jjjnjankowski 10.02.07, 05:31 Realistycznie: A po co? Konstruktywnie: Niech uziemi swoje samoloty! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaz4 Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 10.02.07, 17:33 Technicznie możliwe: Nie emitować i odczekać aż rośliny zrobią swoje ;) Gdzie mam odebrać te miliony :) Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 10.02.07, 23:02 Największym producentem tlenu i miejscem gdzie wiązany jest dwutlenek węgla są oceany, a nie roślinność! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andref Re: Już wiem jak... IP: *.chello.pl 10.02.07, 21:31 To jest bardzo proste - wystarczy przzekuppić Busha za 1/2 tej sumy, zeby podpisał protokół z Kioto!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ochrona srodowiska Re: Już wiem jak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 22:35 No i co z tego że obecny Prezydent USA podpisze protokół z Kioto, skoro jego następca natychmiast go wypowie. Nie ma odważnego i mocnego w USA, który by działał przeciw interesom przemysłu amerykańskiego. Mam patent, ale go nie ogłoszę, bo nie mam co zrobić z 25 mln USD. Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Już wiem jak... 10.02.07, 23:03 Zapomniałeś o Chinach, które to niebawem będą największym emitorem gazów cieplarnianych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.amsnet.pl 10.02.07, 22:57 wporzo koleś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 23:10 Sadząc ze zdjecia musi ostro "walic w gaz"!!! Może troche nasz?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aabbbcccddd Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 00:24 Ja mam idee. Posadzę las. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forest Re: Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.pool.mediaWays.net 11.02.07, 00:48 Bzdura, uziemienie jego samolotów nic nie da bo momentalnie jego rynek przejmą inni. Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Good idea 11.02.07, 09:02 Nietoporze mogą połykać CO2. Trzeba je nauczyć. -- Frant Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nc Re: Good idea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 09:46 Głupek. Ludzie emitują 3% CO2 do atmosfery, więc protokół z Kyoto jest śmieszny. Zresztą CO2 w atmosferze zmienia się bez naszego wpływu co pewien czas - i wcale nie jest najwyższe w historii. Oni po prostu dążą do zniszczenia naszego klimatu. Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Good idea 11.02.07, 15:19 Dwutlenek węgla, gaz cieplarniany, który cieszy się obecnie bardzo złą sławą, uratował w przeszłości Ziemię przed zamarznięciem i umożliwił powstanie życia. kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_1799.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jana Branson da miliony za usuwanie CO2 IP: *.adsl.elcuk.pl 11.02.07, 10:01 No, nareszcie jeden głos rozsądku! To święta, choć dla terrorystów ekilogicznych dość niewygodna prawda - ludzkość ma jedynie trzyprocentowy udział w emisji CO2! Resztę załatwia sama mateczka natura. Nawiasem mówiąc jako osobnik ciepłolubny nie mam nic przeciwko ociepleniu klimatu - tym bardziej, że podobno podniesienie się temperatury o pięć stopni spowoduje zalanie sporych połaci imperium zła, łącznie z jaskinią szajki światowych rabusiów nowym jorkiem hehehehehe...... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.zywiecki Branson da miliony za usuwanie CO2 11.02.07, 11:07 Fajny gest,choć lepiej by było gdyby zmusił Busha do podpisania protokołu z Kioto,ktory Klinton z oporami Amerykanów wynegocjował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reksi janowski- dawno taki glupiego tekstu nie widzialem IP: 80.55.145.* 11.02.07, 12:51 :/ Odpowiedz Link Zgłoś