Dodaj do ulubionych

Autobusy na Tarchominie

IP: *.pzuzycie.com.pl 04.06.02, 13:36
Zmniejszenie ilości kursów autobusów, przy tak niewielkiej ich ilości
szczególnie na Tarchominie jest zwykłym bandytyzmem. Ja jeżdżę akurat 509,
który ma niby nie zmienione kursy, ale spróbujcie się tam dostać, albo wrócić
do domu. Cudem jest żeby 509 przyjechało punktualnie, szcególnie w godzinach
popołudniowych wracając na Tarchomin, najczęściej jeżdżą stadami, tak są
opóźnione.
Obserwuj wątek
      • Gość: Rob27 Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: *.mst.gov.pl 04.06.02, 15:49
        Gość portalu: iwo napisał(a):

> Świat nie kończy się na Tarchominie! Są też inne dzielnice, w których
        > komunikacja miejska jest niezbędna, a nie tylko na Tarchominie. Macie dużo
        > linii autobusowych, a cięcia są w całej Warszawie. Co prawda linie w Białołęce
        >
        > są zatłoczone, ale mają wybudować most Północny. Wtedy napewno przybędzie wam
        > linii, a dojdą jeszcze tramwaje...

Za 10, 20 czy 30 lat??????
        >
        > pozdr

• Gość: gosia Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: *.centertel.pl 05.06.02, 08:14
          dlatego wlasnie ja wole stac w korku swoim autem, lub wyjechac 5 minut
          wczesniej i wydac wiecej kasy na paliwo niz gniesc sie w autobusie z Tarcha.
          Oczywiscie nie kazdy ma taki wybor. Ale mysle, ze czesc osob z tych puszek
          przesiadzie sie do aut bo je bedzie szlag trafial a autobusamu beda jezdzic
          tylko Ci , ktorzy nie maja innego wyjscia.

Z tego co slyszalam to czesto sie zdarza,ze autobusy 510 odjezdzajace z mojego
          przystanku o 6.04 i 6.19 potrafia nie przyjechac. No i wbrew pozorom sa tez
          calkiem niezle przypakowane.

gosia
          • Gość: Agaa Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: 217.153.35.* 05.06.02, 09:20
            Gość portalu: gosia napisał(a):

> dlatego wlasnie ja wole stac w korku swoim autem, lub wyjechac 5 minut
            > wczesniej i wydac wiecej kasy na paliwo niz gniesc sie w autobusie z Tarcha.
            > Oczywiscie nie kazdy ma taki wybor. Ale mysle, ze czesc osob z tych puszek
            > przesiadzie sie do aut bo je bedzie szlag trafial a autobusamu beda jezdzic
            > tylko Ci , ktorzy nie maja innego wyjscia.
            >
            > Z tego co slyszalam to czesto sie zdarza,ze autobusy 510 odjezdzajace z mojego
            >
            > przystanku o 6.04 i 6.19 potrafia nie przyjechac. No i wbrew pozorom sa tez
            > calkiem niezle przypakowane.
            >
            >
            > gosia

A kto ci płaci za parking w centrum ? Choć raczej w centrum nie pracujesz patrząc
            po adresie, więc możesz sobie pozwolić na luksus jeżdzenia samochodem.
            Komunikacja miejska miała być rozwijana jako alternatywa dla samochodów
            pchających się do centrum - jak na razie wygląda to tak, że ciągle podnosza
            opłaty za parkowanie (od 1 czerwca kolejna podwyżka) i systematycznie ograniczają
            częstostliwość kursowania komunikacji publicznej. CZyli jak zwykle im nie wyszło.

• penelopa.pitstop Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie 11.06.02, 15:08
              Gość portalu: Agaa napisał(a):
              > A kto ci płaci za parking w centrum ? Choć raczej w centrum nie pracujesz patrz
              > ąc
              > po adresie, więc możesz sobie pozwolić na luksus jeżdzenia samochodem.
              tak wlasnie, moge sobie pozwolic na ten luksus. Gdybym miala placic za parkowanie
              w centrum pewnie zostawialabym auto gdzies po drodze. Bo brak mozliwosci wyboru
              dobilby mnie zupelnie.

> Komunikacja miejska miała być rozwijana jako alternatywa dla samochodów
              > pchających się do centrum - jak na razie wygląda to tak, że ciągle podnosza
              > opłaty za parkowanie (od 1 czerwca kolejna podwyżka) i systematycznie ogranicza
              > ją
              > częstostliwość kursowania komunikacji publicznej. CZyli jak zwykle im nie wyszł
              > o.
              Nie mam nic przeciwko komunikacji, ale jak mam do pracy przyjezdzac zmeczona
              samym dojazdem do zadna zabawa.

