justinkissme 02.07.10, 18:24 Lubicie go ? chodzi mi o piłkarza Uważacie że jest dobry ? Szukałam wątku i nie znalazłam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cukiereczek. Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:01 Ricardo jest baardzo dobry ! (; I do tego przystojny... Czego chcieć więcej ? ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
asiagd Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:03 on jest boski , ciacho z niego , piłkarzem też jest dobrym heh Odpowiedz Link Zgłoś
niuniaa nie! 02.07.10, 20:03 zwalił dzisiaj cały mecz! jeszcze ta jego morda o.o, dobra, wiem, że ogólnie wszyscy tam słabo dzisiaj grali, ale on miał tyle szans żeby do bramki strzelić i dup-a. już go nie lubię ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.x3 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:07 Tak, raczej jest dosyć dobrym piłkarzem. No i oczywiście jest przystojny ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:14 Uwielbiam Brazylię. I Kakę' też, w końcu jest graczem tej reprezentacji. Jest niesamowitym piłkarzem i przystojnym facetem. Bardzo ubolewałam nad jego odejściem z Milanu. Mam nadzieję, że jeszcze tam wróci. PS. Moja indywidualną opnię o dzisiejszym meczu możecie przeczytać u mnie na photoblogu: www.katsuumi.fbl.pl Odpowiedz Link Zgłoś
maitsa Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:14 Ja go lubie, szkoda, że Brazylia odpadła, nie lubie Holandii Ale i tak jestem za Hiszpanią Odpowiedz Link Zgłoś
heroina Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:20 uwielbiam go. jest mega przystjony i jest dobrym piłkarzem. co prawda to już nie ten Kaka z 2007r. kiedy to zdobył złotą piłkę dla najlepszego piłkarza. forma mu spadła, nikt nie może być przez trzy lata na fali. pomimo to i tak jest świetnym piłkarzem. chociaż na mundialu nie wypadł rewelacyjnie, grał dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
emila22 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:03 Uwielbiam go.! Jest fantastycznym człowiekiem, niesamowitym piłkarzem, megaprzystojnym facetem itd. Mój ideał. Zakochałam się w nim gdy miałam 11lat, teraz mam 17lat i nadal go kocham. To dzięki niemu zainteresowałam się piłką nożną i to przez niego marnuje wiele godzin na oglądanie meczy..;P achh...zazdroszczę jego żonie... Odpowiedz Link Zgłoś
laurus Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:11 uwielbiam goo jest swietny... chociaz dzis sie za bardzo nie popisal bo przegrali mecz (jak mogli?!?!?) najbardziej lubie jego i messi'ego Odpowiedz Link Zgłoś
roxanne kurw....aaaaa 02.07.10, 22:10 przestań robić wątki o piłkarzach! Kocham RONALDA I KAKĘ, ale ty zaśmiecasz forum! od tego jest dodawanie zdjęć! Odpowiedz Link Zgłoś
mileyka1 <3. 08.07.10, 09:55 och, kocham go ponad wszystko. jak go widzę to wszystko mi się wewnątrz z miłości przewraca! jest dla mnie najlepszy. łzom nie było końca po porażce Brazylii, ale to jeszcze nie koniec tej znakomitej reprezentacji. Kakuś na mojego męża! Odpowiedz Link Zgłoś
koralowa tak . 08.07.10, 10:00 `.Lubię go i sądzę, że jest świetnym piłkarzem.Nie z przypadku, przecież gra w Realu Madryt.Co prawda na mundialu trochę zawalił sprawę, jednak to mu nie psuje opini dobrego piłkarza. Odpowiedz Link Zgłoś
marcelinkaa Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:02 według mnie jest bardzo dobrym piłkarzem. a do tego baaardzo przystojnym Odpowiedz Link Zgłoś
only_exception Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:12 o tak , lubię go ! I jest taki przystojny . ;pp Odpowiedz Link Zgłoś