Dodaj do ulubionych

Gapi się na mnie nauczyciel

19.11.09, 21:30
Prawie ciągle się przez całą lekcję na mnie gapi pani od przyrody indifferent to
takie wkurzające uncertain wy też tak macie?
Obserwuj wątek
    • karka99221 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 19.11.09, 21:33
      na mnie się gapi pani od hipy JUŻ MAM TEGO DOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!
      • olgx Re: Gapi się na mnie nauczyciel 19.11.09, 21:36
        Na mnie od chemii xD i informatyki
      • dianolinka ajaj xD 20.11.09, 18:35
        a na mnie lampi się ksiądz na religi!
        normalnie taki żal xD
        ostatnio zdjęcia fonem mi robiłbig_grin
    • pauliska1212 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 19.11.09, 21:35
      p f f. myślisz że ty masz źle.?
      na moją ławkę gapi się ksiądz.!
      jeszcze na religii są luzy on całą lekcje siedzi przy biurku i gada z chłopakami z
      dziewczynami z pierwszej ławki, a każdy lata po klasie i sie drze xd
      ale i tak cały czas oblujkuje naszą ławkę sciana
      pf. zboczony jakis czy co?tongue_out
      albo staje za nami i słucha o czym gadamy. indifferent
    • pinky7 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 19.11.09, 21:37
      na mnie też się gapią, nie martw się... tongue_out
      • roxy11 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 10:50
        mnie raczej żaden nauczyciel nie obserwuje tak uwaznietongue_out

        a, pauliska1212 widze że mamy tak samo!big_grin
        u nas na religii też są luzy i każdy robi co chce!big_grin
        • bouche2 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 10:57
          nie utrzymuj kontaktu wzrokowego, to się może odczepi big_grin
      • joejonas112 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:30
        ja tak miałam jak miałam z pierwszej pomocy lekcje facet cały czas się gapił na
        mnie i przyjaciółkę z ławki...sad
    • drama_queen Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 10:54
      Niektórzy nauczyciele po prostu krępują się mówić do całej klasy i wybierają
      sobie jednego słuchacza. Może widzi po Tobie, że uważnie ją słuchasz? A
      nauczyciele cieszą się, gdy widzą, że uczeń okazuje zainteresowanie jego
      przedmiotem. Nie przejmuj się tym.
      • selcia17 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:31
        Normalne...smile Na mnie patrzy pani od religi..ale ona mnie lubi a reszta klasy
        się jej sprzeciwia..tongue_out
    • myszkaa Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:35
      na moją kumpele cały czas się lampi nauczycielka aż wreszcie się jej spytała dlaczego , a on
      odpowiedziała jej dlatego żeby uważała i takie tam ; pp

      może właśnie dlatego tak cały czas się babka na cb lampi wink
    • miley_cyrus45 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:37
      Widocznie jesteś ślicnzasmile
    • oldziaaa Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:47
      niee wink
      • hellokiciara Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:52
        Na mnie się nie gapiąą ; xx
        • mweezy Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 12:57
          na mnie sie gapią tylko jak gadam albo jak koleżanka próbuje ode mnie ściągać na
          teście xD
          • megan_ Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 16:43
            Facet od gegry gapi się na każdą dziewczynę. angry To jest strasznie wkurzające!
            Mówiliśmy o tym dla pani psycholog no i próbuje nam pomóc...
          • kammi Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:32
            Na nas się gapi pani od Polskiego. Jajj. To jest straszne. ;;
    • asiula333 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:14
      ja tak miałam z panem od niemieckiego
      ciągle!
      straszne!
    • taylor_ Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:24
      ` jak przestaniesz gadać
      na lekcji to przestanie się
      na ciebie gadać .
      to działa , serio ; )
      • taylor_ Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:25
        ` gapić **
        • kitty_katy Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:37
          Ja tak miałam w podstawówce. ; / Masakra jakaś. Pan od angilka się ciągle na mnie gapił. I
          patrzył się mojej kumpeli na tyłek i biust. ; /
          • lena_ Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:40
            a mojej kolezance nauczyciel (nie pamietam od czego) puszczał oczka na lekcji xd

            na mnie sie natomiast gapi baba od niemieckiego ale podejrzewam ze to dlatego ze
            gadam ;pp
    • crazygirl_xd Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:44
      nom ale u mnie od biologi, chemi
      od geografi też ale to dlateego że na geografi gadamy a ona nie umie nas
      uspokoićxd na angielskim też tak jestxd
      • sysiek4444 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:48
        Na mnie sie gapi facio od w-f ... -.-
        I też taki debil od histy ... sie mnie uczepił że raz nie umiałam na coś odpowiedzieć od
        tamtej pory sie na mnie gapi i bierze mnie do odpowiedzi .
        ; x x .
    • mileylove. Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:51
      na mnie chyba nie . XDbig_grin
    • inka_love_nick Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 17:55
      Niektórzy nauczyciel są okropni!
    • maggy297 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 20.11.09, 18:35
      Na mnie gapi się facet od religii! shock Masakra! Nawet jedna z koleżanek
      zauważyła, że gapi się w naszą stronę <ona siedzi przede mną> i kiedy
      siedziałyśmy razem ona do mnie: " Aha! On na ciebie się patrzy! " confused
    • vamtherina Re: Gapi się na mnie nauczyciel 21.11.09, 20:23
      Pół biedy,że pani.Na mnie pan od historii i zarazem WOS'u gapi się przez calutką
      lekcję,a jak jest coś mu potrzebne np.:dziennik,długopis,czy nowy pisak do
      tablicy to oczywiście ja jestm przysłowiowym chłopcem na posyłki tylko,że w
      wydaniu żeński ;p
    • fenomenalna Re: Gapi się na mnie nauczyciel 21.11.09, 20:29
      straszne xd
      podobasz mu się ;p
      nie no, tak na poważnie... nie robisz nic, czego nie powinnaś robić na lekcji ?;p
      a moze tylko ci się wydaje ;d.
      • fenomenalna Re: Gapi się na mnie nauczyciel 21.11.09, 20:31
        sorry, przeczytałam "pan" xdd. ale chyba ma jakiś powód ;]
      • kaila. Re: Gapi się na mnie nauczyciel 21.11.09, 20:33
        na mnie babka od polaka ; //
        kiedyś jej chyba strzele w tą mordę xD
    • tinka96 Re: Gapi się na mnie nauczyciel 21.11.09, 20:34
      U mnie to normalka, a może dlatego że siedzę z chłopakiem i ciągle sobie
      dokuczamy xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka