Dodaj do ulubionych

Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :)

    • czarnaimarna Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 25.11.09, 22:49
      ja wstaje o 6 00 .
      Mam do szkoły na 8 000.
      a ide do szkoly jakies dwadziescia minut.
    • robpattinson Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 01:12
      wstaje- 7.00 lub 7.15 (w pon, śr, czwartki i piątki) mam na 8.00wink
      we wtorki wstaje o 8.00 bo mam na 8.50
      do szkoły zazwyczaj ide 15 min chyba ze sie spiesze to od 7-10min
      a jak się wlecze do nawet 20 min
      smile szkołe mam nawet dalekosmile
    • joejonas112 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 06:47
      ja wstaje codziennie o 6:00 (prawie) czasem mnie zawożą a czasem nie .Ma 30
      minut do szkoły a jak idę ze szkoły to czasem idę więcej...big_grin
    • ruby_ Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:00
      wstaje o 06:00 . :C
      bo zanim ja się uszykuję to ho , ho . x D
      do szkoły mam 10 min . z hakiem . : q
      jak się zagadam z kumpelkami to 15 min . nawet idziemy ^^ .
      * hah *
    • pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:02
      ja idę na autobus czyli jakieś 5-10 minut od mojego domu potem czekam zawsze na
      autobus czyli jakieś ok.10 minut potem autobus też chyba z 10 minut jedzie i 7
      minut idę do szkoły xd
      • pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:03
        a i wstaje o 6:30 xd
      • olka932 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 01.12.09, 15:20
        ja wstaje o 7 xD a do szkoły mam 50m musze przejsc na druga strone ulicy hihi !
    • pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:04
      a i ja mam na 8 i mam gdzieś tak ze 3 km xdd
      • roseline Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:44
        Budzik nastawiony na 7:00, wstaję, jem śniadanie i idę na kompa, w między czasie
        wykonuję podstawowe czynności takie jak mycie i szykowanie się. O 7:45 wstaję,
        wyłączam kompa i idę się ubrać oraz spakować. O 7:57 idę do szkoły (mam na 8:00,
        ale tak blisko, ze mogę sobie na to pozwolić) zazwyczaj do budynku szkoły
        wchodzę jako ostatnia.
        • smerfetka759 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 17:49
          chodze do 2 gim . ;dd

          -o ktorej wstajecie - o 6 indifferent , o 6,40 . xD
          -na ktora macie - na 8 i raz na 9 x)
          -jak daleko macie - 20-30 min. jade busem xD , a mam 10 min do przystanku ^^ .
    • collage Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 08:44
      wstaje o 6:30 , wychodzę o 7:30, jestem w szkole o 7:32 .
    • julucy Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 09:09
      Ja jak mam na 8:00, wstaje o 6:30. Mieszkam jakieś 2 kilosy od szkoły, i to mnie wykańcza
    • karola_483_th Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:17
      To zależy bo jak sama to szybko,a jak z kimś to długo xD
      jak na 8:00 to wstaję o 7:10 czasem prędzej,a jak na 9:50 to wstaję po 8 ;P
      do szkoły mam 20-25 minut ^^
      • elf97 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:24
        wstaje o 7.00 a mam na 8.5
        rano często pdwożą mnie rodzice ale jak trzeba iść to tak około 10-15 min
        i wychodzę o 7.45
        • lyla Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:57
          ja wstaje o 7, do szkoly mam zawsze na 8, a ide do niej 2 min,smile
        • agapi Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:20
          wstaję o 6.00 a mam na 8.00 (ale siedzę z moją klasą na świetlicy. Kiedyś trzeba
          zadanie odpisać, nie? big_grin)
          a idę od 15- 17 minut xD
      • sweet_selenka_ Re:;** 26.11.09, 14:24
        Ja mam tylko jeden raz na 9.40 crying(
        A tak to na 8.00 ; [[

        Wstaje-7.00 <jak mam na 9.40> to o 8.20 .
        Do szkoły mam 1min 30 sekund.. jakoś tak ;p
    • agati_1997 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:23
      - wstaje zawsze o 7.00
      -mam albo na 8.00 albo na 8.55
      -i ide z 5-10 minut cool
    • alanta Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:27
      wstaje o 6.16
      mam na ósmą
      mam 15 min drogi ale ja idę 25 minut smile
    • happyend13 jołłłł . !!!!!!!! 26.11.09, 14:28
      wstaje o 7.04
      dziś wstałam o 7.20 i miałam zdjęcia i się w 10 minut wyszykowałam. shock
      porostu nie wiem jak to zrobiłam .
      wychodzę o 7.45 bo mam z jakieś 400 m do sql . ; o
    • kasiaczo123 :) 26.11.09, 14:41
      ja wstaje o 6.40 zawsze i zawsze mam na 8.00
      wychodze o 7.20 a do szkoly mam jakies 20 min.
      jest luzzsmile
    • truuu Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:41
      ja wstaję o 6:40 tudzież o 7:00
      ( to zależy)
      do szkoły mam jakieś 10 minut big_grin
    • ewoszka Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:00
      jak mam na 7.30 to wstaje tak o 6.45 big_grin
      a do szkoły to jakies 10 minut mam smile
      • rikki Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:04
        Ja mam do szkoły na 8 i wstaję po 7 ;d Czasem nawet 0 7;30 a do szkoły amm gdzieś z 5
        minutt. big_grin
    • wikxi Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:04
      wstaje o 7.30 do szkoły mam na 8.15 zazwyczaj a wychodzę gdzieś tak o 8.00 a idę
      tak ok 8 min. ale dokładnie to nie wiem bo ja to liczę w piosenkach bo jak idę
      to słucham i wychodzi że 2 piosenki i trochę big_grin
    • irreplaceable Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:16
      jak mam na 8 to wstaję o 7:10 , a o 7:35 jestem umówiona z koleżanką pod domem
      , bo razem chodzimy do szkoły . ;D mam dość daleko , bo jakiś kilometr . idę
      około 20 minut . a czasem wychodzę też o 7:55 i wtedy się spóźniam 5 minut . ;d
      jak mam a 8:55 to wychodzę wpółdo , albo za 15 dziewiąta ;]
    • nici Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:18
      wstaje o 7:15 a wychodze o 7:45
      mam szkole o 8:10 a jestem o 8:03 w szole czasem troche pozniej
      ale ja nie ide tylko jade tramwajem i autobusem
      chodz na nogach w z 20 min sie idzie tylko ze rano nie mam ochoty
    • ciemnowlosa Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:25
      staję około 7, do szkoły idę 15-20 minut wink, najczęsciej mam na 8 lub 8.55
    • blondzia Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:31
      Ja mam na 9:00 tylko w czwartki a tak to mam na 8:00 więc kiedy mam na 8:00 to
      wstaję o 6:30 do szkoły a wychodzę o 7:20 z domu (oczywiście mieszkam w mieście
      ale szkoła jest w centrum miasta a ja mieszkam z boku centrum miasta) . Do
      szkoły idę z 20 minut a jak chodziłam do podstawówki to 15 minut szłam do szkoły
      miałam bliżej big_grin. A kiedy mam na 9:00 to do szkoły wstaję o 7:00 a wychodzę o
      8:20 wink
    • zuaona Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 29.11.09, 16:30
      wstaję 6.30, zazwyczaj mam na 8, z domu wychodzę o 7.35 i zanim dojadę do szkoły
      samochodem jest 7.50.
      • maga219 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 29.11.09, 20:30
        wstaję o 6.3o wychodzę około ... 7.15-2o
        jak mam na 8.1o
        a jak mam na 9.oo to o 7.3o wstaję i o 8.oo wychodzę ; )) smirk
    • alisou Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 12:37
      Jak mam na 8, czyli najczęściej to wstaję o 6.30, wychodzę o 7.50 i po dwóch minutach
      jestem w szkole. Mam do niej bardzo blisko, z okna ją widzę, tylko sie musze wychylić, bo nie
      jest na przeciwko, tylko tak prostopadle.
      • olla2205 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:07
        Zazwyczaj to wstaje po 6.00 czasami przed. big_grin (Jestem rannym ptaszkiem.;d) A do
        szkoły idę z 2 minuty albo w nie całą minutę. ;d big_grin
    • boska_ola Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:16
      wstaję o 6.30.
      autobus mam o 7.30
      wychodzę tak o 7.20
      do szkoły mam na 8.00
      jestem na miejscu o ok.7.55
    • yennefer66 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:21
      Mam na 8, wstaję o 7:10, a do szkoły idę ok 20 minutsmile
    • kinias121297 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:27
      wstaje o 6;45 kidy na 8 a jak na 8;55 to wstaje o 7:30/7:00
      mam z 3 minutkiwink
      szkołę mam 3 bloki dalejwink)

      Chyba że jeztem w innym mieszkaniu to wstaje o 6:20(na 8) 7:00(8:55)
      mam 30 min.
      Jadę 10 i 12 czyli mam trochędużo przystanków trawajem
      • cukierkowa09 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 15:41
        ja mam do sql jakieś 4 minuty XDD

        jak mam na 7.30 to wstaje 6.45 i wychodzę z chaty o 7.15

        a jak mam na 9.20 to wstaję o 8.20 i wychodzę z chaty o 8.50/8.55 różnie wink)


        big_grinbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka