Dodaj do ulubionych

Charmed.....??

31.10.09, 17:30
Kto oglądał/ogląda......lubicie??? ja bardzo nawet wiem jak się skończysmirk
Obserwuj wątek
    • im_rebel Re: Charmed.....?? 31.10.09, 17:34
      Eee... Nie.
    • paulinusia4 Re: Charmed.....?? 31.10.09, 18:29
      Oglądałam kiedyś, ale to dawno, dawno, dawno..
      • thedulcemonisia Re: Charmed.....?? 31.10.09, 22:11
        ja w sumie też teraz nie mam czasu......na kotka też bardzo rzadko wpadamcrying
    • mandy_jonas Taak! 01.11.09, 21:13
      Ja kiedyś byłam mega fanką tego serialu! Miałam nawet bloga o nimtongue_out Teraz już mi
      przeszło i nie oglądam, bo nie mam kiedy... Ale mimo wszystko zdania nie
      zmienilam i cały czas uważam że serial jest super!
      • selcia17 Re: Taak! 01.11.09, 21:24
        Kiedyś ogladałam a teraz nie mogę za tym nadąrzyc..! ; // Szkoda bo nie wiem co
        się działo przez ten rok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka