czarnaimarna Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 25.11.09, 22:49 ja wstaje o 6 00 . Mam do szkoły na 8 000. a ide do szkoly jakies dwadziescia minut. Odpowiedz Link Zgłoś
robpattinson Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 01:12 wstaje- 7.00 lub 7.15 (w pon, śr, czwartki i piątki) mam na 8.00 we wtorki wstaje o 8.00 bo mam na 8.50 do szkoły zazwyczaj ide 15 min chyba ze sie spiesze to od 7-10min a jak się wlecze do nawet 20 min szkołe mam nawet daleko Odpowiedz Link Zgłoś
joejonas112 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 06:47 ja wstaje codziennie o 6:00 (prawie) czasem mnie zawożą a czasem nie .Ma 30 minut do szkoły a jak idę ze szkoły to czasem idę więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
ruby_ Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:00 wstaje o 06:00 . :C bo zanim ja się uszykuję to ho , ho . x D do szkoły mam 10 min . z hakiem . : q jak się zagadam z kumpelkami to 15 min . nawet idziemy ^^ . * hah * Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:02 ja idę na autobus czyli jakieś 5-10 minut od mojego domu potem czekam zawsze na autobus czyli jakieś ok.10 minut potem autobus też chyba z 10 minut jedzie i 7 minut idę do szkoły xd Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:03 a i wstaje o 6:30 xd Odpowiedz Link Zgłoś
olka932 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 01.12.09, 15:20 ja wstaje o 7 xD a do szkoły mam 50m musze przejsc na druga strone ulicy hihi ! Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:04 a i ja mam na 8 i mam gdzieś tak ze 3 km xdd Odpowiedz Link Zgłoś
roseline Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 07:44 Budzik nastawiony na 7:00, wstaję, jem śniadanie i idę na kompa, w między czasie wykonuję podstawowe czynności takie jak mycie i szykowanie się. O 7:45 wstaję, wyłączam kompa i idę się ubrać oraz spakować. O 7:57 idę do szkoły (mam na 8:00, ale tak blisko, ze mogę sobie na to pozwolić) zazwyczaj do budynku szkoły wchodzę jako ostatnia. Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka759 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 17:49 chodze do 2 gim . ;dd -o ktorej wstajecie - o 6 , o 6,40 . xD -na ktora macie - na 8 i raz na 9 x) -jak daleko macie - 20-30 min. jade busem xD , a mam 10 min do przystanku ^^ . Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 08:44 wstaje o 6:30 , wychodzę o 7:30, jestem w szkole o 7:32 . Odpowiedz Link Zgłoś
julucy Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 09:09 Ja jak mam na 8:00, wstaje o 6:30. Mieszkam jakieś 2 kilosy od szkoły, i to mnie wykańcza Odpowiedz Link Zgłoś
karola_483_th Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:17 To zależy bo jak sama to szybko,a jak z kimś to długo xD jak na 8:00 to wstaję o 7:10 czasem prędzej,a jak na 9:50 to wstaję po 8 ;P do szkoły mam 20-25 minut ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:24 wstaje o 7.00 a mam na 8.5 rano często pdwożą mnie rodzice ale jak trzeba iść to tak około 10-15 min i wychodzę o 7.45 Odpowiedz Link Zgłoś
lyla Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:57 ja wstaje o 7, do szkoly mam zawsze na 8, a ide do niej 2 min, Odpowiedz Link Zgłoś
agapi Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:20 wstaję o 6.00 a mam na 8.00 (ale siedzę z moją klasą na świetlicy. Kiedyś trzeba zadanie odpisać, nie? ) a idę od 15- 17 minut xD Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_selenka_ Re:;** 26.11.09, 14:24 Ja mam tylko jeden raz na 9.40 ( A tak to na 8.00 ; [[ Wstaje-7.00 <jak mam na 9.40> to o 8.20 . Do szkoły mam 1min 30 sekund.. jakoś tak ;p Odpowiedz Link Zgłoś
agati_1997 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:23 - wstaje zawsze o 7.00 -mam albo na 8.00 albo na 8.55 -i ide z 5-10 minut Odpowiedz Link Zgłoś
alanta Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:27 wstaje o 6.16 mam na ósmą mam 15 min drogi ale ja idę 25 minut Odpowiedz Link Zgłoś
happyend13 jołłłł . !!!!!!!! 26.11.09, 14:28 wstaje o 7.04 dziś wstałam o 7.20 i miałam zdjęcia i się w 10 minut wyszykowałam. porostu nie wiem jak to zrobiłam . wychodzę o 7.45 bo mam z jakieś 400 m do sql . ; o Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczo123 :) 26.11.09, 14:41 ja wstaje o 6.40 zawsze i zawsze mam na 8.00 wychodze o 7.20 a do szkoly mam jakies 20 min. jest luzz Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 14:41 ja wstaję o 6:40 tudzież o 7:00 ( to zależy) do szkoły mam jakieś 10 minut Odpowiedz Link Zgłoś
ewoszka Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:00 jak mam na 7.30 to wstaje tak o 6.45 a do szkoły to jakies 10 minut mam Odpowiedz Link Zgłoś
rikki Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:04 Ja mam do szkoły na 8 i wstaję po 7 ;d Czasem nawet 0 7;30 a do szkoły amm gdzieś z 5 minutt. Odpowiedz Link Zgłoś
wikxi Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:04 wstaje o 7.30 do szkoły mam na 8.15 zazwyczaj a wychodzę gdzieś tak o 8.00 a idę tak ok 8 min. ale dokładnie to nie wiem bo ja to liczę w piosenkach bo jak idę to słucham i wychodzi że 2 piosenki i trochę Odpowiedz Link Zgłoś
irreplaceable Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:16 jak mam na 8 to wstaję o 7:10 , a o 7:35 jestem umówiona z koleżanką pod domem , bo razem chodzimy do szkoły . ;D mam dość daleko , bo jakiś kilometr . idę około 20 minut . a czasem wychodzę też o 7:55 i wtedy się spóźniam 5 minut . ;d jak mam a 8:55 to wychodzę wpółdo , albo za 15 dziewiąta ;] Odpowiedz Link Zgłoś
nici Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:18 wstaje o 7:15 a wychodze o 7:45 mam szkole o 8:10 a jestem o 8:03 w szole czasem troche pozniej ale ja nie ide tylko jade tramwajem i autobusem chodz na nogach w z 20 min sie idzie tylko ze rano nie mam ochoty Odpowiedz Link Zgłoś
ciemnowlosa Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:25 staję około 7, do szkoły idę 15-20 minut , najczęsciej mam na 8 lub 8.55 Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 26.11.09, 15:31 Ja mam na 9:00 tylko w czwartki a tak to mam na 8:00 więc kiedy mam na 8:00 to wstaję o 6:30 do szkoły a wychodzę o 7:20 z domu (oczywiście mieszkam w mieście ale szkoła jest w centrum miasta a ja mieszkam z boku centrum miasta) . Do szkoły idę z 20 minut a jak chodziłam do podstawówki to 15 minut szłam do szkoły miałam bliżej . A kiedy mam na 9:00 to do szkoły wstaję o 7:00 a wychodzę o 8:20 Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 29.11.09, 16:30 wstaję 6.30, zazwyczaj mam na 8, z domu wychodzę o 7.35 i zanim dojadę do szkoły samochodem jest 7.50. Odpowiedz Link Zgłoś
maga219 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 29.11.09, 20:30 wstaję o 6.3o wychodzę około ... 7.15-2o jak mam na 8.1o a jak mam na 9.oo to o 7.3o wstaję i o 8.oo wychodzę ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
alisou Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 12:37 Jak mam na 8, czyli najczęściej to wstaję o 6.30, wychodzę o 7.50 i po dwóch minutach jestem w szkole. Mam do niej bardzo blisko, z okna ją widzę, tylko sie musze wychylić, bo nie jest na przeciwko, tylko tak prostopadle. Odpowiedz Link Zgłoś
olla2205 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:07 Zazwyczaj to wstaje po 6.00 czasami przed. (Jestem rannym ptaszkiem.;d) A do szkoły idę z 2 minuty albo w nie całą minutę. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
boska_ola Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:16 wstaję o 6.30. autobus mam o 7.30 wychodzę tak o 7.20 do szkoły mam na 8.00 jestem na miejscu o ok.7.55 Odpowiedz Link Zgłoś
yennefer66 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:21 Mam na 8, wstaję o 7:10, a do szkoły idę ok 20 minut Odpowiedz Link Zgłoś
kinias121297 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 13:27 wstaje o 6;45 kidy na 8 a jak na 8;55 to wstaje o 7:30/7:00 mam z 3 minutki szkołę mam 3 bloki dalej) Chyba że jeztem w innym mieszkaniu to wstaje o 6:20(na 8) 7:00(8:55) mam 30 min. Jadę 10 i 12 czyli mam trochędużo przystanków trawajem Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkowa09 Re: Od domu do szkoły- ile czasu ? Wchodzić :) 30.11.09, 15:41 ja mam do sql jakieś 4 minuty XDD jak mam na 7.30 to wstaje 6.45 i wychodzę z chaty o 7.15 a jak mam na 9.20 to wstaję o 8.20 i wychodzę z chaty o 8.50/8.55 różnie ) Odpowiedz Link Zgłoś