05.12.09, 14:21
chciałabym usunąć konto na kotku, ale nie wiem jak to zrobić, nie chce też
żeby przychodziły e-maile z powiadomieniami o nowościach. wiecie jak to zrobić?
Obserwuj wątek
    • andziaa. Re: konto 05.12.09, 14:38
      ja też nie wiem. -.-
      • elf97 Re: konto 05.12.09, 14:43
        nie da się ........ chyba ?!
        • selcia17 Re: konto 05.12.09, 14:43
          Trudno nowy email nowe konto..; q
    • cold Re: konto 05.12.09, 14:43
      Nie da się usunąć konta ...
      A na e-maile możesz kocurkowai napisać rzeby ci nie pisał chyba ;p
      • zmierzchoomania Re: konto 05.12.09, 14:45
        właśnie, właśnie . też nie chce już tych e-maili, bo jak jest konkurs to i tak nie biore udzialu .
        więc kocie ... da się zrobić tak abyś nas nie informował ? xd
    • tokio_hotel_483 Re: konto 05.12.09, 14:47
      Nie da sie usunąć konta na kocie z tego co wiem,po prostu nie pisz nic i już.A co do e-maili
      to nie wiem,kot ci musi powiedzieć,lub napisz mu maila żeby ci już nie przysyłał...nie
      wiem.xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka