Gość: Mieszkańcy
IP: *.torproxy-readme-arachnide-fr-35.fr
30.01.14, 18:07
W poniedziałek 3 lutego o g. 18:00 w szkole podstawowej SP92 na Przasnyskiej18a (wejście główne - od głównej alei Zatrasia) spotkanie w tej sprawie z komisją bezpieczeństwa Rady Dzielnicy Żoliborz.
Przedstawione zostaną warianty tras zaproponowane przez ZTM.
Sądząc po anonimowej propagandzie uprawianiej na Przasnyskiej (nielegalnie rozlepione plakaty, ulotki) pewien wysoko postawiony urzędnik stara się wmówić, że protest grupki samochodziarzy to argument za niewprowadzaniem autobusów w nasz rejon.
Gdyby ZTM miał brać pod uwagę takie protesty to i na głównych ulicach nie byłoby autobusów, bo blachosmrodziarzom się nie podoba...
Przyjdźcie, posłuchajcie, wypowiedźcie się!