natka11971 Re: Big love, w wieku 13 lat... 31.05.10, 19:01 ja mam 13 lat ale według mnie to jest głupota...u mnie wiele dziewczyn w klasie ma chłopaka ale ja sie jakoś nie śpiesze.....moja koleżanka miała chłopaka w tym samym wieku co ja i ich miłość skończyła się po 3 miesiącach.... Odpowiedz Link Zgłoś
malinka.. Nie zgadzam sie z tobą, ponieważ.. 31.05.10, 19:58 .. moja kuzynka zaczeła chodzic z chłopakiem w 5 klasie podstawówki, on chodził do 6. Kochali sie i mówili, że to miłość do końca życia. Wszyscy gadali to co ty napisałaś własnie tu. " to nie prawdziwa miłość " " w tym wieku nie ma prawdziwej miłości " itp. Oni zaprzeczali, że jest i trafiła sie własnie im. Wydawało sie to śmieszne, ale w tym roku biora ślub. Ona ma 22 lata a on 23 od tamtej pory są nierozłączni. to nie jest jedyna taka historia. Moi rodzice tez mieli coś podobnego, dlatego śmieszą mnie wypowiedzi typu "nie ma miłości w tak młodym wieku " itp. Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: Big love, w wieku 13 lat... 31.05.10, 22:23 miałam chłopaków . starszych , jednen był starszy o 2 lata drugi o nie całe 4 .... a ja sama mam 12 , prawie 13 lat . oni byli okej ... był przytulanki itp .... było fajnie .... tylko ja chba nie pasowałam . ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kasix_14 Re: Big love, w wieku 13 lat... 31.05.10, 22:27 Mam 16 lat i nie miałam nigdy jeszcze chłopaka. I się cieszę. Nie mam zamiaru chodzić z kimś tylko na pokaz. Wolę poczekać na kogoś kto będzie również darzył mnie uczuciem. Odpowiedz Link Zgłoś
elen Re: Big love, w wieku 13 lat... 31.05.10, 22:42 niezwykle rzadko zdarzają się przypadki, gdy faktycznie coś poważnego jest na rzeczy w tych całych zakochaniach. podoba mi się wielu chłopaków i do tego się przyznam. cieszę nimi tylko swoje oko, bo co innego mam z nimi robić? owszem, jest jeden z którym chciałabym być bliżej niż jestem teraz, wiem jednak, że nie mam pewności czy on też tego chce. wszystko co robi jest dla mnie czymś ciekawym, on jest dla mnie takim ciekawym elementem mojego codziennego życia i niech tak pozostanie. nie jestem, nie będę nachalna. co ma być, to będzie, nie oczekuję za wiele. ale dlaczego jeśli pojawi się jakaś szansa, mam z niej nie skorzystać, bo mam te naście lat? Odpowiedz Link Zgłoś
chrupek Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 09:19 Malina, czy jak cię tam nazwało. Są przypadki w których nastoletnia miłość idzie na całość. Nie napisałam takiego przypadku, bo to rzadkość... Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 11:59 a ja mam ochotę się zerzygać, widząc wasze marne próby wywyższania się i udawania dorosłych. może nie wszędzie są twoje przykładowe Karoliny, a nastolatki nie szpanują chłopakami. Odpowiedz Link Zgłoś
alisou tak i nie. 01.06.10, 12:25 "związki" w takim wieku to swego rodzaju dziecinada. to nie ma jak przetrwać do okresu dojrzałości. owszem, osobiście nie mam nic do par w młodym wieku. to miłe uczucie mieć kogoś u boku. może chłopcy rzeczywiście nie wiedzą, co to miłość, ale dla dziewczyn to wielka sprawa. ale owszem wkurzające jest mówienie, że to na pewno będzie wieczne i takie tam. po prostu uznajmy to za bliższą przyjaźń i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
monikajb Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:06 Też mnie to irytuje ;| I dokładnie jak ty chrupku, wolę poczekać do 16-18 lat niż wchodzić w zbyt krótkotrwałe i dziecinne związki ;] Odpowiedz Link Zgłoś
ann.xxx Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:11 ja mam 15 lat , a on ma 17 . jestesmy juz ze soba troche ale to nie jest na zasadzie ze mowimy sobie caly czas ze nigdy ze soba nie zerwiemy , bedziemy ze soba do konca itp. bo takie cos nie ma sensu . poprostu sie kochamy i wiemy jak bedzie ale to nie jest zwiazek na pokaz ! Odpowiedz Link Zgłoś
alexa10 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:20 zgadzam sie! np. moja koleżanka miała już chyba 5 albo 6 chłopkaków! a chodzi do 1 gim! żal..nawet z jednym była bo sie założyła z koleżanką, a on sie z bratem założył, a ostatni jej chłopak to był z teraźniejszej klasy bo chodził z nami taki P. który siedzi w 1 lasie pare juz lat, był w poprawczaku i dostał iles tam w zawieszeniu i on poprosił o chodzenie ją(B- moją kolezanke)i sie zgodziła, a jak sie zapytała moja siora jej czemu nim chodzi to odpowiedziała: "bo jest fajny"..żaal..to żadna miłosc...(chodzili ze sobą 3 tygodnie) PS: ten chłopak chodził z połową szkoły..żal (ale tylko z największymi idiotkami) a z jedną chodził 3 albo 4... dni!!! żaaal Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:32 Kosiam cię . ;d I się zgadzam z tobą. Ostatnio zauważyłam że 15 latek trzymał się za rękę z 13 latką. myślałam że wybuchnę śmiechem , ale się powstrzymałam. Odpowiedz Link Zgłoś
twilight_6 zgadzam się to głupota! 02.06.10, 20:05 ja nie mam chłopaka i jak narazie nie chcę go mieć. wolę poczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
kardolina Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:30 bawią mnie te wszystkie dziewczyny, które myślą, że w tym wieku są zakochane -,- a to imię Karolina mnie prześladuje -,- Odpowiedz Link Zgłoś
rockville. Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:32 Nie wierzę w to. Sądzę, że w takim wieku jest to zauroczenie. Choć przyznam, że wyjątki się zdarzają. Myślę, że 11-14, chcą być dorosłe, poprzez 'chodzenie' z chłopcami. Niektóre również szpanują przed koleżankami, byle pokazać, że przez to są 'fajne'. Nie cierpię wyrażeń typu: ' kocham cię, na zawsze'. Dla mnie to idiotyzm.Trzynastolatka mająca przed sobą całe życie mówi chłopcu w podobnym wieku, że będą razem na zawsze. A za miesiąc nastąpi koniec ich 'związku' jeżeli można by to tak nazwać. Dla mnie miłość, to nie jest przypinanie pinesek na naszej-klasie, chodzenie za rączkę i tym podobne sprawy. Niestety, teraz tak wygląda 'prawdziwa miłość' wśród współczesnych nastolatek - trzynastolatki itp. Tak jak ty mam zamiar poczekać na odpowiednią osobę, ale w odpowiednim czasie.. C; Odpowiedz Link Zgłoś
iheartjustinb ta.. 01.06.10, 18:34 to żałosne. moja koleżanka,ekhm, z klasy, co kilka tygodni ma taką miłość, i jest pewna, że to ten jedyny. jeden miał 15 lat, chciał z nią uprawiać seks, a ona była tak zakochana, że PRAWIE by to zrobiła. na szczęście on mieszkał na drugim końcu miasta i kilka dni później dramatycznie stwierdziła, że ten związek nie ma sensu, widzą się tylko raz na tydzień i w ogóle ona jest beznadziejna, oh, a teraz się tnie bo życie jest takie do dupy.. dodam, że raczej robi to tylko po to by reszta nad nią sikała i wołała "och, ty mój biedny skarbie, co ten idiota ci zrobił, nie rób tego dla mnie, dobrze dobrze dobrze? bo ja cię loffam i jesteś moją bff" *.* ja jeszcze nigdy nie miałam chłopaka na poważnie i gdy to mówię, to się dziwnie na mnie patrzą. Odpowiedz Link Zgłoś
dulce12_rbd Re: ta.. 01.06.10, 18:42 Mam 13 lat i jeszcze nigdy się nie zakochałam. Tak, było zauroczenie i on ma teraz 16 lat. Ja się zauroczyłam, a on na serio zakochał. T było smutne, ale później w końcu dojrzał do tego, że jeżeli chodzi o mnie to nie jestem taka ZAKOCHANA jak on. Więc no skończyło się. Tak mogę mieć nie wiem 'sympatie', albo bardzo dobrego przyjaciela. Ale jeżeli chodzi o lizanie i przytulanie to poczekam jeszcze z dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: ta.. 01.06.10, 18:43 Wejdź do naszej podstawówki, a się przerazisz. Czwartoklasistki i 3 chłopak - poważnie. Miłość w tym wieku to cholerstwo. Mów dalej głupcze, że kochasz po czym zapomnij z tym prostym końcem. O miłości. Odpowiedz Link Zgłoś
olacja12 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 18:37 Szczerze mówiąc też nie wierze w PRAWDZIWĄ miłość w wieku 13-15 chociaż mam znajomą która była z chłopakiem od 6 klasy podstawówki i teraz ma 23 lata wzieli ślu i ona jest w ciąży ... Odpowiedz Link Zgłoś
olcia2296 Moze i tak ale... 01.06.10, 18:42 Ja mam 14 kończe I klase gimnazjum. Napisał do mnie chlopak z klasy 3 on niestety juz konczy Bardzo sie polubilsimy lecz nie jestesmy parą. On jest dojrzały, słodki i cudowny. Nie pisze do mnie i nie gada jak do zwyklej dziewczyny he rumieni sie i wogole;* Jest mi bardzo przykro z tego powodu ze on juz odchodzi i ze beda wakacje bo mieszkamy od siebie trochee daleko Bede za nim bardzo tesknic... Nie wiem czy to miłośc ale napewno uczucie... ale zgadzam się z toba Odpowiedz Link Zgłoś
buntowniczkaxd boże. 01.06.10, 18:57 żal mi takich ludzi.. wkurza mnie że każdy myśli że miłość jest tylko wtedy jak jest się dorosłym żal.pl ! zakochać na poważnie się można w każdym wieku , każdy dojrzewa po swojemu nie jest np napisane że okres się dostaje tylko w wieku 18 lat. czy coś no nie !? ja mam 13 lat i mam chłopaka, i jest bardzo good . spotykamy się dogadujemy całujemy itd.. jest fajnie ja nie chce go starcić a on mnie . ogólnie jest dużo powodów żeby to udowodnić ale nie chce mi się pisać i tak mnie każdy zbeszta że WYRAZIŁAM SWOJE ZDANIE -,- Odpowiedz Link Zgłoś
vasine miau :D 01.06.10, 19:01 kociaki moje drogie, to nie tak, że miłość w takim wieku nie istnieje, oczywiście dziewczyny dojrzewają nieco szybciej i.. hm, szybciej są gotowe na taką prawdziwą miłość, itd., ale są chłopcy, którzy również są na to gotowi, dajmy im szansę. myślę, że troszkę przesadzacie. no i oczywiście - być może przesadą jest mówienie w takim wieku, że to ten jedyny/jedyna, że na całe życie, bo życie jest nieprzewidywalne. no ale jeśli pomiędzy dziewczyną, a chłopakiem coś zaistnieje, coś prawdziwego, przetrwa długo czy dłużej. dajmy szansę tym młodszym nastolatkom, które naprawdę kochają! Odpowiedz Link Zgłoś
busia11 Big love 01.06.10, 19:03 Ja mam 14 lat (w lipcu ale też sie liczy) i ja na razie czekam na kogoś kto się we mnie zakocha a ja w nim . To jasne że tak potajemnie się podkochuję w kimś ale nie tak żeby od razu z nim chodzić i rozpowiadać o tym wszystkim itp. To też zależy od ludzi czy się kochają czy też nie . Np.między rodzicami mojej koleżanki jest 10 lat różnicy ona miała 19 on 29 i się ożenili i co i jest dobrze maja 3 dzieci zdrowych i są "HAPPY" To tak jak by ja i mój brat (między nami jest 10 lat różnicy) trochę wydaje mi się to dziwne ale jeżeli się kochają to co będziesz im bronić . Czasami jest mi trochę smutno bo nie mam się do kogo przytulić, ale też się cieszę że nie mam nikogo bo gdybyśmy zerwali ze sobą to był by płacz Na razie nie potrzebuję nikogo . A jeszcze !! Tydzień temu byłam z moją klasą na zielonej szkole i tam zaczęła się "miłość" mojej koleżanki i kolegi z klasy . W szkole tulą się do siebie patrzą prosto w oczy ale nie wiem czy to tylko na pokaz czy to naprawdę. Ja im tego nie zabronię tylko co potem nie będzie płaczu. Odpowiedz Link Zgłoś
kusy505 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 19:12 Nie jestem w związku (na szczęście). W mojej szkole chłopaki zachowują się jak dzieci, kompletne niedorozwoje -.- Niektórzy wiecznie zostają dziećmi, A i dodam jeszcze że chłopcy z mojej klasy mają po 16 lat. Więc jeżeli czekacie aż facet dorośnie do związku, mówię od razu nie róbcie sobie nadziei. Odpowiedz Link Zgłoś
honeybunnyx333 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 19:26 i wiesz co, masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
merrs Przeczytaj. 01.06.10, 19:34 przykro mi, ale ja się z Tobą nie zgadzam. Moi rodzice poznali się jak mieli mama-13 lat, a tato-15. Są razem po dziś. Nie wiem też skąd się wzięło to, że np. masz 17 l. i możesz mieć chłopaka, a masz 15 l. i nie możesz. ?! Przecież to zależy od człowieka, bo 14 letnia laska może być dojrzalsza od 18 letniej, więc co to za przypuszczenia? Ja mam chłopaka, którego kocham. I możecie mówić co chcecie, ale ja chyba wiem co czuje. Kochałam się w nim od 4 kl. , obecnie jestem w 2 gim. i jesteśmy razem już prawie 2 lata. Być może pójdę w ślady rodziców, a może nie. No, a nawet jeżeli wgl. ciebie, mam 15 l. i nie mogę mieć chłopaka, to myślisz że za rok, czy dwa, to coś zmieni ? Przeciez możemy dotrwać razem do tego wieku, albo się uda , albo nie. Trzeba spróbować. ! A te wasze teksty, to chyba zazdrość. Oczywiście zgodzę się w kwestii, hot 13 lofciających swoich chłopaków, dla lansu. Ale nie zgodzę się z tym, że można zakochać się w określonym wieku, bo moje drogie, serce nie sługa, to ono wybiera czas i miejsce, nie my. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek14 Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 20:50 Dobrze mówisz!!!! Ja też nie myślałam wogule o chłopakach, zamierzałam poczekac do 16, 18 lat. Ale coś mi odbiło i się ''zakochałam'' w pewnym chłopaku. Próbowałam zapomniec ale nie mogę xD Może mi przejdzie. Inne dziewczyny to jeszcze lepsze są, one 1 gimnazjum a lecą na chłopaków z 3 klasy, oni im dokuczają, jak któraś ma duże (.)(.) to się gapią w to jak w obrazek, a one jeszcze większe dekolty zakładają i myślą że to big love. A potem jak niechcianego bachorą będą miały to się nauczą Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Re: Big love, w wieku 13 lat... 01.06.10, 20:55 Tak, zgodze się z Tobą. Najlepsze są laski, które pytają się chłopaka o chodzenie przez gg, pochodzą z Nim z 3 dni i na gg również zerwą. Po prostu pozazdrościć inteligencji, taaak. ; ) Jestem w szóstej klasie, ew. chłopacy mogą mi sie podobać, ale o jakiejś miłości mowy nie ma. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
seluniek Re: Big love, w wieku 13 lat... 02.06.10, 12:58 Można mieć chłopaka w wieku 13 lat,ale nie taka wielka miłość odrazu bo to nie wyjdzie w tym wieku,wiec właściwie po co robić sobie wogóle nadzieje. Zgadzam się z tb . Odpowiedz Link Zgłoś
durex_ kochanie a wiesz że wątki były? 02.06.10, 13:15 jestem z nim od niedawna. mam 15 lat. zauroczyłam się i tyle. nie twierdze że to miłość może za 2-3 lata tak ale... Odpowiedz Link Zgłoś
trooskaweczka There! 02.06.10, 13:13 Nie mam narazie chłopaka...Mam jednak pewnego typka "na oku" Też uważam, że wszelkie miłości w wieku 12/13 lat są zwykłą dziecinadą. Owszem, zdażają się osoby bardzo dojrzałe jak na swój wiek, ale to niestety żadkość. Warto poczekać do 16/18 lat...przynajmniej... Chociaż i w tym wieku, zdarzają się osoby niedojrzałe. Takie, które po prostu, chcą się swoim "chodzeniem" pochawalić. Osobiście, to ja takiego czegoś nie rozumiem. Jeżeli "chodzić" z chłopakiem, to jedynie z miłości. Takie jest moje zdanie na ten temat... Odpowiedz Link Zgłoś
antay Re: Big love, w wieku 13 lat... 02.06.10, 13:14 "Miłość jest uczuciem, które żyje w sercach. Miłość można porównać do czasu... - czas od zawsze był, jest i chociaż ciągle upływa, to nigdy go nie zabraknie, a mimo tego, zawsze chcielibyśmy mieć go więcej. Miłość można też porównać do gruszki... - każdy wie co to jest gruszka i każdy przynajmniej raz w życiu widział, dotknął i zjadł gruszkę... - ale czy ktokolwiek potrafi opisać jej kształt, albo smak? Miłość jest czymś, czego każdy doświadcza, choć niektórzy tego nie dostrzegają, nie doceniają, nie potrafią odwzajemnić." Odpowiedz Link Zgłoś
breakout Re: Big love, w wieku 13 lat... 02.06.10, 19:41 miłość właśnie w takim wieku jest głupia , dzieci niezdawają sobie sprawy z pojęcia ' miłość '. w szkole mam koleżankę , która ma 13 lat (jest w 6kl.+ ja też jestem w 6) ona miała chyba już 10 chłopaków i chyba z każdym się całowała. i o każdym mówiła , że to ten jedyny. dla m,nie to chore jest. Odpowiedz Link Zgłoś