amatorka_
05.04.10, 18:30
Na pewno wiele z Was słyszałam o tej sprawie. Być może wiele z Was uważa ją za
czysty zbieg okoliczności, przypadek. Jednak ja jestem zupełnie innego zdania.
Nie da się napisać utworu tak, żeby od tyłu brzmiały sensowne wyrazy, nie da
się. Przynajmniej ja tak uważam. Na pewno każdy ma swoje zdanie na ten temat,
ale jeśli byłoby to przypadkiem, to po co ludzie w swoich tekstach, układaliby
słowa tak, żeby od tyłu mówiły o szatanie? Albo o seksie? Może to coś
powiedziałoby o człowieku...ale i tak jest to dla mnie sprawą niewyjaśnioną.
Jestem jednak przekonana, że teksty od tyłu są związane z szatańskim
działaniem. Dla wielu z Was wydaje się to nierealne - jak to szatan? O
szatanie się mówi lekko, bo jesteśmy przekonani, że on nie istnieje i nas nie
dotknie. No dobrze, zostawiam Was z nagraniami, tymi śmiesznymi i poważnymi,
wywołującymi kontrowersje:
[url=http://jeffmilner.com/backmasking.htm]Strona ze spisem piosenek znanych
zespołów, piosenkarzy słuchanych od tyłu. Przy każdym utworze jest urywek
tekstu piosenki, w którym znajdują się słowa kluczowe, aby dowiedzieć się,
jakie są te słowa, wystarczy kliknąć Show reverse Lyrics
Link
do niektórych polskich piosenek od tyłu, szczególnie dla dzieci np. Bob
Budowniczy czy Pszczółka Maja.
Zapraszam do zapewne burzliwej dyskusji.