Dodaj do ulubionych

Lecznica Stomatologiczna PRYZMAT

IP: *.chello.pl 11.05.05, 16:25
Kochani! Omijajcie jak tylko daleko możecie! banda naciągaczy, partaczy. Aż
strach... A liczą sobie za wszystko słono...:(
Obserwuj wątek
    • Gość: asaw Re: Lecznica Stomatologiczna PRYZMAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.05, 21:48
      ludzie! to że naciągacze to mało! pazerne chamstwo, nieuzanjące gwarancji.
      Stracg, że coś takiego może istnieć:(
      • dzoanax Re: Lecznica Stomatologiczna PRYZMAT 24.05.05, 11:14
        kiedys leczyla tam pani doktor Soroczyńska od kiedy odeszla, rzeczywiscie nie
        ma tam dobrych dentystow - czy ktos z Was wie gdzie teraz przyjmuje dr
        Soroczyńska??
    • lecznicapryzmat Re: Lecznica Stomatologiczna Pryzmat 09.01.16, 16:48
      W Lecznicy Pryzmat dr Soroczyńska pracuje bez przerwy od 23 lat.
      Pod każdą opinią, żeby była wiarygodna,powinno się podpisać.
      W internecie można napisać wszystko- nawet jeśli nie przedstawia żadnej wartości i nie jest prawdą.
      O dobrej pracy świadczy zaufanie naszych wieloletnich pacjentów.
      Personel Lecznicy Stomatologicznej Pryzmat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka