Dodaj do ulubionych

Branson da miliony za usuwanie CO2

10.02.07, 05:31
Realistycznie: A po co?
Konstruktywnie: Niech uziemi swoje samoloty!
Obserwuj wątek
    • gaz4 Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 10.02.07, 17:33
      Technicznie możliwe: Nie emitować i odczekać aż rośliny zrobią swoje ;)

      Gdzie mam odebrać te miliony :)
      • koczisss Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 10.02.07, 23:02
        Największym producentem tlenu i miejscem gdzie wiązany jest dwutlenek węgla są
        oceany, a nie roślinność!
    • Gość: andref Re: Już wiem jak... IP: *.chello.pl 10.02.07, 21:31
      To jest bardzo proste - wystarczy przzekuppić Busha za 1/2 tej sumy, zeby
      podpisał protokół z Kioto!!!
      • Gość: Ochrona srodowiska Re: Już wiem jak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 22:35
        No i co z tego że obecny Prezydent USA podpisze protokół z Kioto, skoro jego
        następca natychmiast go wypowie. Nie ma odważnego i mocnego w USA, który by
        działał przeciw interesom przemysłu amerykańskiego. Mam patent, ale go nie
        ogłoszę, bo nie mam co zrobić z 25 mln USD.
      • koczisss Re: Już wiem jak... 10.02.07, 23:03
        Zapomniałeś o Chinach, które to niebawem będą największym emitorem gazów
        cieplarnianych!
    • Gość: d Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.amsnet.pl 10.02.07, 22:57
      wporzo koleś
    • Gość: obserwator Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 23:10
      Sadząc ze zdjecia musi ostro "walic w gaz"!!! Może troche nasz??
    • Gość: aabbbcccddd Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 00:24
      Ja mam idee. Posadzę las.
    • Gość: forest Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.pool.mediaWays.net 11.02.07, 00:48
      Bzdura, uziemienie jego samolotów nic nie
      da bo momentalnie jego rynek przejmą inni.
    • kola Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 11.02.07, 02:02
      branson rulez!!
    • frant3 Good idea 11.02.07, 09:02
      Nietoporze mogą połykać CO2.
      Trzeba je nauczyć.

      --
      Frant
      • Gość: nc Re: Good idea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 09:46
        Głupek. Ludzie emitują 3% CO2 do atmosfery, więc protokół z Kyoto jest śmieszny.
        Zresztą CO2 w atmosferze zmienia się bez naszego wpływu co pewien czas - i wcale
        nie jest najwyższe w historii. Oni po prostu dążą do zniszczenia naszego klimatu.
        • frant3 Re: Good idea 11.02.07, 15:19
          Dwutlenek węgla, gaz cieplarniany, który cieszy się obecnie bardzo złą sławą, uratował w przeszłości Ziemię przed zamarznięciem i umożliwił powstanie życia.
          kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_1799.html
    • Gość: Jana Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.adsl.elcuk.pl 11.02.07, 10:01
      No, nareszcie jeden głos rozsądku! To święta, choć dla terrorystów
      ekilogicznych dość niewygodna prawda - ludzkość ma jedynie trzyprocentowy
      udział w emisji CO2! Resztę załatwia sama mateczka natura. Nawiasem mówiąc jako
      osobnik ciepłolubny nie mam nic przeciwko ociepleniu klimatu - tym bardziej, że
      podobno podniesienie się temperatury o pięć stopni spowoduje zalanie sporych
      połaci imperium zła, łącznie z jaskinią szajki światowych rabusiów nowym
      jorkiem hehehehehe......
    • jerzy.zywiecki Branson da miliony za usuwanie CO2 11.02.07, 11:07
      Fajny gest,choć lepiej by było gdyby zmusił Busha do podpisania protokołu z
      Kioto,ktory Klinton z oporami Amerykanów wynegocjował.
    • Gość: reksi janowski- dawno taki glupiego tekstu nie widzialem IP: 80.55.145.* 11.02.07, 12:51
      :/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka