenie na wyscig rolkarzy na Imielinie? Chyba sa inne miejsca
przezaczone do organizowania tego typu imprez. Co to znaczy aby pozbawic
mozliwosci poruszania sie kilkuset rodzinom na kilka godzin tylko dlatego, ze
paru amatorow watpliwego (to moja opinia i moze sie z nia nie zgodzic) sportu
chce sobie urzadic wyscig? Od tego sa stadiony. Jeszcze zeby taki wyscig chcial
ktos ogladac, moge sie zalozyc, ze kibicow bedzie niewielu.
Obserwuj wątek
    • gale Re: Rolkarze 25.05.02, 21:46
      Nie oceniam liczby potencjalnej gawiedzi ale sama koncepcja wydaje się niestety
      normalna jak na to miasto. Po prostu olewa się dużą grupę (mieszkańców), którzy
      nie mają nic do powiedzenia, a daje się ciepłą rączką ulicę we władanie np.
      rolkarzy (z całym szacunkiem). Co z tego, że są inne miejsca? A co to kogo
      obchodzi? :(

      gale
      ----
      www.citibank.prv.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka