• broneknotgeld Re: Powitania 25.07.08, 16:58
      Prawie nad Halymbom
      Burza se przełazi
      Humoru to przeca
      W nos wcale niy zrazi.
    • broneknotgeld Re: Powitania 26.07.08, 16:34
      Przi sobocie fertig z dyszczym
      Wszyndy słonko niychej blyszczy
      Tego wom winszuja przeca
      No i dali kajsik leca.
    • broneknotgeld Re: Powitania 27.07.08, 08:34
      nasza-klasa.pl/profile/14796504
    • broneknotgeld Re: Powitania 28.07.08, 08:20
      Słonko przi pyńdziałku z rana gryfnie świyci
      Możno i na forum rymy jakeś sklyci.
    • broneknotgeld Re: Powitania 29.07.08, 08:30
      Czas drapko leci
      Wtorek już momy
      Łostatni w lipcu
      To niy som kromy

      Dyć słonko blyszczy
      Nos tym raduje
      Toż szczyńścio wiela
      Niych dzionek suje.
    • broneknotgeld Re: Powitania 30.07.08, 08:40
      Z pozdrowiyniym przi środzie

      Środkym tydnia zowdy środa
      Ło to richtig bydzie zgoda
      Już sie ponoć weekynd marzy
      Toż pewnikym chnet przidarzy.
    • broneknotgeld Re: Powitania 31.07.08, 08:28
      Dyć już łod rana tyn szwortek prawie
      Tref niych niy szczyńdzi szczyńścio na jawie.
    • broneknotgeld Re: Powitania 01.08.08, 08:40
      Piyrszy piontek siyrpnia prziszoł
      Przeca nom niy bydzie miyszoł
      Chnet sobota i niydziela
      Toż winszuja wom wesela!
    • broneknotgeld Re: Powitania 02.08.08, 08:36
      Ech - sobota! Słonko z ranka
      Tonko promyk w naszych duszach
      Kajś wesoło glingo banka
      Szczyńścio powinszować musza

      Przi weekyndzie niychej darzy
      Wom i wszyskim bliźnim waszym
      Tref do to co se wymarzy
      A utropa niych niy straszy.
    • broneknotgeld Re: Powitania 03.08.08, 10:05
      Wczoraj ździybko nom poloło
      Przi niydzieli zaś wesoło
      Szczyńście dzionek taki niesie
      Jeszcze bardzi żyć nom chce sie.
    • broneknotgeld Re: Powitania 04.08.08, 17:42
      Przi pyńdziałku

      Bywo pyńdziałek szewski czasami
      Dyć niy tyn kery blyszczy rymami
      Niy tyn co w siyrpniu z samego przodka
      Ło kerym prawie dzisioj tu godka

      Toż niych wom szczyńście we życiu niesie
      Niychej i śpiywać przi tymu chce sie
      Śmiychu dokłodo bo we tym zdrowie
      Mo sie radować z pyńdziałkym człowiek.
    • broneknotgeld Re: Powitania 05.08.08, 19:06
      Wiater mocno dzisioj wieje
      Djosek z wtorkym jakby śmieje
      Dyć niy tropcie sie tym wiela
      Jo winszuja wom wesela.
    • broneknotgeld Re: Powitania 06.08.08, 17:45
      Ponoć richtig przi ty środzie
      Potrza ludziom żyć we zgodzie
      Ło szczyńściu marzyć
      I niy chacharzyć
      Dyć niy szkryflom to na wodzie.
    • broneknotgeld Re: Powitania 06.08.08, 19:01
      Środa ciyngym jeszcze momy
      Rymow ździybko wiyncy domy.
    • broneknotgeld Re: Powitania 07.08.08, 09:39
      Szwortkym słonko coś jaśniejsze
      Zaroz myśli radośniejsze
      Przeca drapko weekynd przidzie
      Chnet robota na bok idzie

      Ech - winszuja Wom zawczasu
      Gor i morza, łonki, lasu
      Niych w zocy zyw przirody
      Ze niym czowiek ciyngym młody.
    • broneknotgeld Re: Powitania 08.08.08, 09:12
      W piontek możno rybka zjycie
      Zdrowie dowo - przeca wiycie
      -Niych choroby łomijajom
      Dni radośnie żyć dowajom
      No i pszonio niy brakuje
      -Tako bliźni Wom winszuje.
    • broneknotgeld Re: Powitania 09.08.08, 09:50
      Dyć pewnikym przi sobocie
      Radość w duszy wiynkszo mocie
      Tyn niy grzeszy
      Kto sie cieszy
      I niy myśli ło robocie

      Niych tyn dziyń wom szczyńście niesie
      Kajś na plaży abo w lesie
      Toż dychnijcie
      Bawić chciyjcie
      Tako samo jak mie chce sie

      Że niyhersko coś pogoda?!
      Tropić tym se dzisioj szkoda
      Słonko w głowie
      Mo mieć człowiek
      Życie zocno to przigoda.
    • broneknotgeld Re: Powitania 10.08.08, 20:44
      Choć przi niydzieli witom se w nocy
      Niy zoglondały tu pryndzy łoczy.
    • broneknotgeld Re: Powitania 11.08.08, 07:28
      Włos ze moji leci myjny?
      Jest pyńdziałek wakacyjny!
      Toż choć prawie po niydzieli
      Niych wom bydzie tyż weseli.
    • broneknotgeld Re: Powitania 13.08.08, 10:46
      Toż pozdrowiom tako w środa
      Czymś sie tropić chyba szkoda.
    • broneknotgeld Re: Powitania 17.08.08, 09:40
      Zły tref przidzie i w niydziela
      Dyć jest świynto - szrajbna tela
      Potrza nad tym medytować
      Jako dobro inkszym dować

      Czasym przeca słowa styknie
      A sie robi bardzi piyknie
      Dusza tyż nadziejom grzeje
      Aż gymbusia z tym łośmieje.
    • broneknotgeld Re: Powitania 18.08.08, 19:23
      Spokoj prziszoł ze pyńdziałkym
      Złe za nami - choć niy całkym
      Burze z wiatrym szkod zrobiyły
      Toż utropom richtig były

      Dyć ze słonkym lżyj na duszy
      Olimpiada ździybko wzruszy
      Bo zaś złotym nom blysnyła
      -We radości życio siyła.
    • broneknotgeld Re: Powitania 20.08.08, 16:19
      Przedłostatnio w siyrpniu środa
      Już wakacji jakby szkoda
      Sie dziecioki niy radujom
      Chnet do szkoły maszyrujom

      Dyć na dworze ciyngym lato
      W plonach ziymia niy sagato
      Pożniwować teroz przidzie
      Niych dostatek z Wami bydzie.
    • broneknotgeld Re: Powitania 21.08.08, 17:42
      Jako mi ło szwortku prawić?
      Pewno chcecie sie zabawić
      Czas weekyndu drapko idzie
      Jutro przeca piontek bydzie

      Toż nadzieji Wom winszuja
      Skiż niyj jo sie tyż raduja
      Na sobota i niydziela
      Miyjcie w duszy słonka wiela.
    • broneknotgeld Re: Powitania 22.08.08, 16:53
      Ech - przi piontku niy nazgobia
      Jutro na "dwanostka" robia
      Choć ze Wami tu raduja
      Jednak mało zafajruja

      Już łod dzisioj dyć se bowcie
      Szczyńścio tako wiyncy sprowcie
      Niych łożywio tyż nadzieja
      Dziynki niyj i jo pośmieja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka