Dodaj do ulubionych

Selena i Demi

04.02.10, 14:27
Cześć . Ostatnio słyszałam wiele plotek o tym ,że Demi Lovato i Selena Gomez już sie nie przyjaźnią. I czy ktoś wie czy sie pogodziły czy oficjalnie zakończyły przyjaźń ?

Pozdrawiam big_grin
Obserwuj wątek
    • kasiekk2 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:31
      Nie wiem nic na ten temat .
      Raczej sie nimi nie interesuje . ; D
      • oleska940 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:32
        niewiem nic na ten temat
        i gó... mnie to obchodzi
        nie wchodze z butami w cudze życie
        • pauuli Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:33
          Nie wiem, nie śledze je. ; x
          Ale coś tam było na kocie że,jak ktoś spytał co u Seleny to Demi powiedziała : Spytaj Taylor..

          Nie wiem, nie lubie ich. :q
    • i_love_th Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:33
      to ich sprawa. mają napisać w necie : oficjalnie nie przyjaźnię sie z demi/seleną ?
      • honest_ Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:37
        nie obchodzi mnie to.
        • demusz . 04.02.10, 15:13
          to nie jest tak, że `oficjalnie` zakończyły przyjaźń. one po prostu podąrzają swoją drogą,
          robią karierę i każda z nich chce dla siebie jak najlepiej. gdyby dalej były najlepszymi
          kumpelkami, jak sprzed 3 lat, cały czas by się kłóciły o fanów, i wydaje mi się, że demi
          prędzej czy później wygarnęłaby selenie (przy takiej oto kłótni) że ta nie potrafi śpiewać. i
          wtedy dopiero byłby skandal. :3
    • demi.l Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:37
      tak, demi obrazila sie na selene ze wiecej czasu spedza z taylor i prawie wogole
      sie nie widzą

      przy spotkaniu z fanami kiedy jakis zapytal :: A CO TAM U SELENY??
      ONA ODpowiedziała ask taylor ---->spytaj taylor (ze zloscią)

      wedlug mnie demi dobrze zrobila..
      kiedys selene lubilam ale teraz mi podpadla i to bardzokwiatkwiatkwiatkwiat
      • hilary_fanka Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:39
        Szczerze mówiąc średnio mnie obchodza tematy Srejlenki confused Podejrzewam, że teraz
        Disney będzie im kazac udawac przyjaźń big_grin
      • princess7 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:42
        Selena ostatnio była w Kiis.fm i zapytana o najlepszych przyjaciół nawet nie wymieniła
        Demi...


        www.youtube.com/watch?v=gpwX2d4iOiw
    • demi.l Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:39
      www.kotek.pl/kotek/1,87050,7492185,Demi_i_Selena___kryzys_przyjazni_.html
      tu jeszcze masz link do tego waydarzenia - z filmikiem ;ppp

      (((((((((((jestem fanką
      demi)))))))))))))))kwiatkwiatkwiatkwiatkwiatkwiatkwiat
      • mikeyla700 Re: Selena i Demi 05.02.10, 19:07
        uwielbiam selene i demi ale nic na ten temat nie słyszałam smile
    • kolorowo_mi Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:03
      tylko sie pytam nie musicie byc takie wredne .. i odpowiadać z ironią .
    • kara4454 Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:04
      ja myśle że sie ciągle przyjażnią tylko że nie tak jak kiedyś
    • rossu Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:08
      nie interesuje się nimi, ale myślę że to plotki.
    • monikajb Re: Selena i Demi 04.02.10, 17:48
      ostatnio była na lotnisku i paparazzi cały czas pytali sie o selene, ale ona nic
      nie odpowiadała.

      niedawno spotkała się z miley.

      nie lubię już demi tak bardzo. ten wredny uśmieszek 'ask taylor'.. oj podpadła
      mi uncertain
      mówi na selenę, a sama się z miley spotyka!
      mam nadzieję że sie pogodzą.
      • kitty_emo ;d 05.02.10, 14:56
        A mnie tyle interesuje
        ich przyjaźń, co zeszłoroczny śnieg .
        ;d
        • pauliska1212 Re: ;d 05.02.10, 19:15
          Selena w audycji radiowej.

          jak ją zapytali o najlepszych przyjaciół nie wymieniła Demi tylko Taylor x - D
          a zresztą to ich sprawa, że już się nie przyjaźnią tak jak kiedyś ; 3
          to był ich wybór.
          • selcia17 . 05.02.10, 19:40
            Nie wiem.obecnie mnie to nie interesuje..ale wydaje się ,że była..malutka
            sprzeczka..ale bez przesady!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka