euforia 08.06.10, 22:17 mam 170 cm wzrostu i chciałabym mieć z 165 : ( co robic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
julcia284 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:19 nic z tym nie zrobisz przyzwyczaj się ja z kolei chciała bym być wyższa Odpowiedz Link Zgłoś
megaveja1 arr 08.06.10, 22:33 naprawdę jesteś taka głupia i myślisz że da się zmniejszyć wzrost? loL Odpowiedz Link Zgłoś
vainqueur co robić ? hahahahaha. 09.06.10, 16:26 nic z tym nie zrobisz. musisz się z tym pogodzić. Ja też jestem wysoka ( 173 cm ) i nie chciałabym być niższa. Odpowiedz Link Zgłoś
nika_98 Re: . 12.06.10, 10:18 Ubieraj sie tak, żeby symetrycznie wydawało się , że masz krótsze nogi; ] Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia_25 Re: . 12.06.10, 17:58 Nie zrobisz nic ;p Wiem ! Zamień się ze mna wzrostem ja mam 145cm . Chciałabym być wyższa . Odpowiedz Link Zgłoś
laura.pl Re: Zmniejszyć wzrost? 14.07.10, 17:37 A jak jest powód? Wysokie dziewczyny zazwyczaj są smukłe i wysportowane,więc czemy chciałabyś być niższa? Odpowiedz Link Zgłoś
kinga1552 Re: chciałabym być niższa... 14.06.10, 17:45 obetnij se głowe albo nogi w kolanach heh nie no z tym to już nic nie zrobisz ja tez mam tyle wzrostu i jestem najwyzsza w klasie no prawie bo jeszcze taki jeden paszczur,barbi bleeee.... Odpowiedz Link Zgłoś
blanus Re: chciałabym być niższa... 19.06.10, 20:13 Głupie pytanie moim zdaniem. Nic nie możesz z tym zrobić. Chyba ze nie nościć butów na obcasie. To cie optycznie zniży Odpowiedz Link Zgłoś
kasix_14 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:21 phi. Ja mam 177 cm i jakoś nie narzekam ;p Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:22 Nic nie zrobisz, ew. możesz nie nosić obcasów, by nie wydawać się jeszcze wyższą. Odpowiedz Link Zgłoś
mejd_in_czajna Re: chciałabym być niższa... 12.06.10, 10:13 Przeciez nie mozesz nic na to poradzic.. Ale jesli nosisz obcasy to ich nie zakladaj bo bedzieszz jeszcze wyzsza Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:23 hmm.. w tą stronę chyba nie da się niczego zrobić.. ale chodź na płaskich obcasach czy coś.. Odpowiedz Link Zgłoś
thespragniona Co możesz zrobić? 14.06.10, 17:24 Skoro jesteś taka wysoka a masz 16 lat, może ze 2 cm jeszcze urośniesz. Ja chciałabym mieć tak z 170 cm ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
patrishhiaa Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:31 Ja mam 168 cm i chciałabym być trochę wyższa ;> Odpowiedz Link Zgłoś
kitty_emo Ja mam 173 i też chcę być niższa ... 08.06.10, 22:31 ... ale nic już na to nie można poradzić . Nie zmalejemy . Odpowiedz Link Zgłoś
imagination. Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:33 no przyznam,że nie które komentarze są poniżej poziomu. hmm no właśnie,nie noś obcasów,ja mam 166 i chciałabym być wyższa. Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka95 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:33 hmmm.... no a co ja mam powiedziec jak mam 175cm wzrostu... jestem najwyższa w klasie, ale na szczęście tylko wśród dziewczyn... jasne... ja też chciałabym byc niższa, chociaż te 170 i już byłabym zadowolona... Odpowiedz Link Zgłoś
klaudynka24 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:35 kochana ze wzrostem juz nic nei zrobisz ale mozesz sie ubierac w takie ciuchy ktore ci skracaja wzrost. zreszt ile masz lat ? bo wiesz ja mam 15 lat i 171 i mi to nie przeszkadza ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mireille Ja mam 171 i.... 08.06.10, 22:37 strasznie się ciesze xD Niechciej byc niższa,masz super wzrost ! Wysokie dziewczyny mają najfajniej bo są najzgrabniejsze,mają długie nogi (zreguły) i mają największe szanse na bycie modelką,więc nie chciej byc niższa,wierz mi ;* W wieku 16 lat,zobaczysz że chłopaki będe się uganiali za tymi które są wysokie (no bez przesady,ale tak do 176 cm xD) Bo oni potem urosną i będa mieli ze 180/190 a zawsze fajniej jest mieć wysokiego xP Odpowiedz Link Zgłoś
kitek14 Re 09.06.10, 18:53 nie da się zmiejszyć wzrostu, ubieraj się tak żebyś się troche niższa zdawała... Odpowiedz Link Zgłoś
madlene Nie jesteś sama.. 08.06.10, 22:44 .. ja też mam tyle. Ale wiesz olewam to Nie można się przejmować.. Bo raczej nic z tym nie zrobimy. Odpowiedz Link Zgłoś
kejtii Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:50 zazdroszcze ci . ja chciałabym być wyższa . ; xx Odpowiedz Link Zgłoś
valhalla Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 01:09 też mam 170cm wzrostu i nie narzekam. możesz obciąć sobie nogi, albo kawałek głowy... Odpowiedz Link Zgłoś
