broneknotgeld Re: Powitania 25.07.08, 16:58 Prawie nad Halymbom Burza se przełazi Humoru to przeca W nos wcale niy zrazi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 26.07.08, 16:34 Przi sobocie fertig z dyszczym Wszyndy słonko niychej blyszczy Tego wom winszuja przeca No i dali kajsik leca. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 28.07.08, 08:20 Słonko przi pyńdziałku z rana gryfnie świyci Możno i na forum rymy jakeś sklyci. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 29.07.08, 08:30 Czas drapko leci Wtorek już momy Łostatni w lipcu To niy som kromy Dyć słonko blyszczy Nos tym raduje Toż szczyńścio wiela Niych dzionek suje. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 30.07.08, 08:40 Z pozdrowiyniym przi środzie Środkym tydnia zowdy środa Ło to richtig bydzie zgoda Już sie ponoć weekynd marzy Toż pewnikym chnet przidarzy. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 31.07.08, 08:28 Dyć już łod rana tyn szwortek prawie Tref niych niy szczyńdzi szczyńścio na jawie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 01.08.08, 08:40 Piyrszy piontek siyrpnia prziszoł Przeca nom niy bydzie miyszoł Chnet sobota i niydziela Toż winszuja wom wesela! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 02.08.08, 08:36 Ech - sobota! Słonko z ranka Tonko promyk w naszych duszach Kajś wesoło glingo banka Szczyńścio powinszować musza Przi weekyndzie niychej darzy Wom i wszyskim bliźnim waszym Tref do to co se wymarzy A utropa niych niy straszy. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 03.08.08, 10:05 Wczoraj ździybko nom poloło Przi niydzieli zaś wesoło Szczyńście dzionek taki niesie Jeszcze bardzi żyć nom chce sie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 04.08.08, 17:42 Przi pyńdziałku Bywo pyńdziałek szewski czasami Dyć niy tyn kery blyszczy rymami Niy tyn co w siyrpniu z samego przodka Ło kerym prawie dzisioj tu godka Toż niych wom szczyńście we życiu niesie Niychej i śpiywać przi tymu chce sie Śmiychu dokłodo bo we tym zdrowie Mo sie radować z pyńdziałkym człowiek. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 05.08.08, 19:06 Wiater mocno dzisioj wieje Djosek z wtorkym jakby śmieje Dyć niy tropcie sie tym wiela Jo winszuja wom wesela. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 06.08.08, 17:45 Ponoć richtig przi ty środzie Potrza ludziom żyć we zgodzie Ło szczyńściu marzyć I niy chacharzyć Dyć niy szkryflom to na wodzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 06.08.08, 19:01 Środa ciyngym jeszcze momy Rymow ździybko wiyncy domy. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 07.08.08, 09:39 Szwortkym słonko coś jaśniejsze Zaroz myśli radośniejsze Przeca drapko weekynd przidzie Chnet robota na bok idzie Ech - winszuja Wom zawczasu Gor i morza, łonki, lasu Niych w zocy zyw przirody Ze niym czowiek ciyngym młody. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 08.08.08, 09:12 W piontek możno rybka zjycie Zdrowie dowo - przeca wiycie -Niych choroby łomijajom Dni radośnie żyć dowajom No i pszonio niy brakuje -Tako bliźni Wom winszuje. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 09.08.08, 09:50 Dyć pewnikym przi sobocie Radość w duszy wiynkszo mocie Tyn niy grzeszy Kto sie cieszy I niy myśli ło robocie Niych tyn dziyń wom szczyńście niesie Kajś na plaży abo w lesie Toż dychnijcie Bawić chciyjcie Tako samo jak mie chce sie Że niyhersko coś pogoda?! Tropić tym se dzisioj szkoda Słonko w głowie Mo mieć człowiek Życie zocno to przigoda. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 10.08.08, 20:44 Choć przi niydzieli witom se w nocy Niy zoglondały tu pryndzy łoczy. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 11.08.08, 07:28 Włos ze moji leci myjny? Jest pyńdziałek wakacyjny! Toż choć prawie po niydzieli Niych wom bydzie tyż weseli. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 13.08.08, 10:46 Toż pozdrowiom tako w środa Czymś sie tropić chyba szkoda. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 17.08.08, 09:40 Zły tref przidzie i w niydziela Dyć jest świynto - szrajbna tela Potrza nad tym medytować Jako dobro inkszym dować Czasym przeca słowa styknie A sie robi bardzi piyknie Dusza tyż nadziejom grzeje Aż gymbusia z tym łośmieje. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 18.08.08, 19:23 Spokoj prziszoł ze pyńdziałkym Złe za nami - choć niy całkym Burze z wiatrym szkod zrobiyły Toż utropom richtig były Dyć ze słonkym lżyj na duszy Olimpiada ździybko wzruszy Bo zaś złotym nom blysnyła -We radości życio siyła. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 20.08.08, 16:19 Przedłostatnio w siyrpniu środa Już wakacji jakby szkoda Sie dziecioki niy radujom Chnet do szkoły maszyrujom Dyć na dworze ciyngym lato W plonach ziymia niy sagato Pożniwować teroz przidzie Niych dostatek z Wami bydzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 21.08.08, 17:42 Jako mi ło szwortku prawić? Pewno chcecie sie zabawić Czas weekyndu drapko idzie Jutro przeca piontek bydzie Toż nadzieji Wom winszuja Skiż niyj jo sie tyż raduja Na sobota i niydziela Miyjcie w duszy słonka wiela. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 22.08.08, 16:53 Ech - przi piontku niy nazgobia Jutro na "dwanostka" robia Choć ze Wami tu raduja Jednak mało zafajruja Już łod dzisioj dyć se bowcie Szczyńścio tako wiyncy sprowcie Niych łożywio tyż nadzieja Dziynki niyj i jo pośmieja. Odpowiedz Link