Dodaj do ulubionych

Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii

18.03.08, 17:22
myślę że kilka osób już o tym poinformowałam ale chcę by inne też
miały taka możliwość. Można bowiem wysyłać z internetu SMSy za darmo
na wszystkie zagraniczne komórki w tym Angielskie, Greckie,Włoskie
czy Albańskie. należy się zalogować na tej stronie
www.orange.pl/
a następnie wejść w obcje wyślij sms. podkreślam nie chodzi mi o
darmową bramkę idei dostępna bez logowania się. Dopiero po
zalogowaniu na tej stronie możliwe będzie wysłanie 30 SMS za granice
w 1 miesiącu przy czym 1 taki SMS może zawierać tyle znaków ile 4SMS
wysłane z komórki. usługa bezpłatna smile
Obserwuj wątek
    • zeg-ata Re: Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii 18.03.08, 22:08
      Hej,

probuje, probuje i mi nie wychodzisad pewnie zas robie nie tak jak
      trzebasmile
      Zalogowalam sie gdzies na SMS z Internetu Max smile czy to to? pewnie
      niesmile ale i tak nie moge wyslac smsa...
      Moglabys napisac jeszcze dokladniejsza instrukcje dla tych ktorzy
      mysla i rozumieja wolniejbig_grin (czyt. dla mniesmile)
      Dzieki!
      • nertila Re: Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii 19.03.08, 06:20
        na stronie orange.pl trzeba mieć swoje konto czyli login i hasło,
        pozalogowaniu wchodzisz w "MULTI BOX" tam jest wyslij sms. zeby
        wyslac sms w linijce gdzie nalezy wpisac numer musisz wpisac go z
        dwom zerami i kierunkowym np do Albani zaczynasz od: 00355 a potem
        dalej juz leca cyferki numeru komorki albanskiej czyli np,
        003556912345 piszesz smsa w oknie na dole i dajesz wyslij. potem
        mozesz sprawdzic obcje czy wyslany zostal dostarczony.wiecej potem
        bo dzis pracuje i juz spadam. powodzenia.
            • nertila Re: Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii 19.03.08, 19:09
              no włąśnie tego nie miałam jak sprawdzić bo ja jestem w orange i po
              założeniu konta mogłam wysyłać 30smsów na miesiac. nie pamietam
              dokładnie ale wydaje mi się że którejś z forumowiczek kiedyś już to
              tłumaczyłam a ona mimo tego, że nie była w orangu miała po założeniu
              konta taka możliwość. jeśli komuś kto nie jest w orange uda się po
              założeniu konta wysłać sms niech tu napisze jak mu poszło i z jakiej
              sieci jest.to może tym pomóc innymsmile
                • flutura Re: Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii 19.03.08, 22:56
                  Ja wpisałam na kolegi i już wiem ze napewno działa inaczej się niestety nie da
                  tego zrobić. Ale jeszcze sobie jakas ofiare znajdę i już bedzie 60 a nie 30, a
                  że znajomych mam dużo w orange z tym że wiadomość przychodzi coś jak dokładnie z
                  tego nr bo mój odrazu zapytał Kochanie to jest twój nowy nr? A pro po mój w
                  książce w telefonie ma z 10 nr swojego brata w albanii i ta liczba stale rośnie,
                  jego brat jest policjantem może tak mu łatwiej, ale jezeli dalej tak pójdzie to
                  zanim sie mój do niego dodzoni sprawdzając nr po numerze mina wieki...
                  • nertila Re: Jak wysłać darmowe SMSy do Albanii 20.03.08, 07:25
                    hej Motylkowink ja nie chciałam podpowiadać takiego rozwiązania, bo
                    jest trochę nie uczciwe oczywiscie o ile nie informujecie swoich
                    znajomych ze zakladacie konto na www.orange.pl za pomoca ich
                    numeru, ale jesli informujecie ich i oni sie zgadzaja jest to super
                    pomoc z ich strony. ja tak właśnie robię sama z konta mojej mamywink
                    ona nie wysyla zagranicę smsow a ma ich 30 na miesiac wiec nie
                    mądrze zeby tak miały przepadać co nie?

pozdrawiam wszystkich smsujących!smile
                      • krystyna_ewa Co można jeszcze mając orange !!! 06.05.08, 11:09
                        Sprawdzone dzwonimy z komórki na stacjonarne/ EUROPA/ większośc za
                        0,35 gr/do Albanii 1,28zł/na komórki np. do UK 1,28zł. rewelacja
                        Z dowolnego telefonu komórkowego w sieci Orange lub telefonu
                        stacjonarnego wybierz 0708 108 108.lub 0708 208 108- na komórki
                        Wprowadź numer telefonu, z którym chcesz się połączyć.
                        Np: na komórkę 0601 ... ...
                        do Warszawy: 0 22 ... .. .. , do Niemiec: 00 49 .. .... ....
                        Poczekaj na połączenie i rozmawiaj za jedyne 35 gr./min. (z
                        VAT
                        www.alenumer.pl/
                        • nertila Re: Co można jeszcze mając orange !!! 06.05.08, 20:01
                          Nie kleję? Krysia-ewa jeszcze raz powolutku:
                          1. czy to dotyczy dzwonienia z orange komorki na karte POP czy na
                          abonament?
                          2. czy to dotyczy dzwonienia z tej komorki orange bedąc w Polsce czy
                          w roamingu jak jestesmy za granica?
                          3. jesli dobrze rozumiem to jesli chce z orange mojej komorki
                          zadzwonic na komorke wloską powinnam wykrecić 0708 208 108 i odrazu
                          bezposrednio numer wloskiej komorki z kierunkowym czy moze czekac na
                          jakies gadające coś i po wysluchaniu komunikatu wklepac dopiero
                          numer?
                          4.czy tylko ja tak wolno myślę dzisiaj?

Zachecam innych forumowiczow jesli znaja takie triki jak tu
                          zaoszczedzic kase zeby sie nimi podzielili z innymiwink
                          Dziękuję za współprace i pomoc.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka