patrycja... Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:12 a) 1. Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Glinka 2. Selena Gomez 3. Zielony, Brązowy 4. Bluzka 5. New Yorker, C&M, H&M Tylko trzy b) 1. Barbie 2. Alba 3. Kot 4. Schabowy 5. Przyjaciółka c) 1. Mam 13 wiosen. 2. Mam włosy koloru ciemnego blondu. 3. Mam mamę o imieniu Anna. 4. Mam komurkę, która nazywa się Nokia. 5. Mam konto na kotku. Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:16 a ) Ulubione ... ? 1. Bullock , Aniston , Watson 2. żadna 3. czerwony& fioletowy 4. bluzka 5. bersha , stritvarius [ jak to się pisze :d ] , h&m , zara b) To czy to ? 1. emo 2. Alba 3. Pies 4. Kurczak 5. Przyjaciółka c) Coś o mnie. 1. Mam dużo wiosen. 2. Mam włosy koloru blond. 3. Mam siostrę o imieniu Ola. 4. Mam komórkę, która nazywa się nokia 5. Mam konto na zapytaj.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pepu Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:19 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? ... Emma Roberts.. linsday lohan.. hmm..??? 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? Miley Cyrus 3. Ulubione dwa kolory ? Zółty i bordowy 4. Ulubiona część garderoby ? dżinsy. 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? ..?? nie mam? b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? .. Barbie xD 2. Alba czy Fox ? ale ze coo? 3. Pies czy kot ? kot. 4. Kurczak czy schabowy ? kurczak 5. Przyjaciółka czy chłopak ? .. nie wiem.. c) Coś o mnie. 1. Mam ... wiosen. co? 2. Mam włosy koloru .... . koloru brązowego? 3. Mam ..papugę.. o imieniu ....Nel ? -O to chodziz? . . 4. Mam komórkę, która nazywa się .... .Sony Ericsson czy jakoś takk to sie pisze 5. Mam konto na ..... . k , poszkole, koten.pl , switchin Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulec haha podobne do ciebie . 07.05.10, 15:20 Będe pisała tak jak się czyta 1.Penelopa Kruz , Kate Winsled hm... akto to Jake Gylenhall , Ian s.... 2.hahaha żadna! 3.zielony i fioletowy 4.spódnice 5.C&M , H&M , HOUSE , NEW YORKER , b. 1.emo 2.Alba 3.Pies 4.kurczak 5.przyjaciółka c. 1.mam 16 wiosen 2.mam włosy koloru przenicy(złociste) 3.Mam brata o imieniu Łukasz 4.MAM KOMÓRKE KTÓRA NAZYWA SIĘ CORBY. 5.nk , kotek , stardoll , takeagift , facebook, myspace , i wielu wielu jeszcze!! Odpowiedz Link Zgłoś
pretty_lady no więc ... 07.05.10, 15:27 ehmm . c ; a ) Ulubione ... ? 1. nie mam ulubionych. 2. miley cyrus. 3. szary ... 4. koszulki z krótkim rękawkiem. 5. cropp, H&M, new yorker. b) To czy to ? 1. barbie. 2.alba. 3. pies. 4. schabowy. 5. przyjaciółka. c) Coś o mnie. 1. Mam16 wiosen. 2. Mam włosy koloru ciemny blond. 3. Mam psa o imieniu beti. 4. Mam komórkę, która nazywa się samsung. 5. Mam konto na kotku,nk, etc. Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 . 07.05.10, 15:27 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? - Emma Watson, Meryl Streep, Jennifer Ainston i tyle. 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? - brak takiego osobnika ;d 3. Ulubione dwa kolory ? - niebieski i czerwony. 4. Ulubiona część garderoby ? - bluzki. 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? - Cropp, House, New Yorker i Moodo. b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? - z dwojga złego wole barbie. 2. Alba czy Fox ? - Fox. 3. Pies czy kot ? - pies. 4. Kurczak czy schabowy ? - kurczak. 5. Przyjaciółka czy chłopak ? - przyjaciółka. c) Coś o mnie. 1. Mam 13 wiosen. 2. Mam włosy koloru brąz ;d 3. Mam przyjaciółkę o imieniu Ania. 4. Mam komórkę, która nazywa się Viwtuś : ) 5. Mam konto na kotku, nk, poszkole, filmweb. Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: . 07.05.10, 15:35 Moje odpowiedzi: a) 1 1 Hilary Duff 2. Abigail Bresiln 3. Anne Hathaway 4.Reese Witherspoon 2. Ashley Tisdale 3. fioletowy zielony 4. bluzka 5. Reserved H&M Cropp Active b) 1. emo 2. Alba 3. kot 4. kurczak 5. przyjaciółka c) 1.13 2. brąz 3 ? 4. Samsung Ultra Style 5. mks-korona-kielce , kotek , nasza-klasa , pudelek , chomikuj , fnin , stardoll . Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:33 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? - Emma Watson, Nina Dobrev, Olivia Wilde, Jennifer Aniston 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? - ech, nie mam, ale najlepsza jest Selena. 3. Ulubione dwa kolory ? - niebieski i pomarańczowy. 4. Ulubiona część garderoby ? - t-shirt. 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? - z tych co kupuję to House, H&M, New Yorker, Big Star, a te, na których ciuchy mnie nie stać to Burberry, Versace, Gucci i D&G b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? - ostatecznie emo. 2. Alba czy Fox ? - chodzi o aktorki? obie są marne, ale niech będzie Alba. 3. Pies czy kot ? - zdecydowanie pies. 4. Kurczak czy schabowy ? - ble, nie lubię mięsa, ale niech będzie kurczak aczkolwiek tylko z kfc. 5. Przyjaciółka czy chłopak ? - chłopak. c) Coś o mnie. 1. Mam 15 wiosen. (fak je, od dwóch dni) 2. Mam włosy koloru jasnego brązu/bardzo ciemnego blondu, jak wolisz. 3. Mam psa o imieniu Dino. 4. Mam komórkę, która nazywa się Samsung Corby. 5. Mam konto na kotku, facebooku, takeagift. Odpowiedz Link Zgłoś
lorelei_ Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:37 a) ulubione: 1. nie mam pojęcia. 2. żadna. 3. czarny i fioletowy. 4. bluzka. 5. new yorker. b) to czy to: 1. emo. 2. alba. 3. kot 4. jestem wegetarianką. 5. chyba przyjaciółka. c) coś o mnie: 1. mam 15 wiosen. 2. mam włosy koloru blond. 3. mam kota o imieniu napoleon. 4. mam komórkę, która nazywa się samsung corby. 5. mam konto na wielu stronach. Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:42 a) 1. - 2. - 3. zielony i niebieski 4. bluza 5. - b) 1.barbie, jesli chodzi o innych 2.Alba 3.Kot 4. Schabowy 5. Przyjaciel c) 1. Mam 13 wiosen 2.Mam włosy koloru brązowego 3.Mam siostrę o imieniu Martyna 4.Mam komórkę, która pochodzi z firmy Sony ericsson 5.Mam konto na kotku i samosi.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kitty Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 15:47 A) 1.Ja podziwiam wiele aktorek, ale wybiorę jedną mega fajną: Helena Bohnam Carter 2. buu 3. zielony, czarny, pomarańczowy, błękit (dwa więcej, zamiast aktorek) 4. bielizna 5. zara, h&m, pull&bear, bershka B) 1. oj,, już wolę emo 2. fox 3. kot 4. nie jem mięsa 5. zależy C) 1. Mam 16(17)wiosen. 2. Mam włosy koloru rudego. 3. Mam psa,dwa koty i szynszylę. 4. Mam komórkę, która nazywa się iphone. 5. Mam konto na kocie, nk, facebooku. Odpowiedz Link Zgłoś
secrets Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:00 a ) 1. Sandra Bullock, Hilary Duff. 2. Demi? 3. szary i zielony. 4. spodnie - pumpy. 5. H&M, New Yorker, Orsay, Cache Cache. b ) 1. Emo - bez cięcia się. 2. Alba. 3. Pies. 4. Kurczak. 5. Przyjaciółka! c ) 1. Mam 13 wiosen. 2. Mam włosy koloru brązowego. 3. Mam przyjaciółke o imieniu Oliwia. 4. Mam komórkę, która nazywa się samsung avila. 5. Mam konto na naszej klasie, kotku, youtube, wrzucie, twitterze. Odpowiedz Link Zgłoś
gucik13 Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:03 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? Jenifer Aniston , Jessica Alba , Emma Roberts , Meghan Fox . 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? abojawiem , tam nie ma aktorek , są 'aktorki '. 3. Ulubione dwa kolory ? czarny i biały . 4. Ulubiona część garderoby ? pasek z ćwiekami , okulary xd 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? New Yorker . Nie wiem , nie lubie takich sklepów . b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? Ugh , już chyba wole emo . 2. Alba czy Fox ? chyba Fox . 3. Pies czy kot ? Pies . 4. Kurczak czy schabowy ? Kurczak . 5. Przyjaciółka czy chłopak ? abojawiem . c) Coś o mnie. 1. Mam kilkanaście wiosen . 2. Mam włosy koloru blondi . 3. Mam brata, psa o imieniu Michał/Pepper . 4. Mam komórkę, która nazywa się ... model ta ? Nokia N81 . 5. Mam konto na TT, MySpace .. Odpowiedz Link Zgłoś
edysia Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:15 a)Ulubione... 1.Amanda Seyfried, Dakota Fanning, Ashlee Simpson, Alexis Bledel, Blake Lively, Rachelle Lefevre 2.yyy... to nie aktorki... ale jesli juz to Chelsea Stumb 3.Fioletowy i czarny 4.hmm.. wszystko!! Ale jeśli już jedno to... topy 5. H&M Tally Weil, Terranova, Cropp, New Yorker b)To albo to... 1.Coś pomiędzy 2.Alba 3.Kot 4.Kurczak 5.Przyjaciółka c)Pare słów o mnie 1.Mam sporo wiosenek 2.Mam kolor włosów bardzo jasno jasny blond w lecie, a w zimie zwykły blond 3.Niestety, ale już nie mam..... 4.Mam komórkę która nazywa się Motorola, ale za tydzień zmieniam na divę 5.Mam konto na kotku A poza tym to na Facebook'u i MySpace Odpowiedz Link Zgłoś
magda270898 Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:05 a) 1.magan fox,kristen steward, 2.selena gonez 3.fioletowy,żółty 4.bluzki 5.zara,new yorker,beresha,c&a b) 1.emo 2.fox 3.pies 4.kurczak 5.przyjaciółka c) 1.mam 12 wiopsen 2. mam włosu koloru ciemny blond 3.mam siostrę o imieniu ewa mam psa o i ieniu amor mam chomika o imieniu alojzy 4.mam komórkę która nazywa się LGKS360 5.mam konto na n-k,kotek,facebook, Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:12 1. Kate Winslet, Jennifer Aniston, Jessica Alba, Sandra Bullock. 2. Nie ma. 3. Turkusowy i fioletowy 4. Spodnie jeansowe (rurki) 5. H&M, New Yorker, House, Reserved 1. O Boże... chyba już prędzej Barbie. 2. Alba 3. Pies 4. Schabowy 5. Przyjaciółka 1. 18 2. brązowego 3. siostrę, Asia 4. Cookie 5. Kotku, formspring, photoblogu, nk. Odpowiedz Link Zgłoś
oola nooo. :d : 07.05.10, 16:14 a) 1. sandra bullock, selena gomez, keira knightley, ashley greene 2. selena gomez 3. czarny, niebieski 4. bluuuuzki <3 ;d 5. c&a, cubus, new yorker, h&m b) 1. emo 2. fox 3. pies 4. kurczak 5. chłopak c) 1. mam 16 wiosen 2. mam włosy koloru brązowego 3. mam psa o imieniu shadow, patyczaka bez imienia i chomika o imieniu mi nieznanym xd 4. mam komórkę która nazywa się sagem my411x : / 5. mam konto na kotku ( i na innych stronach też, ale nie podam (; ) Odpowiedz Link Zgłoś
justaga Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:16 a) Ulubione 1. Kristen Stewart , -- Odpowiedz Link Zgłoś
vikaa Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:23 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? Jolie, Roberts, 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? żadna <3 3. Ulubione dwa kolory ? Błękitny i seledynowy 4. Ulubiona część garderoby ? bluza z kapturem 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? Love Stcintilla, b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? emo 2. Alba czy Fox ? Fox 3. Pies czy kot ? pies 4. Kurczak czy schabowy ? kurczak 5. Przyjaciółka czy chłopak ? przyjaciółka c) Coś o mnie. 1. Mam ... wiosen. 13 2. Mam włosy koloru odmiana brązu. Nie jestem w stanie określić 3. Mam przyjaciółkę o imieniu Ania . 4. Mam komórkę, która nazywa się nokia 73n . 5. Mam konto na kotku . Odpowiedz Link Zgłoś
ticket Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:48 a)1.Emily Osment, Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Kristen Stewart 2.Selena Gomez 3.Żółty, pomarańczowy 4.Top 5.Troll, House, Cropp, Takko b)1.Emo 2.Fox 3.Pies 4.Schabowy 5.Przyjaciółka c)1.11,5 2.czarnego 3.siostrę, Ada 4.jakaś tam Nokia 5.kotku i jeszcze kilku stronach Odpowiedz Link Zgłoś
twilightwoman Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 16:49 a) Ulubione... ? 1. Emma Watson, Ashley Greene, Selena Gomez, 2. Tiffany Thornton 3. różowy, szary 4. New Yorker, Hause, H&M, .... b) To czy to? 1. emo 2. Alba 3. pies 4.kurczak 5. przyjaciółka c) Coś o mnie. 1. Mam 12 wiosen. 2. Mam włosy koloru bardzo ciemny brąz. 3. Mam brata o iminiu Piotr. 4. Mam komórkę, która nazywa się Samsung Corby 5. Mam konto na kotek.pl naszaklasa.pl Odpowiedz Link Zgłoś
cherrydoll Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 17:02 A. 1. Kristen Stewart, Jessica Alba, Jennifer Love Hewit,Selena Gomez 2. Selena Gomez 3.fioletowy, szary 4.bluzy 5.H&M,Primark,zara,house b) 1.emo 2.alba 3.schabowy 5.trudnee pytanie...to i to c) 1.16 2.blond 3.konia o imieniu Łobuz 4.iphone.lg ku990i, blackberry 5.myspace.nk(fikcyjne),twitterze,facebook,kotku Odpowiedz Link Zgłoś
klapka_ Proste pytanka -gra- 07.05.10, 17:07 a ) 1.Megan Fox , Scralett Johansson , Lindsay Lohan , Hayden Panettiere . 2. Brak 3. Czerwony i Czarny 4. Spodnie. 5. Zara , Reserved , Cropp , H&M b) 1.emo 2.Fox 3.Kot 4.Schabowy 5.Przyjaciółka c) 1. Mam 14 wiosen. 2. Mam włosy koloru Czarnego. 3.Mam Chłopaka o imieniu Adam . 4. Mam Komórkę, która nazywa się Samsun Avilla 5. Mam konto na Kotek.pl itp. Odpowiedz Link Zgłoś
efendis Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:29 Odpowiedzi: a)Ulubione... 1.Kristen Stweart... 2.Selena Gomez? 3.niebieski i czarny 4.t-shirt 5.House, Top Secret, Cropp... b)To czy to? 1.Emo 2.Fox 3.pies 4.kurczak 5.przyjaciółka c)Coś o mnie... 1.Mam 13 wiosen. 2.Mam włosy koloru blond. 3.Mam przyjaciółki o imieniu Martyna i Karolina. 4.Lepiej nie mówic... 5.Mam konto na Kotek.pl i nk.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
7_things Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:36 moje odpowiedzi : a ) ulubione ... ? 1. nie mam ulubionej aktorki. 2. demi lovato <3 3. czarny i brązowy 4. bluzki 5. kappa ahl. nie mam więcej b) to czy to ? 1. emo 2. fox 3. pies 4. kurczak 5. przyjaciółka c) coś o mnie. 1. mam 13 wiosen. 2. mam włosy koloru brązowego. 3. mam brata o imieniu Mateusz . 4. nie mam komórki 5. mam konto na kotku c:. Odpowiedz Link Zgłoś
xxlilyxx Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 18:39 1. Nina Dobrev, Ashley Greene, Megan Fox 2. Selena Gomez 3. czerwony, niebieski 4. bluzka 5. H&M. New Yorker 1. Emo 2. Fox 3. pies 4. kurczak 5. przyjaciółka 1. Mam 13 wiosen. 2. Mam włosy koloru brązowego. 3. Mam psa o imieniu Max. ; ) 4. Mam komórkę, która nazywa się SAMSUNG 5. Mam konto na kotku, nk, poszkole. Odpowiedz Link Zgłoś
meghanxette Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 19:08 a ) Ulubione ... ? 1. Ulubione cztery aktorki ? lindsay lohan, amanda seyfried, keira knightley, kate hudson. 2. Ulubiona aktorka Disney'a ? brak. 3. Ulubione dwa kolory ? szary i fioletowy. 4. Ulubiona część garderoby ? koszulka. 5. Ulubione cztery sklepy z ciuchami ? house, nike, bershka, new yorker. b) To czy to ? 1. Barbie czy emo ? coś pomiędzy >D. 2. Alba czy Fox ? alba. 3. Pies czy kot ? kot. 4. Kurczak czy schabowy ? kurczak. 5. Przyjaciółka czy chłopak ? chłopak. c) Coś o mnie. 1. Mam 15 wiosen. 2. Mam włosy koloru jasny brąz. 3. Mam balonik o imieniu heloł azorek. 4. Mam komórkę, która nazywa się frajer, co nie ma nic na koncie. 5. Mam konto na nk, fbl, myspace, stardollu, tumblr'ie i youtube'ie. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_q Re: Proste pytanka -gra- 07.05.10, 20:54 a) 1. Emma Watson, Jessica Alba i tyle ;d 2. jeśli już to Gomez 3. fioletowy i czarny 4. buty ;d 5. H&M, Reserved, New Yorker, House b) 1. emo 2. Alba 3. pies 4. kurczak 5. przyjaciółka c) 1. 16 2. blond 3. ---- 4. SN yarii 5. nk, twitter, onet, kotek, chomikuj Odpowiedz Link Zgłoś