mbieberowa Re: Spotkanie z gwiazdą. 17.05.10, 13:59 ja widzialam malgorzate ta co wystepowala w TzG no ta kurde nie pamietam, kurde duzo osob bylo i nie pamietam juz Odpowiedz Link Zgłoś
dziwaczny_xd Julia Kamińska ^^ 17.05.10, 14:02 miło się gadało ^^ cudem poświęciła mi chwilę ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
schokobonsy Duużo.. 17.05.10, 14:18 Było ich bardzo dużo.Co roku przyjeżdżają do mojego miasta na różne okazje. Np. na projekt plaża co w wakacje na tvn pokazują : D Odpowiedz Link Zgłoś
misia_00 Re: Spotkanie 17.05.10, 14:26 Ja widziałam tylko kilka gwiazd . Kiedyś na koncercie ich trojee ( jak bylam mała kochałam ten zespół ) Doda , Ewelina Flinta , Rynkowski , Menchester , i t p . : ))))) Tak mało bo mieszkam w Suwałkach a to malutkie miasteczko ; (( Odpowiedz Link Zgłoś
pomarancz0wa. Re: Spotkanie z gwiazdą. 02.07.10, 21:29 Ja też właśnie spotkałam się z Sebastianem Karpiel-Bułecką xD Byłam na ich koncercie, moja ciocia go organizowała, więc bez problemu się weszło za kulisy ;P A tak to jeszcze koncert Dżemu, T-love, Łzy... no i prześwietny Kabaret Limo ;D Odpowiedz Link Zgłoś
zaprzepaszczona Re: Spotkanie z gwiazdą. 02.07.10, 21:38 Nie mówiąc o koncertach to spotkałam: -Comę -Strachy na Lachy - Ray'a Willsona Odpowiedz Link Zgłoś
sagaznierzch Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 09:43 Ja widziałam Eweline Flinte i Velvet Odpowiedz Link Zgłoś
kingusia Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:02 nie spotkałam .. ; d . tylko takie tam zespoły nijakie heh . SKANER , LOTY ... itd . tak więc żalowe ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
kingusia Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:02 ich nie można nazwać gwiazdami Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaroxana Taak :) 14.07.10, 12:06 Z feelem Normalny,fajny facet z niego Można pogadać. To było na gwiazdce na rynku 2009,na której występowałam z pozostałymi solistkami,piotr występował zaraz po mnie,więc.. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_xd Heh... 14.07.10, 16:36 Ja spotkałam [u siebie w domu xD] Magdę Różczkę bo moi rodzice kumplują się z jej mężem który jest dziwny jak dla mnie no ale i często w centrum handlowym Promenada [Warszawa] są jakieś gwiazdy np Edyta Herbuś i takie tam Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:07 tak, spotkałam w galleri w wawie dodę ; o Poznałam po obcisłych, różowych ciuszkach ; x Odpowiedz Link Zgłoś
younggirl17 Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:14 a prócz muse co spotkałam to dode na jej koncercie stałam przy scenie jakieś 4 lata temu jak się ją lubiło no i dziewczyne podobną do nikki reed (Rosalie Hale ze zmierzchu)mieszka koło mnie ale szkoda że to nie ona Odpowiedz Link Zgłoś
xxvikaxx Re: Spotkanie z gwiazdą.:] 14.07.10, 12:15 ja widziałammi mam grafa Janiaka, Kochanka , a widziałam saletę , anię wyszkoni Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:20 Mam zdjęcie z Adamem Małyszem, Stefanem Hulą i Kruczkiem i autografy od nich. Na żywo widziałam mnóstwo gwiazd np. na koncertach, ale marzyłabym o spotkaniu z Katie Melua - wydaje mi się taką ciepłą i ciekawą osobą... Odpowiedz Link Zgłoś
monixx Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:30 chcę spełnić marzenie od 3 lat i zbieram kasę na bilet na Euro 2012 na mecz Hiszpanii - śnią mi sie po nocach, chce ich zobaczyć a nawet fotki i jak sie da to autograf!!!!!!!!!!!! bede miec wtedy juz 18 lat xd Odpowiedz Link Zgłoś
enqu Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 12:25 ja widziałam sie z Feel'em i z Leszczem z 'Tak to leciało' ; p a moja przyjaciółka występowała w szansie na sukces ; D więc widziałam dużo gwiazd bo byłam razem z nią ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy nie mam się czym chwalić. 14.07.10, 15:42 więc nie będę :q btw. Ewa Farna jest bardzo ładna, a Wiktor Zborowski to straszny ponurak prywatnie. a może miał zły humor? przez trzy dni z kolei... .__. Odpowiedz Link Zgłoś
mireille xddd 14.07.10, 15:49 Tak,Dodę ^^ Nie żartuję,moja koleżanka przy okazji wzięła autograf , byliśmy wqtedy na wycieczce szkolnej Odpowiedz Link Zgłoś
unthinkable Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:14 jeśli to się liczy to jakieś dwa tyg. temu widziałam kaczyńskiego , jeszcze kiedyś zubilewicza tego co zapowiada pogodę i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:20 Grabowskiego, Dodę, Verbę, Shaun Baker, Alex-C, Nic specjalnego, nie ma się czym chwalić. Odpowiedz Link Zgłoś
nevermind_ Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:28 Kogos slawnego tak. Swojego idola? Ha, chcialabym... Odpowiedz Link Zgłoś
chemically Re: Spotkanie z gwiazdą. 14.07.10, 16:46 Ewelinę Flintę na cmentarzu, tak wiem, genialnie to brzmi. Kasie Kowalską, Kate Ryan, Muńka Staszczyka xd Odpowiedz Link Zgłoś