ollinka Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 08:34 Przytnij sobie glowe! Moja przyjaciolka ma 179 a ma 13 lat!P Ona to lubii Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchowiec13 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 08:39 ja ma 168 . ;q i mi to nie przeszkadza , lubie swój wzrost (: . a co ty możesz zrobić ? hmm . nic ? już się raczej nie zmniejszysz nie uważasz ? ;q musisz się z tym pogodzić . pozdro ! ( : Odpowiedz Link Zgłoś
pretty_lady Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:01 garb się ! to jedyny ratunek : oo Odpowiedz Link Zgłoś
anastazja_ Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 14:59 Codziennie biegaj i jedz tylko marchewki, na pewno zmalejesz... ; /// Jesteś naprawdę głupia czy tylko taką udajesz? <lol2> Odpowiedz Link Zgłoś
euforia DO anastazji_ 09.06.10, 15:37 myślisz dziewcze drogie,że jak jesteś anonimowa to odrazu możesz obrażać? głupia to sobie mów do swoich koleżaneczek,ja nie spadne do twojego niskiego poziomu i nie napisze co o tobie myśle,bo chyba by mi konto stąd usuneli O.o Odpowiedz Link Zgłoś
imagination. Re: DO anastazji_ 09.06.10, 15:41 tu się zgodzę z euforią. ludzie myślą że są anonimowi to odrazu wszystko im wolno i mogą obrażać. ciekawe czy na żywo jesteś taka mocna. Odpowiedz Link Zgłoś
imagination. Re: DO anastazji_ 09.06.10, 15:42 miało być : ludzie są anonimowi to odrazu myślą że wszystko im wolno i mogą obrażać * i ciekawe czy jesteś taka mocna na żywo w stosunku do OBCYCH. Odpowiedz Link Zgłoś
anastazja_ Re: DO anastazji_ 11.06.10, 20:21 sorry, ale wydaje mi się, że jak ktoś tak pisze to nie może być mądry! a co do tekstu: "głupia to sobie mów do swoich koleżaneczek,ja nie spadne do twojego niskiego poziomu i nie napisze co o tobie myśle,bo chyba by mi konto stąd usuneli O.o " to po pierwsze: sama mnie nie znasz a już chcesz tyrać ; // więc sama piszesz o tym że mogę być anonimowa a co robisz? a moich "koleżaneczek" w to nie mieszaj, tak? A skoro mogę być anonimowa to może w ogóle nie jestem dziewczyną, nie mam koleżanek, mieszkam na drugim końcu świata?! A czy jestem mocna w stosunku do żywych osób? I tu cię zaskoczę: bo tak, jestem taka i nie obchodzi mnie co o mnie myślicie. I ostatnie: dziewczyno, zastanów się, skoro piszesz takie rzeczy! Musisz być naprawdę pusta pisząc, że jesteś wysoka i chcesz być niższa! I co masz zrobić? Żałosne, naprawdę. <i nie dość, że miałam zły dzień to jeszcze tu mnie wkur.wili ; // > Odpowiedz Link Zgłoś
anastazja_ Re: DO anastazji_ 11.06.10, 20:25 A i jeszcze do tej anonimowości: a ty może nie jesteś anonimowa? I radzę ci się zastanowić następnym razem zanim tak napiszesz. Bo nie tylko ja tutaj uważam cię za idiotkę ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
ehe_ Re: DO anastazji_ 14.06.10, 17:22 kochanie, ekstra wypowiedź. Jak zadajesz głupie pytania, spodziewaj się jeszcze głupszych odpowiedzi, dzieffce. Odpowiedz Link Zgłoś
pepu co robic? - nic nie zrobisz. 09.06.10, 15:04 jak wezmies lki to mzoes zmalec juz do konca ! ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
theblackone. Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:06 Nie noś butów na obcasach, wybieraj raczej trampki, balerinki czy sandały. Twoją sylwetkę optycznie wydłużą też pionowe paski - unikaj ich. Nic innego nie zrobisz, ale pocieszę cię - to tylko pięć centymetrów, mniej więcej rozmiar twojego kciuka, naprawdę nie ma znaczenia. A zobaczysz, twój wzrost jeszcze ci pomoże w życiu. Odpowiedz Link Zgłoś
thealiana Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:38 Mam tyle samo co ty i chciałabym być wyższa. Dziwne to życie.. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
karola1603 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:39 ta za niska ,ta za wysoka zgłupieć można. ciesz się że masz długie nogi wkńcu 170 cm to nie aż tak dużo . Odpowiedz Link Zgłoś
5 chciałabym być niższa... 09.06.10, 16:16 I marzysz o tym, aby być niższą o pięć centymetrów ? Chore. Odpowiedz Link Zgłoś
iikkaa932 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 16:20 Nie przesadzaj, ja mam 175cm wzrostu i wcale mi to nie przeszkadza. Czasem fajnie jest być wysokim. Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_malfoy Nie nosić obcasów ;) 09.06.10, 16:27 A tak na serio to mam podobny problem, tylko mam 185cm wzrostu i chciałabym mieć 175. Więc cały czas się garbię, nie noszę nawet najmniejszych obcasów itd. Generalnie nie masz na co narzekać, 170 to idealny wzrost, przynajmniej można znaleźć na siebie jakieś ciuchy i nie nosić buta 44 Odpowiedz Link Zgłoś
vhyf_ Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 17:34 ciesz się !! zazdroszczę ci ... Odpowiedz Link Zgłoś