Dodaj do ulubionych

Spotkanie z gwiazdą.

    • mbieberowa Re: Spotkanie z gwiazdą. 17.05.10, 13:59
      ja widzialam malgorzate ta co wystepowala w TzG no ta kurde nie pamietam, kurde duzo
      osob bylo i nie pamietam juz smile
    • dziwaczny_xd Julia Kamińska ^^ 17.05.10, 14:02
      miło się gadało ^^ cudem poświęciła mi chwilę ^^
      • schokobonsy Duużo.. 17.05.10, 14:18
        Było ich bardzo dużo.Co roku przyjeżdżają do mojego miasta na różne okazje. Np.
        na projekt plaża co w wakacje na tvn pokazują : D
        • misia_00 Re: Spotkanie 17.05.10, 14:26
          Ja widziałam tylko kilka gwiazd .
          Kiedyś na koncercie ich trojee ( jak bylam mała kochałam ten zespół )
          Doda , Ewelina Flinta , Rynkowski , Menchester , i t p . : )))))
          Tak mało bo mieszkam w Suwałkach a to malutkie miasteczko ; ((
    • pomarancz0wa. Re: Spotkanie z gwiazdą. 02.07.10, 21:29
      Ja też właśnie spotkałam się z Sebastianem Karpiel-Bułecką xD
      Byłam na ich koncercie, moja ciocia go organizowała, więc bez problemu się weszło za
      kulisy ;P A tak to jeszcze koncert Dżemu, T-love, Łzy... no i prześwietny Kabaret Limo ;D
      • zaprzepaszczona Re: Spotkanie z gwiazdą. 02.07.10, 21:38
        Nie mówiąc o koncertach to spotkałam:
        -Comę
        -Strachy na Lachy
        - Ray'a Willsona big_grin
        • zaprzepaszczona Re: Spotkanie z gwiazdą. 02.07.10, 21:38
          a, i Ani Mru Mru tongue_out
    • sagaznierzch Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 09:43
      Ja widziałam Eweline Flinte i Velvetsad
    • kingusia Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:02
      nie spotkałam .. ; d .
      tylko takie tam zespoły nijakie heh .
      SKANER , LOTY ...
      itd .
      tak więc żalowe ; ]
      • kingusia Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:02
        ich nie można nazwać gwiazdami smile
    • roksanaroxana Taak :) 14.07.10, 12:06
      Z feelemsmile
      Normalny,fajny facet z niegosmile
      Można pogadać.
      To było na gwiazdce na rynku 2009,na której występowałam z pozostałymi solistkami,piotr występował zaraz po mnie,więc..smile
      • ja_xd Heh... 14.07.10, 16:36
        Ja spotkałam [u siebie w domu xD] Magdę Różczkę bo moi rodzice kumplują się z jej
        mężem który jest dziwny jak dla mnie no ale wink i często w centrum handlowym Promenada
        [Warszawa] są jakieś gwiazdy np Edyta Herbuś i takie tam smile
    • coldprincess Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:07
      tak, spotkałam w galleri w wawie dodę ; o Poznałam po obcisłych, różowych ciuszkach ; x
      • younggirl17 Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:14
        a prócz muse co spotkałam to dode na jej koncercie stałam przy scenie jakieś 4 lata temu
        jak się ją lubiło no i dziewczyne podobną do nikki reed (Rosalie Hale ze zmierzchu)mieszka
        koło mnie ale szkoda że to nie ona
    • xxvikaxx Re: Spotkanie z gwiazdą.:] 14.07.10, 12:15
      ja widziałammi mam grafa Janiaka, Kochanka , a widziałam saletę , anię wyszkoni
    • trufla Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:20
      Mam zdjęcie z Adamem Małyszem, Stefanem Hulą i Kruczkiem i autografy od nich. Na
      żywo widziałam mnóstwo gwiazd np. na koncertach, ale marzyłabym o spotkaniu z
      Katie Melua - wydaje mi się taką ciepłą i ciekawą osobą...
      • monixx Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:30
        chcę spełnić marzenie od 3 lat i zbieram kasę na bilet na Euro 2012 na mecz Hiszpanii - śnią
        mi sie po nocach, chce ich zobaczyć a nawet fotki i jak sie da to autograf!!!!!!!!!!!! bede
        miec wtedy juz 18 lat xd
    • enqu Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:25
      ja widziałam sie z Feel'em i z Leszczem z 'Tak to leciało' ; p
      a moja przyjaciółka występowała w szansie na sukces ; D
      więc widziałam dużo gwiazd bo byłam razem z nią ;D
      • mweezy nie mam się czym chwalić. 14.07.10, 15:42
        więc nie będę :q








        btw. Ewa Farna jest bardzo ładna, a Wiktor Zborowski to straszny ponurak
        prywatnie. a może miał zły humor? przez trzy dni z kolei... .__.
    • mireille xddd 14.07.10, 15:49
      Tak,Dodę ^^ Nie żartuję,moja koleżanka przy okazji wzięła autograf , byliśmy wqtedy na
      wycieczce szkolnej wink
    • unthinkable Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:14
      jeśli to się liczy to jakieś dwa tyg. temu widziałam kaczyńskiego , jeszcze
      kiedyś zubilewicza tego co zapowiada pogodę i tyle.
    • chocolatex Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:20
      Grabowskiego, Dodę, Verbę, Shaun Baker, Alex-C,

      Nic specjalnego, nie ma się czym chwalić.
      • nevermind_ Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:28
        Kogos slawnego tak. Swojego idola? Ha, chcialabym...
    • angie2 Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:32
      Niestety...sad
    • hellokinia Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:38
      Dodębig_grinkiss
    • chemically Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:46
      Ewelinę Flintę na cmentarzu, tak wiem, genialnie to brzmi.
      Kasie Kowalską, Kate Ryan, Muńka Staszczyka xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka