tusiaw
21.04.10, 16:36
Niestety. Od szóstego roku życia cierpię na tą przypadłość, została wykryta dopiero dwa miesiące temu. Z czasem przyjścia okresu trochę przeszły mi bóle, bo przed nim miałam kilka razy dziennie - co dzień.
[b]Też cierpicie na tą przypadłość ? Macie jakieś sposoby na ujarzmienie bólu ? Bierzecie jakieś leki na migrenę ?[/b]