02.07.10, 18:24
Lubicie go ? chodzi mi o piłkarza smile
Uważacie że jest dobry ?


Szukałam wątku i nie znalazłam
Obserwuj wątek
    • paulaa_xd Re: Kaka ^^ 02.07.10, 19:57
      trochę go lubię smile
    • cukiereczek. Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:01
      Ricardo jest baardzo dobry ! (;
      I do tego przystojny... Czego chcieć więcej ? ^^
    • kolorowo Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:02
      ee..
      Uwielbiam , Kocham . ;*
    • asiagd Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:03
      on jest boski , ciacho z niego , piłkarzem też jest dobrym hehsuspicious
    • niuniaa nie! 02.07.10, 20:03
      zwalił dzisiaj cały mecz! jeszcze ta jego morda o.o, dobra, wiem, że ogólnie wszyscy tam słabo dzisiaj grali, ale on miał tyle szans żeby do bramki strzelić i dup-a. już go nie lubię ^^
      • kolorowo Re: nie! 02.07.10, 20:09
        nie on zawalił mecz !
    • stefan.x3 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:07
      Tak, raczej jest dosyć dobrym piłkarzem. No i oczywiście jest przystojny ; )
      • karola_06 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:13
        lubię go, jest spoko big_grin
      • katsuumi_17 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:14
        Uwielbiam Brazylię. I Kakę' też, w końcu jest graczem tej reprezentacji. Jest niesamowitym
        piłkarzem i przystojnym facetem. Bardzo ubolewałam nad jego odejściem z Milanu. Mam
        nadzieję, że jeszcze tam wróci.

        PS. Moja indywidualną opnię o dzisiejszym meczu możecie przeczytać u mnie na
        photoblogu: www.katsuumi.fbl.pl
    • maitsa Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:14
      Ja go lubie, szkoda, że Brazylia odpadła, nie lubie Holandii
      Ale i tak jestem za Hiszpanią
      • heroina Re: Kaka ^^ 02.07.10, 20:20
        uwielbiam go. jest mega przystjony big_grin i jest dobrym piłkarzem. co prawda to już
        nie ten Kaka z 2007r. kiedy to zdobył złotą piłkę dla najlepszego piłkarza.
        forma mu spadła, nikt nie może być przez trzy lata na fali. pomimo to i tak jest
        świetnym piłkarzem. chociaż na mundialu nie wypadł rewelacyjnie, grał dobrze. cool
    • emila22 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:03
      Uwielbiam go.! Jest fantastycznym człowiekiem, niesamowitym piłkarzem,
      megaprzystojnym facetem itd. Mój ideał. Zakochałam się w nim gdy miałam 11lat,
      teraz mam 17lat i nadal go kocham. serce To dzięki niemu zainteresowałam się
      piłką nożną i to przez niego marnuje wiele godzin na oglądanie meczy..;P

      achh...zazdroszczę jego żonie...
      • laurus Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:11
        uwielbiam goo tongue_out jest swietny... chociaz dzis sie za bardzo nie popisal bo przegrali mecz sad (jak
        mogli?!?!?) najbardziej lubie jego i messi'ego big_grin
    • kurtcobain Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:07
      dobry , niedobry ale przystojny ! ; )cool
    • jb002 Re: Kaka ^^ 02.07.10, 22:07
      o tak on jest super
    • roxanne kurw....aaaaa 02.07.10, 22:10
      przestań robić wątki o piłkarzach! Kocham RONALDA I KAKĘ, ale ty zaśmiecasz forum!

      od tego jest dodawanie zdjęć!
      • sonia321 Re: kurw....aaaaa 02.07.10, 22:55
        pique lepszy
      • justinkissme Re: kurw....aaaaa 02.07.10, 23:36
        A co ci to przeszkadza ?
    • justinkissme Re: Kaka ^^ 03.07.10, 08:16
      Kto jeszcze się wypowie ?
      • mileyka1 <3. 08.07.10, 09:55
        och, kocham go ponad wszystko. jak go widzę to wszystko mi się wewnątrz z
        miłości przewraca! jest dla mnie najlepszy. łzom nie było końca po porażce
        Brazylii, ale to jeszcze nie koniec tej znakomitej reprezentacji. Kakuś na
        mojego męża! big_grin
    • koralowa tak . 08.07.10, 10:00
      `.Lubię go i sądzę, że jest świetnym piłkarzem.Nie z przypadku, przecież gra
      w Realu Madryt.Co prawda na mundialu trochę zawalił sprawę, jednak to mu nie
      psuje opini dobrego piłkarza.
    • marcelinkaa Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:02
      według mnie jest bardzo dobrym piłkarzem.
      a do tego baaardzo przystojnymsercetongue_out
    • only_exception Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:12
      o tak , lubię go ! I jest taki przystojny . ;pp
    • nata.. Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:26
      jest świetny i przystojny ^^
    • pysia11 Re: Kaka ^^ 08.07.10, 10:38
      Ja to się specjalnie nim nie interesuję.... smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka