Dodaj do ulubionych

Proste pytanka -gra-

    • patrycja... Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:12
      a)
      1. Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Glinka
      2. Selena Gomez
      3. Zielony, Brązowy
      4. Bluzka
      5. New Yorker, C&M, H&M Tylko trzysmile
      b)
      1. Barbie
      2. Alba
      3. Kot
      4. Schabowy
      5. Przyjaciółka
      c)
      1. Mam 13 wiosen.kwiat
      2. Mam włosy koloru ciemnego blondu.
      3. Mam mamę o imieniu Anna.
      4. Mam komurkę, która nazywa się Nokia.
      5. Mam konto na kotku.big_grin
    • karmel_ Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:16
      a ) Ulubione ... ?

      1. Bullock , Aniston , Watson
      2. żadna
      3. czerwony& fioletowy
      4. bluzka
      5. bersha , stritvarius [ jak to się pisze :d ] , h&m , zara
      b) To czy to ?

      1. emo
      2. Alba
      3. Pies
      4. Kurczak
      5. Przyjaciółka
      c) Coś o mnie.

      1. Mam dużo wiosen.
      2. Mam włosy koloru blond.
      3. Mam siostrę o imieniu Ola.
      4. Mam komórkę, która nazywa się nokia
      5. Mam konto na zapytaj.com.pl
    • pepu Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:19
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ? ... Emma Roberts.. linsday lohan.. hmm..???
      2. Ulubiona aktorka Disney'a ? Miley Cyrus
      3. Ulubione dwa kolory ? Zółty i bordowy
      4. Ulubiona część garderoby ? dżinsy.
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? ..?? nie mam?

      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ? .. Barbie xD
      2. Alba czy Fox ? ale ze coo?
      3. Pies czy kot ? kot.
      4. Kurczak czy schabowy ? big_grin kurczak
      5. Przyjaciółka czy chłopak ? .. nie wiem..

      c) Coś o mnie.

      1. Mam ... wiosen. co?
      2. Mam włosy koloru .... . koloru brązowego?
      3. Mam ..papugę.. o imieniu ....Nel ? -O to chodziz? . .
      4. Mam komórkę, która nazywa się .... .Sony Ericsson czy jakoś takk to sie pisze
      5. Mam konto na ..... . k , poszkole, koten.pl , switchin

    • kasiulec haha podobne do ciebie . 07.05.10, 15:20
      Będe pisała tak jak się czyta smile
      1.Penelopa Kruz , Kate Winsled hm... akto to Jake Gylenhall , Ian s....
      2.hahaha żadna!
      3.zielony i fioletowy
      4.spódnice
      5.C&M , H&M , HOUSE , NEW YORKER ,
      b.
      1.emo
      2.Alba
      3.Pies
      4.kurczak
      5.przyjaciółka
      c.
      1.mam 16 wiosen
      2.mam włosy koloru przenicy(złociste)
      3.Mam brata o imieniu Łukasz
      4.MAM KOMÓRKE KTÓRA NAZYWA SIĘ CORBY.
      5.nk , kotek , stardoll , takeagift , facebook, myspace , i wielu wielu jeszcze!!


      kiss
    • pretty_lady no więc ... 07.05.10, 15:27
      ehmm . c ;

      a ) Ulubione ... ?

      1. nie mam ulubionych.
      2. miley cyrus.
      3. szary ...
      4. koszulki z krótkim rękawkiem.
      5. cropp, H&M, new yorker.

      b) To czy to ?

      1. barbie.
      2.alba.
      3. pies.
      4. schabowy.
      5. przyjaciółka.

      c) Coś o mnie.

      1. Mam16 wiosen.
      2. Mam włosy koloru ciemny blond.
      3. Mam psa o imieniu beti.
      4. Mam komórkę, która nazywa się samsung.
      5. Mam konto na kotku,nk, etc.
    • roxy11 . 07.05.10, 15:27
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ?
      - Emma Watson, Meryl Streep, Jennifer Ainston i tyle.
      2. Ulubiona aktorka Disney'a ?
      - brak takiego osobnika ;d
      3. Ulubione dwa kolory ?
      - niebieski i czerwony.
      4. Ulubiona część garderoby ?
      - bluzki.
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ?
      - Cropp, House, New Yorker i Moodo.

      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ?
      - z dwojga złego wole barbie.
      2. Alba czy Fox ?
      - Fox.
      3. Pies czy kot ?
      - pies.
      4. Kurczak czy schabowy ?
      - kurczak.
      5. Przyjaciółka czy chłopak ?
      - przyjaciółka.

      c) Coś o mnie.

      1. Mam 13 wiosen.
      2. Mam włosy koloru brąz ;d
      3. Mam przyjaciółkę o imieniu Ania.
      4. Mam komórkę, która nazywa się Viwtuś : )
      5. Mam konto na kotku, nk, poszkole, filmweb.
      • hilary_fanka Re: . 07.05.10, 15:35
        Moje odpowiedzi:
        a) 1
        1 Hilary Duff
        2. Abigail Bresiln
        3. Anne Hathaway
        4.Reese Witherspoon

        2. Ashley Tisdale
        3. fioletowy
        zielony
        4. bluzka
        5.
        Reserved
        H&M
        Cropp
        Active

        b) 1. emo
        2. Alba
        3. kot
        4. kurczak
        5. przyjaciółka

        c) 1.13
        2. brąz
        3 ?
        4. Samsung Ultra Style
        5. mks-korona-kielce , kotek , nasza-klasa , pudelek , chomikuj , fnin ,
        stardoll .
    • jo. Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:33
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ? - Emma Watson, Nina Dobrev, Olivia Wilde,
      Jennifer Aniston

      2. Ulubiona aktorka Disney'a ? - ech, nie mam, ale najlepsza jest Selena.
      3. Ulubione dwa kolory ? - niebieski i pomarańczowy.
      4. Ulubiona część garderoby ? - t-shirt.
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? - z tych co kupuję to House, H&M, New
      Yorker, Big Star, a te, na których ciuchy mnie nie stać to Burberry, Versace,
      Gucci i D&G


      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ? - ostatecznie emo.
      2. Alba czy Fox ? - chodzi o aktorki? obie są marne, ale niech będzie Alba.
      3. Pies czy kot ? - zdecydowanie pies.
      4. Kurczak czy schabowy ? - ble, nie lubię mięsa, ale niech będzie kurczak
      aczkolwiek tylko z kfc.

      5. Przyjaciółka czy chłopak ? - chłopak.

      c) Coś o mnie.

      1. Mam 15 wiosen. (fak je, od dwóch dni)
      2. Mam włosy koloru jasnego brązu/bardzo ciemnego blondu, jak wolisz.
      3. Mam psa o imieniu Dino.
      4. Mam komórkę, która nazywa się Samsung Corby.
      5. Mam konto na kotku, facebooku, takeagift.
    • lorelei_ Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:37
      a) ulubione:

      1. nie mam pojęcia.
      2. żadna.
      3. czarny i fioletowy.
      4. bluzka.
      5. new yorker.

      b) to czy to:

      1. emo.
      2. alba.
      3. kot
      4. jestem wegetarianką.
      5. chyba przyjaciółka.

      c) coś o mnie:

      1. mam 15 wiosen.
      2. mam włosy koloru blond.
      3. mam kota o imieniu napoleon.
      4. mam komórkę, która nazywa się samsung corby.
      5. mam konto na wielu stronach.
    • slodkiporanek Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:42
      a)
      1. -
      2. -
      3. zielony i niebieski
      4. bluza
      5. -

      b)
      1.barbie, jesli chodzi o innych
      2.Alba
      3.Kot
      4. Schabowy
      5. Przyjaciel

      c)
      1. Mam 13 wiosen
      2.Mam włosy koloru brązowego
      3.Mam siostrę o imieniu Martyna
      4.Mam komórkę, która pochodzi z firmy Sony ericsson
      5.Mam konto na kotku i samosi.pl
    • kitty Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:47
      A)
      1.Ja podziwiam wiele aktorek, ale wybiorę jedną mega fajną: Helena Bohnam Carter
      2. buu
      3. zielony, czarny, pomarańczowy, błękit (dwa więcej, zamiast aktorek)
      4. bielizna
      5. zara, h&m, pull&bear, bershka
      B)
      1. oj,, już wolę emo
      2. fox
      3. kot
      4. nie jem mięsa
      5. zależy
      C)
      1. Mam 16(17)wiosen.
      2. Mam włosy koloru rudego.
      3. Mam psa,dwa koty i szynszylę.
      4. Mam komórkę, która nazywa się iphone.
      5. Mam konto na kocie, nk, facebooku.
    • secrets Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:00
      a ) 1. Sandra Bullock, Hilary Duff.
      2. Demi?
      3. szary i zielony.
      4. spodnie - pumpy.
      5. H&M, New Yorker, Orsay, Cache Cache.

      b ) 1. Emo - bez cięcia się.
      2. Alba.
      3. Pies.
      4. Kurczak.
      5. Przyjaciółka!

      c ) 1. Mam 13 wiosen.
      2. Mam włosy koloru brązowego.
      3. Mam przyjaciółke o imieniu Oliwia.
      4. Mam komórkę, która nazywa się samsung avila.
      5. Mam konto na naszej klasie, kotku, youtube, wrzucie, twitterze.
    • gucik13 Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:03
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ? Jenifer Aniston , Jessica Alba , Emma Roberts , Meghan Fox .
      2. Ulubiona aktorka Disney'a ? abojawiem , tam nie ma aktorek , są 'aktorki '.
      3. Ulubione dwa kolory ? czarny i biały .
      4. Ulubiona część garderoby ? pasek z ćwiekami , okulary xd
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? New Yorker . Nie wiem , nie lubie takich sklepów .

      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ? Ugh , już chyba wole emo .
      2. Alba czy Fox ? chyba Fox .
      3. Pies czy kot ? Pies .
      4. Kurczak czy schabowy ? Kurczak .
      5. Przyjaciółka czy chłopak ? abojawiem .

      c) Coś o mnie.

      1. Mam kilkanaście wiosen .
      2. Mam włosy koloru blondi .
      3. Mam brata, psa o imieniu Michał/Pepper .
      4. Mam komórkę, która nazywa się ... model ta ? Nokia N81 .
      5. Mam konto na TT, MySpace ..
      • edysia Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:15
        a)Ulubione...
        1.Amanda Seyfried, Dakota Fanning, Ashlee Simpson, Alexis Bledel, Blake Lively,
        Rachelle Lefevre
        2.yyy... to nie aktorki... ale jesli juz to Chelsea Stumb
        3.Fioletowy i czarny
        4.hmm.. wszystko!! Ale jeśli już jedno to... topy
        5. H&M Tally Weil, Terranova, Cropp, New Yorker

        b)To albo to...
        1.Coś pomiędzy
        2.Alba
        3.Kot
        4.Kurczak
        5.Przyjaciółka

        c)Pare słów o mnie
        1.Mam sporo wiosenek
        2.Mam kolor włosów bardzo jasno jasny blond w lecie, a w zimie zwykły blond
        3.Niestety, ale już nie mam..... cryingcryingcrying
        4.Mam komórkę która nazywa się Motorola, ale za tydzień zmieniam na divę
        5.Mam konto na kotku wink A poza tym to na Facebook'u i MySpace
    • magda270898 Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:05
      a)
      1.magan fox,kristen steward,
      2.selena gonez
      3.fioletowy,żółty
      4.bluzki
      5.zara,new yorker,beresha,c&a

      b)
      1.emo
      2.fox
      3.pies
      4.kurczak
      5.przyjaciółka

      c)
      1.mam 12 wiopsen
      2. mam włosu koloru ciemny blond
      3.mam siostrę o imieniu ewa
      mam psa o i ieniu amor
      mam chomika o imieniu alojzy
      4.mam komórkę która nazywa się LGKS360
      5.mam konto na n-k,kotek,facebook,
    • katsuumi_17 Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:12
      1. Kate Winslet, Jennifer Aniston, Jessica Alba, Sandra Bullock.
      2. Nie ma.
      3. Turkusowy i fioletowy
      4. Spodnie jeansowe (rurki)
      5. H&M, New Yorker, House, Reserved

      1. O Boże... chyba już prędzej Barbie.
      2. Alba
      3. Pies
      4. Schabowy
      5. Przyjaciółka

      1. 18
      2. brązowego
      3. siostrę, Asia
      4. Cookie
      5. Kotku, formspring,
      photoblogu, nk.
    • oola nooo. :d : 07.05.10, 16:14
      a)

      1. sandra bullock, selena gomez, keira knightley, ashley greene
      2. selena gomez
      3. czarny, niebieski
      4. bluuuuzki <3 ;d
      5. c&a, cubus, new yorker, h&m

      b)

      1. emo
      2. fox
      3. pies
      4. kurczak
      5. chłopak

      c)

      1. mam 16 wiosen
      2. mam włosy koloru brązowego
      3. mam psa o imieniu shadow, patyczaka bez imienia i chomika o imieniu mi
      nieznanym xd
      4. mam komórkę która nazywa się sagem my411x : /
      5. mam konto na kotku ( i na innych stronach też, ale nie podam (; )
    • justaga Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:16
      a) Ulubione

      1. Kristen Stewart , --
    • vikaa Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:23
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ? Jolie, Roberts,
      2. Ulubiona aktorka Disney'a ? żadna <3
      3. Ulubione dwa kolory ? Błękitny i seledynowy
      4. Ulubiona część garderoby ? bluza z kapturem
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? Love Stcintilla,
      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ? emo
      2. Alba czy Fox ? Fox
      3. Pies czy kot ? pies
      4. Kurczak czy schabowy ? kurczak
      5. Przyjaciółka czy chłopak ? przyjaciółka

      c) Coś o mnie.

      1. Mam ... wiosen. 13
      2. Mam włosy koloru odmiana brązu. Nie jestem w stanie określić
      3. Mam przyjaciółkę o imieniu Ania .
      4. Mam komórkę, która nazywa się nokia 73n .
      5. Mam konto na kotku .
    • ticket Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:48
      a)1.Emily Osment, Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Kristen Stewart
      2.Selena Gomez
      3.Żółty, pomarańczowy
      4.Top
      5.Troll, House, Cropp, Takko
      b)1.Emo
      2.Fox
      3.Pies
      4.Schabowy
      5.Przyjaciółka
      c)1.11,5
      2.czarnego
      3.siostrę, Ada
      4.jakaś tam Nokia
      5.kotku i jeszcze kilku stronach
    • twilightwoman Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:49
      a) Ulubione... ?
      1. Emma Watson, Ashley Greene, Selena Gomez,
      2. Tiffany Thornton
      3. różowy, szary
      4. New Yorker, Hause, H&M, ....

      b) To czy to?
      1. emo
      2. Alba
      3. pies
      4.kurczak
      5. przyjaciółka

      c) Coś o mnie.
      1. Mam 12 wiosen.
      2. Mam włosy koloru bardzo ciemny brąz.
      3. Mam brata o iminiu Piotr.
      4. Mam komórkę, która nazywa się Samsung Corby
      5. Mam konto na kotek.pl naszaklasa.pl
    • cherrydoll Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 17:02
      A.
      1. Kristen Stewart, Jessica Alba, Jennifer Love Hewit,Selena Gomez
      2. Selena Gomez
      3.fioletowy, szary
      4.bluzy
      5.H&M,Primark,zara,house

      b)
      1.emo
      2.alba
      3.schabowy
      5.trudnee pytanie...to i to

      c)
      1.16
      2.blond
      3.konia o imieniu Łobuz
      4.iphone.lg ku990i, blackberry
      5.myspace.nk(fikcyjne),twitterze,facebook,kotku
    • klapka_ Proste pytanka -gra- 07.05.10, 17:07
      a )
      1.Megan Fox , Scralett Johansson , Lindsay Lohan , Hayden Panettiere .
      2. Brak
      3. Czerwony i Czarny
      4. Spodnie.
      5. Zara , Reserved , Cropp , H&M

      b)
      1.emo
      2.Fox
      3.Kot
      4.Schabowy
      5.Przyjaciółka

      c)
      1. Mam 14 wiosen.
      2. Mam włosy koloru Czarnego.
      3.Mam Chłopaka o imieniu Adam . big_grin
      4. Mam Komórkę, która nazywa się Samsun Avilla
      5. Mam konto na Kotek.pl itp.
    • efendis Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:29
      Odpowiedzi:

      a)Ulubione...
      1.Kristen Stweart...
      2.Selena Gomez?
      3.niebieski i czarny
      4.t-shirt
      5.House, Top Secret, Cropp...

      b)To czy to?
      1.Emo
      2.Fox
      3.pies
      4.kurczak
      5.przyjaciółka

      c)Coś o mnie...
      1.Mam 13 wiosen.
      2.Mam włosy koloru blond.
      3.Mam przyjaciółki o imieniu Martyna i Karolina.
      4.Lepiej nie mówic...
      5.Mam konto na Kotek.pl i nk.pl.
      • 7_things Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:36
        moje odpowiedzi :


        a ) ulubione ... ?

        1. nie mam ulubionej aktorki.
        2. demi lovato <3
        3. czarny i brązowy
        4. bluzki
        5. kappa ahl. nie mam więcej

        b) to czy to ?

        1. emo
        2. fox
        3. pies
        4. kurczak
        5. przyjaciółka

        c) coś o mnie.

        1. mam 13 wiosen.
        2. mam włosy koloru brązowego.
        3. mam brata o imieniu Mateusz .
        4. nie mam komórki
        5. mam konto na kotku c:.
    • xxlilyxx Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:39
      1. Nina Dobrev, Ashley Greene, Megan Fox
      2. Selena Gomez
      3. czerwony, niebieski
      4. bluzka
      5. H&M. New Yorker

      1. Emo
      2. Fox
      3. pies
      4. kurczak
      5. przyjaciółka

      1. Mam 13 wiosen.
      2. Mam włosy koloru brązowego.
      3. Mam psa o imieniu Max. ; )
      4. Mam komórkę, która nazywa się SAMSUNG
      5. Mam konto na kotku, nk, poszkole.
    • meghanxette Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 19:08
      a ) Ulubione ... ?

      1. Ulubione cztery aktorki ?
      lindsay lohan, amanda seyfried, keira knightley, kate hudson.
      2. Ulubiona aktorka Disney'a ?
      brak.
      3. Ulubione dwa kolory ?
      szary i fioletowy.
      4. Ulubiona część garderoby ?
      koszulka.
      5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ?
      house, nike, bershka, new yorker.

      b) To czy to ?

      1. Barbie czy emo ?
      coś pomiędzy >D.
      2. Alba czy Fox ?
      alba.
      3. Pies czy kot ?
      kot.
      4. Kurczak czy schabowy ?
      kurczak.
      5. Przyjaciółka czy chłopak ?
      chłopak.

      c) Coś o mnie.

      1. Mam 15 wiosen.
      2. Mam włosy koloru jasny brąz.
      3. Mam balonik o imieniu heloł azorek.
      4. Mam komórkę, która nazywa się frajer, co nie ma nic na koncie.
      5. Mam konto na nk, fbl, myspace, stardollu, tumblr'ie i youtube'ie.
    • stokrotka_q Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 20:54
      a)

      1. Emma Watson, Jessica Alba i tyle ;d
      2. jeśli już to Gomez
      3. fioletowy i czarny
      4. buty ;d
      5. H&M, Reserved, New Yorker, House

      b)
      1. emo
      2. Alba
      3. pies
      4. kurczak
      5. przyjaciółka

      c)
      1. 16
      2. blond
      3. ----
      4. SN yarii
      5. nk, twitter, onet, kotek, chomikuj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka