Dodaj do ulubionych

chciałabym być niższa...

08.06.10, 22:17
mam 170 cm wzrostu i chciałabym mieć z 165 : (
co robic?
Obserwuj wątek
    • julcia284 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:19
      nic z tym nie zrobisz przyzwyczaj się ja z kolei chciała bym być wyższa
      • megaveja1 arr 08.06.10, 22:33
        naprawdę jesteś taka głupia i myślisz że da się zmniejszyć wzrost? loLtongue_outtongue_out
        • vainqueur co robić ? hahahahaha. 09.06.10, 16:26
          nic z tym nie zrobisz. musisz się z tym pogodzić.
          Ja też jestem wysoka ( 173 cm ) i nie chciałabym być niższa.
        • nika_98 Re: . 12.06.10, 10:18
          Ubieraj sie tak, żeby symetrycznie wydawało się , że masz krótsze nogi; ]
          • klaudia_25 Re: . 12.06.10, 17:58
            Nie zrobisz nic ;p
            Wiem ! Zamień się ze mna wzrostem ja mam 145cm . Chciałabym być wyższa .
        • laura.pl Re: Zmniejszyć wzrost? 14.07.10, 17:37
          A jak jest powód? Wysokie dziewczyny zazwyczaj są smukłe i wysportowane,więc czemy
          chciałabyś być niższa?

        • virginkaa # 15.07.10, 15:38
          to nie tak dużo... ;/
      • kinga1552 Re: chciałabym być niższa... 14.06.10, 17:45
        obetnij se głowe albo nogi w kolanach heh nie no z tym to już nic nie zrobisz
        ja tez mam tyle wzrostu i jestem najwyzsza w klasie no prawie bo jeszcze taki
        jeden paszczur,barbi bleeee....uncertain
      • blanus Re: chciałabym być niższa... 19.06.10, 20:13
        Głupie pytanie moim zdaniem. Nic nie możesz z tym zrobić. Chyba ze nie nościć butów na
        obcasie. To cie optycznie zniży
    • kasix_14 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:21
      phi. Ja mam 177 cm i jakoś nie narzekam ;p
    • katsuumi_17 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:22
      Nic nie zrobisz, ew. możesz nie nosić obcasów, by nie wydawać się jeszcze wyższą.
      • mejd_in_czajna Re: chciałabym być niższa... 12.06.10, 10:13
        Przeciez nie mozesz nic na to poradzic.. Ale jesli nosisz obcasy to ich nie zakladaj bo
        bedzieszz jeszcze wyzsza
    • truuu Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:23
      hmm.. w tą stronę chyba nie da się niczego zrobić.. ale chodź na płaskich
      obcasach czy coś..
      • elisss92 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:24
        utnij nogi w kolanach ;p
        • thespragniona Co możesz zrobić? 14.06.10, 17:24
          Skoro jesteś taka wysoka a masz 16 lat, może ze 2 cm jeszcze urośniesz. Ja
          chciałabym mieć tak z 170 cm ^^
    • andz_98 Nie rośnij przez kilka lat. 08.06.10, 22:24
    • indigo Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:25
      a ja chcę być wyższa
      • patrishhiaa Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:31
        Ja mam 168 cm i chciałabym być trochę wyższa ;>
      • kitty_emo Ja mam 173 i też chcę być niższa ... 08.06.10, 22:31
        ... ale nic już na to nie można poradzić .
        Nie zmalejemy .
    • imagination. Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:33
      no przyznam,że nie które komentarze są poniżej poziomu.
      hmm no właśnie,nie noś obcasów,ja mam 166 i chciałabym być wyższa.
    • smerfetka95 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:33
      hmmm.... no a co ja mam powiedziec jak mam 175cm wzrostu... jestem najwyższa w
      klasie, ale na szczęście tylko wśród dziewczyn... big_grin
      jasne... ja też chciałabym byc niższa, chociaż te 170 i już byłabym zadowolona...smirk
    • klaudynka24 Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:35
      kochana ze wzrostem juz nic nei zrobisz wink ale mozesz sie ubierac w takie ciuchy ktore ci skracaja wzrost. zreszt ile masz lat ? bo wiesz ja mam 15 lat i 171 i mi to nie przeszkadza ;d
    • mireille Ja mam 171 i.... 08.06.10, 22:37
      strasznie się ciesze xD Niechciej byc niższa,masz super wzrost ! Wysokie dziewczyny mają
      najfajniej bo są najzgrabniejsze,mają długie nogi (zreguły) i mają największe szanse na
      bycie modelką,więc nie chciej byc niższa,wierz mi ;* W wieku 16 lat,zobaczysz że chłopaki
      będe się uganiali za tymi które są wysokie (no bez przesady,ale tak do 176 cm xD)
      Bo oni potem urosną i będa mieli ze 180/190 a zawsze fajniej jest mieć wysokiego xP
      • kitek14 Re 09.06.10, 18:53
        nie da się zmiejszyć wzrostu, ubieraj się tak żebyś się troche niższa zdawała...
    • madlene Nie jesteś sama.. 08.06.10, 22:44
      .. ja też mam tyle. Ale wiesz olewam to wink Nie można się przejmować.. Bo raczej nic z tym nie
      zrobimy.
    • kejtii Re: chciałabym być niższa... 08.06.10, 22:50
      zazdroszcze ci . ja chciałabym być wyższa . ; xx
    • valhalla Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 01:09
      też mam 170cm wzrostu i nie narzekam. możesz obciąć sobie nogi, albo kawałek
      głowy...
    • kotlet_mielony Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 08:29
      Obetnij sobie nogi.
      • durex_ obetnij nóżki albo garb się. 12.06.10, 10:09
    • ollinka Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 08:34
      Przytnij sobie glowe!
      Moja przyjaciolka ma 179 a ma 13 lat!tongue_outP
      Ona to lubiibig_grin
    • zmierzchowiec13 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 08:39
      ja ma 168 . ;q i mi to nie przeszkadza , lubie swój wzrost (: .
      a co ty możesz zrobić ? hmm . nic ?
      już się raczej nie zmniejszysz nie uważasz ? ;q
      musisz się z tym pogodzić .
      pozdro ! ( :
      • rathbone Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 14:54
        Zgarb się
        • pretty_lady Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:01
          garb się ! to jedyny ratunek : oo
    • anastazja_ Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 14:59
      Codziennie biegaj i jedz tylko marchewki, na pewno zmalejesz... ; ///
      Jesteś naprawdę głupia czy tylko taką udajesz? <lol2>
      • euforia DO anastazji_ 09.06.10, 15:37
        myślisz dziewcze drogie,że jak jesteś anonimowa to odrazu możesz obrażać?
        głupia to sobie mów do swoich koleżaneczek,ja nie spadne do twojego niskiego poziomu i
        nie napisze co o tobie myśle,bo chyba by mi konto stąd usuneli O.o
        • imagination. Re: DO anastazji_ 09.06.10, 15:41
          tu się zgodzę z euforią.
          ludzie myślą że są anonimowi to odrazu wszystko im wolno i mogą obrażać.
          ciekawe czy na żywo jesteś taka mocna.
          • imagination. Re: DO anastazji_ 09.06.10, 15:42
            miało być :
            ludzie są anonimowi to odrazu myślą że wszystko im wolno i mogą obrażać *

            i ciekawe czy jesteś taka mocna na żywo w stosunku do OBCYCH.
            • anastazja_ Re: DO anastazji_ 11.06.10, 20:21
              sorry, ale wydaje mi się, że jak ktoś tak pisze to nie może być mądry! a co do
              tekstu: "głupia to sobie mów do swoich koleżaneczek,ja nie spadne do twojego
              niskiego poziomu i
              nie napisze co o tobie myśle,bo chyba by mi konto stąd usuneli O.o " to po
              pierwsze: sama mnie nie znasz a już chcesz tyrać ; // więc sama piszesz o tym że
              mogę być anonimowa a co robisz? a moich "koleżaneczek" w to nie mieszaj, tak? A
              skoro mogę być anonimowa to może w ogóle nie jestem dziewczyną, nie mam
              koleżanek, mieszkam na drugim końcu świata?! A czy jestem mocna w stosunku do
              żywych osób? I tu cię zaskoczę: bo tak, jestem taka wink i nie obchodzi mnie co o
              mnie myślicie.

              I ostatnie: dziewczyno, zastanów się, skoro piszesz takie rzeczy! Musisz być
              naprawdę pusta pisząc, że jesteś wysoka i chcesz być niższa! I co masz zrobić?
              Żałosne, naprawdę.

              <i nie dość, że miałam zły dzień to jeszcze tu mnie wkur.wili ; // >
              • anastazja_ Re: DO anastazji_ 11.06.10, 20:25
                A i jeszcze do tej anonimowości: a ty może nie jesteś anonimowa? I radzę ci się
                zastanowić następnym razem zanim tak napiszesz. Bo nie tylko ja tutaj uważam cię
                za idiotkę ; )
        • ehe_ Re: DO anastazji_ 14.06.10, 17:22
          kochanie, ekstra wypowiedź. Jak zadajesz głupie pytania, spodziewaj się jeszcze głupszych odpowiedzi, dzieffce.
          • anastazja_ Re: DO anastazji_ 15.06.10, 15:09
            dzięki za poparcie : * xdd
    • pepu co robic? - nic nie zrobisz. 09.06.10, 15:04
      jak wezmies lki to mzoes zmalec juz do konca ! ;/
      • pepu Re: co robic? - nic nie zrobisz. 09.06.10, 15:04
        leki*
    • theblackone. Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:06
      Nie noś butów na obcasach, wybieraj raczej trampki, balerinki czy sandały. Twoją sylwetkę
      optycznie wydłużą też pionowe paski - unikaj ich. Nic innego nie zrobisz, ale pocieszę cię - to
      tylko pięć centymetrów, mniej więcej rozmiar twojego kciuka, naprawdę nie ma znaczenia. A
      zobaczysz, twój wzrost jeszcze ci pomoże w życiu.
    • thealiana Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:38
      Mam tyle samo co ty i chciałabym być wyższa.
      Dziwne to życie.. ;D
      • karola1603 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 15:39
        ta za niska ,ta za wysoka zgłupieć można.
        ciesz się że masz długie nogi wkńcu 170 cm to nie aż tak dużo .
    • 5 chciałabym być niższa... 09.06.10, 16:16
      I marzysz o tym, aby być niższą o pięć centymetrów ? Chore.
    • iikkaa932 Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 16:20
      Nie przesadzaj, ja mam 175cm wzrostu i wcale mi to nie przeszkadza. Czasem fajnie jest
      być wysokim.
    • lucy_malfoy Nie nosić obcasów ;) 09.06.10, 16:27
      A tak na serio to mam podobny problem, tylko mam 185cm wzrostu i chciałabym mieć
      175. Więc cały czas się garbię, nie noszę nawet najmniejszych obcasów itd. Generalnie nie
      masz na co narzekać, 170 to idealny wzrost, przynajmniej można znaleźć na siebie jakieś
      ciuchy i nie nosić buta 44 crying
    • vhyf_ Re: chciałabym być niższa... 09.06.10, 17:34
      ciesz się !! zazdroszczę ci ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka