xydomixy 05.12.09, 14:21 chciałabym usunąć konto na kotku, ale nie wiem jak to zrobić, nie chce też żeby przychodziły e-maile z powiadomieniami o nowościach. wiecie jak to zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cold Re: konto 05.12.09, 14:43 Nie da się usunąć konta ... A na e-maile możesz kocurkowai napisać rzeby ci nie pisał chyba ;p Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchoomania Re: konto 05.12.09, 14:45 właśnie, właśnie . też nie chce już tych e-maili, bo jak jest konkurs to i tak nie biore udzialu . więc kocie ... da się zrobić tak abyś nas nie informował ? xd Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 Re: konto 05.12.09, 14:47 Nie da sie usunąć konta na kocie z tego co wiem,po prostu nie pisz nic i już.A co do e-maili to nie wiem,kot ci musi powiedzieć,lub napisz mu maila żeby ci już nie przysyłał...nie wiem.xd Odpowiedz Link Zgłoś