Gość: uwzetka IP: *.chello.pl 11.05.05, 16:25 Kochani! Omijajcie jak tylko daleko możecie! banda naciągaczy, partaczy. Aż strach... A liczą sobie za wszystko słono...:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asaw Re: Lecznica Stomatologiczna PRYZMAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.05, 21:48 ludzie! to że naciągacze to mało! pazerne chamstwo, nieuzanjące gwarancji. Stracg, że coś takiego może istnieć:( Odpowiedz Link Zgłoś
dzoanax Re: Lecznica Stomatologiczna PRYZMAT 24.05.05, 11:14 kiedys leczyla tam pani doktor Soroczyńska od kiedy odeszla, rzeczywiscie nie ma tam dobrych dentystow - czy ktos z Was wie gdzie teraz przyjmuje dr Soroczyńska?? Odpowiedz Link Zgłoś
lecznicapryzmat Re: Lecznica Stomatologiczna Pryzmat 09.01.16, 16:48 W Lecznicy Pryzmat dr Soroczyńska pracuje bez przerwy od 23 lat. Pod każdą opinią, żeby była wiarygodna,powinno się podpisać. W internecie można napisać wszystko- nawet jeśli nie przedstawia żadnej wartości i nie jest prawdą. O dobrej pracy świadczy zaufanie naszych wieloletnich pacjentów. Personel Lecznicy Stomatologicznej Pryzmat Odpowiedz Link Zgłoś