Gość: aneta IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.12, 20:33 Co sądzicie o tej szkole? Wiem że mała i kameralna ale chodzi mi o więcej informacji. Moja córka we wrześniu idzie do 1 klasy. Jacy tam są nauczyciele? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: elm_r. Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.acn.waw.pl 12.01.12, 22:16 www.sjp.pl/astronauta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fgs Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.ip.netia.com.pl 13.01.12, 11:26 mamusia tez powinna sie do "podstawuwki" wrocic coby ortografi sie na stare lata nauczyc. matko jedyna.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 19:40 co by, a nie coby ; ortografii a nie ortografi pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: htre Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 20:11 napisalem tak zeby mamusia miala łamigłówkę :) nie zajarzyles ironii widze :)))) yntelygencie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 22:42 jakoś nie bardzo wierzę, że chodziło o łamigłówkę dla mamusi.... wszak jedynie "podstawuwka" opatrzona została cudzysłowem... przegapiło się po prostu to i tamto, intelygencie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdf Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 14.01.12, 11:53 nikt ci wierzyc nie każe.:)) tfuj problem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przedstawienie W imieniu wszystkich rodziców IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 23:53 dzieci tu uczęszczających oświadczamy że nie chcemy twojego dziecka z uwagi na niejasne pochodzenie. pozdrawiamy przedstawiciele astronałtów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwent Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.12, 19:28 Świetna szkoła. Jestem jej absolwentem. Wprawdzie byłem tam kilka lat temu, ale naprawdę wiele się nie zmieniło - z tego co słyszałem. Kadra pozytywnie nastawiona do dzieci i rodziców, a nauczyciele doskonale przekazują wiedzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama siedmiolatka Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.13, 22:24 Szkoła nieduża, wszyscy się znają co jest wielkim atutem. Nauczyciele klas 1-3 super, sporo fajnych zajęc pozalekcyjnych. Generalnie na początku młody prosił bym zabrała go po obiedzie a teraz jak przyjeżdżam o 16 to pyta czemu tak wcześnie, bo się nie wybawił z kolegami :) Dla mnie najważniejsza jest bardzo przyjazna atmosfera w tej szkole. Zdecydowanie warto! Mama pierwszaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.13, 22:39 Nie bardzo rozumiem po co posyłać dziecko do kiepskiej szkoły kiedy obok ma się do wyboru bardzo dobrą szkołę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: ??? IP: *.tktelekom.pl 07.10.13, 18:54 Gość portalu: autor napisał(a): > Nie bardzo rozumiem po co posyłać dziecko do kiepskiej szkoły kiedy obok ma > się do wyboru bardzo dobrą szkołę? Strasznie nudny jesteś. W dodatku poleczasz koszmarą szkołę - trudno o gorszy wybór niż Gorlicka. Odpowiedz Link Zgłoś
aniao3 Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów 10.10.13, 22:55 Świetna szkoła. Mała, kameralna i dużo dobrego się w niej dzieje. Bardzo się też rozwija - w wielu klasach są już projektory i ekrany dotykowe i przybywa nowych atrakcji. W tym roku dzieci na świetlicy mają kółko "eksperymenty" gdzie się mogą wyżywać w ciekawych pomysłach. A do tego super pracownia glinianka. Mam tam 2 dzieci i zdecydowanie polecam! Anka ps. prawidłowy adres szkoły to Astronautów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.devs.futuro.pl 25.10.13, 14:57 projektor można mieć też w domu za niewielkie pieniądze : tuuuuuuuuuutaj Odpowiedz Link Zgłoś
qwww Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów 16.10.13, 14:44 Gość portalu: aneta napisał(a): > Co sądzicie o tej szkole? Wiem że mała i kameralna ale chodzi mi o więcej infor > macji. Moja córka we wrześniu idzie do 1 klasy. Jacy tam są nauczyciele? Rzeczywiście, ta szkoła jest ci niezbędna, "astronałtko"... BTW - pewnie jeździsz też "ałtem" i "ałtobusem" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domilewski Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.13, 22:39 Milewski, przestań podbijać wątek. Szkoła i tak umiera, tak jak ten wątek. Dla ratowania mają połączyć ją w zespół szkolno - przedszkolny, ale to i tak nic nie da. Jedna wielka beznadzieja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.13, 09:11 Sama idź do szkoły, najlepiej na Kosmonałtów może tam lepiej uczą gramatyki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama Zuza Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.13, 01:27 Szkola wcale nie umiera! jeśli chcecie zobaczyć ucznió, nauczycieli i rodzicó w akcji to wpadnijcie 11/12 o godz. 17 na kiermasz świąteczny :) To rpawda że są plany przeniesienia tu przedszkola, ale szkoła radzi sobie bardzo dobrze - najelpszym dowodem sukcesy jej uczniów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.13, 08:04 Praktycznie już umarła. Całkowicie przegrała konkurencję ze szkołą na Gorlickiej. Takie są skutki lekceważenia dzieci i rodziców. Odpowiedz Link Zgłoś
kulepszemu14 Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów 10.03.14, 14:10 Właśnie w tej szkole z piątku na sobotę (7/8 marzec 2014r.) odbyła się otwarta zbiórka drużyny 225 Zuchów, która połączona z nocowaniem dzieci w szkole. Już niedługo notka na ten temat w lokalnych mediach oraz na stronie internetowej szkoły - www.sp227.waw.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qq Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.03.14, 15:24 jaka konkurencja glupku!! kazda szkola jest odrebna szkola gorlicka to bagno delikatnie mowiac, kto madrzejszy o tym wie niestety :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matka Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: 193.59.173.* 10.03.14, 20:15 Strona internetowa szkoły jest najlepszą wizytówką. Warto zajrzeć i poczytać. Wnioski każdy sam wyciągnie. Każda szkoła ma swoje plusy i minusy. Nic w tym świecie nie jest idealne. Najważniejsze w tym wszystkim to dobro naszych dzieci. Nie warto walczyć co lepsze a co gorsze. Przed wyborem szkoły warto ją odwiedzić, porozmawiać z rodzicami. Znam dzieci z Gorlickiej i 227. Jedni i drudzy to porządne, fajne dzieciaki. pozdrawiam i życzę trafnego wyboru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłyRodzic Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.14, 21:45 Strona internetowa szkoły NIGDY nie jest źródłem pewnych informacji. wiadomo, napisać można wszystko. Ja ze szkoły zadowolony nie byłem. Odpowiedz Link Zgłoś
kulepszemu14 Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów 14.03.14, 12:21 Witam serdecznie, a czy coś bardziej konkretnego przeciwko? Dlaczego nie jesteś zadowolony? Odpowiedz Link Zgłoś
kulepszemu14 Re: szkoła podstawowa 227 ul. Astronałtów 13.03.14, 09:06 Witam serdecznie, dla tych, którzy pragną się dowiedzieć czegoś konkretnego o Szkole Podstawowej Nr 227 zapraszam na jej stronę internetową, gdzie zostały zawarte informacje dot. m.in. rekrutacji do pierwszych klas na rok szkolny 2014/2015. Odpowiedz Link Zgłoś