Hej ....
Ostatnio kupiłam oryginalne sims 3 .....
Ale mam problem ...
gra dobrze się zainstalowała ale gry klikam na ikonkę gry pokazuje się czarny ekran i znika .

mój komp. spełnia wymogi gry ...
to nie wiem o co chodzi ...
wiem że nie jesteście informatykami ... no ale mieliście podobny problem ...
z góry dzięki za pomoc