Cześć dziewczyny

!
Mam 13 lat i noszę okulary(;/) już od ponad roku.
Dziś dostałam u dentysty nowinkę że muszę wybrać się do ortodonty po APARAT NA
ZĘBY...

nie wiem co mam o tym myśleć jestem trochę przybita..;/każdy
mówił że mam ładne i proste zęby...
Muszę zmienić okulary(te, które mam już się psują) Nie wiem jakie mam teraz
dobrać skoro wiem, że za kilka miesięcy będę nosić aparat.
Jednak czuję że aparat to z jednej strony fajna sprawa

Jest modny i można
zakładać kolorowe gumki.Podoba mi się gdy chłopak nosi aparat.Nie wiem czy ja
się będę podobać xD
Co sądzicie o aparatach?Jakie mam dobrać okulary?Czy okulary i aparat to wiocha?
Pozdrawiam