Penelopa.

• Gość: Agaa Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: 217.153.35.* 05.06.02, 09:27
        Gość portalu: iwo napisał(a):

> Świat nie kończy się na Tarchominie!

Złośliwi twierdzą, że właśnie tam się kończy, a Ty wyglądasz na takiego
        złośliwego, wic widze pewną niespójność.

Są też inne dzielnice, w których komunikacja miejska jest niezbędna, a nie tylko
        na Tarchominie.

Oczywiście, że tak, tylko wiele innych dzielnic ma nie tylko autobusy do
        dyspozycji.

Macie dużo linii autobusowych, a cięcia są w całej Warszawie.

A Ty jeteś przedstawicielem ZTM czy rady Wwy, bo gadasz jak połamany urzędnik.

Co prawda linie w Białołęce są zatłoczone, ale mają wybudować most Północny.
        Wtedy napewno przybędzie wam linii, a dojdą jeszcze tramwaje...
        >
        Już się zaczynam cieszyć i będę cieszy się nieustająco przez najblisze 10 lat
        wystawania na przystankach w oczekiwaniu na zatłoczony autobus. Ale co tam, 10
        lat szybko minie.
        • Gość: iwo Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: 217.99.1.* 05.06.02, 20:13
          Gość portalu: Agaa napisał(a):

> Gość portalu: iwo napisał(a):
          >
          > > Świat nie kończy się na Tarchominie!
          >
          > Złośliwi twierdzą, że właśnie tam się kończy, a Ty wyglądasz na takiego
          > złośliwego, wic widze pewną niespójność.
          Po pierwsze: Nie jestem żaden złośliwy
          > Są też inne dzielnice, w których komunikacja miejska jest niezbędna, a nie tylk
          > o
          > na Tarchominie.
          >
          > Oczywiście, że tak, tylko wiele innych dzielnic ma nie tylko autobusy do
          > dyspozycji.
          O ile wiem Targówek ma do dyspozycji praktycznie tylko autobusy, bo sieć
          tramwajowa istnieje tylko na skraju dzielnicy - na Odrowąża. Metro ma niby
          powstać, ale przy obecnym, zawrotnym tempie prędzej powstanie most Północny
          (choćby za 40,50 lat).

> Macie dużo linii autobusowych, a cięcia są w całej Warszawie.
          >
          > A Ty jeteś przedstawicielem ZTM czy rady Wwy, bo gadasz jak połamany urzędnik.
          Jesteś w błędzie. Do kariery jeszcze mi daleko, a gdybym był urzędasem z ZTM to
          nie byłoby tak drętwej polityki transportowej miasta, a komunikacja
          dostosowywałaby się do pasażera, a nie pasażer do komunikacji
          > Co prawda linie w Białołęce są zatłoczone, ale mają wybudować most Północny.
          > Wtedy napewno przybędzie wam linii, a dojdą jeszcze tramwaje...
          > >
          > Już się zaczynam cieszyć i będę cieszy się nieustająco przez najblisze 10 lat
          > wystawania na przystankach w oczekiwaniu na zatłoczony autobus. Ale co tam, 10
          > lat szybko minie.

W tym masz absolutną rację, bo na wszystkie inwestycje w Warszawie (drogi, mosty,
          metro), trzeba odczekać.
          • Gość: Mr X Re: Autobusy nie tylko na Tarchominie IP: 2.4.STABLE* / 10.0.4.* 06.06.02, 01:28
            A na Ursynowie autobusy wożą powietrze, na Mokotowie kilka lini autobusowych
            dubluje tramwaje na Puławskiej i metro w al Niepodległości, a w Śródmieściu po
            Marszałkowskiej jeździ i metro i tramwaje i autobusy...

PS
            Powinni pójść za ciosem i wycofać linię expresową z Tarchomina i dać ją na
            trasę Las Kabacki-Metro Politechnika. Przewoziłaby świerze powietrze w bardzo
            zanieczyszczony rejon Trasy "Ł".

PS2
            Po co tak panikujecie. Posłuchajcie lepiej rady dyr ZTM i po prostu gdy autobus
            jest zbyt załadowany poczekajcie na następny. Przecież te o 11 są już luźne.
            :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka