kolorowo_mi 04.02.10, 14:27 Cześć . Ostatnio słyszałam wiele plotek o tym ,że Demi Lovato i Selena Gomez już sie nie przyjaźnią. I czy ktoś wie czy sie pogodziły czy oficjalnie zakończyły przyjaźń ? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiekk2 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:31 Nie wiem nic na ten temat . Raczej sie nimi nie interesuje . ; D Odpowiedz Link Zgłoś
oleska940 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:32 niewiem nic na ten temat i gó... mnie to obchodzi nie wchodze z butami w cudze życie Odpowiedz Link Zgłoś
pauuli Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:33 Nie wiem, nie śledze je. ; x Ale coś tam było na kocie że,jak ktoś spytał co u Seleny to Demi powiedziała : Spytaj Taylor.. Nie wiem, nie lubie ich. :q Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_th Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:33 to ich sprawa. mają napisać w necie : oficjalnie nie przyjaźnię sie z demi/seleną ? Odpowiedz Link Zgłoś
demusz . 04.02.10, 15:13 to nie jest tak, że `oficjalnie` zakończyły przyjaźń. one po prostu podąrzają swoją drogą, robią karierę i każda z nich chce dla siebie jak najlepiej. gdyby dalej były najlepszymi kumpelkami, jak sprzed 3 lat, cały czas by się kłóciły o fanów, i wydaje mi się, że demi prędzej czy później wygarnęłaby selenie (przy takiej oto kłótni) że ta nie potrafi śpiewać. i wtedy dopiero byłby skandal. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
demi.l Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:37 tak, demi obrazila sie na selene ze wiecej czasu spedza z taylor i prawie wogole sie nie widzą przy spotkaniu z fanami kiedy jakis zapytal :: A CO TAM U SELENY?? ONA ODpowiedziała ask taylor ---->spytaj taylor (ze zloscią) wedlug mnie demi dobrze zrobila.. kiedys selene lubilam ale teraz mi podpadla i to bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:39 Szczerze mówiąc średnio mnie obchodza tematy Srejlenki Podejrzewam, że teraz Disney będzie im kazac udawac przyjaźń Odpowiedz Link Zgłoś
princess7 Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:42 Selena ostatnio była w Kiis.fm i zapytana o najlepszych przyjaciół nawet nie wymieniła Demi... www.youtube.com/watch?v=gpwX2d4iOiw Odpowiedz Link Zgłoś
demi.l Re: Selena i Demi 04.02.10, 14:39 www.kotek.pl/kotek/1,87050,7492185,Demi_i_Selena___kryzys_przyjazni_.html tu jeszcze masz link do tego waydarzenia - z filmikiem ;ppp (((((((((((jestem fanką demi))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mikeyla700 Re: Selena i Demi 05.02.10, 19:07 uwielbiam selene i demi ale nic na ten temat nie słyszałam Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo_mi Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:03 tylko sie pytam nie musicie byc takie wredne .. i odpowiadać z ironią . Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:04 ja myśle że sie ciągle przyjażnią tylko że nie tak jak kiedyś Odpowiedz Link Zgłoś
rossu Re: Selena i Demi 04.02.10, 15:08 nie interesuje się nimi, ale myślę że to plotki. Odpowiedz Link Zgłoś
monikajb Re: Selena i Demi 04.02.10, 17:48 ostatnio była na lotnisku i paparazzi cały czas pytali sie o selene, ale ona nic nie odpowiadała. niedawno spotkała się z miley. nie lubię już demi tak bardzo. ten wredny uśmieszek 'ask taylor'.. oj podpadła mi mówi na selenę, a sama się z miley spotyka! mam nadzieję że sie pogodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
kitty_emo ;d 05.02.10, 14:56 A mnie tyle interesuje ich przyjaźń, co zeszłoroczny śnieg . ;d Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: ;d 05.02.10, 19:15 Selena w audycji radiowej. jak ją zapytali o najlepszych przyjaciół nie wymieniła Demi tylko Taylor x - D a zresztą to ich sprawa, że już się nie przyjaźnią tak jak kiedyś ; 3 to był ich wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 . 05.02.10, 19:40 Nie wiem.obecnie mnie to nie interesuje..ale wydaje się ,że była..malutka sprzeczka..ale bez przesady! Odpowiedz Link Zgłoś