Dodaj do ulubionych

Gra--- Simsy ;(

09.07.10, 22:07
Hej ....
Ostatnio kupiłam oryginalne sims 3 .....
Ale mam problem ...
gra dobrze się zainstalowała ale gry klikam na ikonkę gry pokazuje się czarny ekran i znika . crying
mój komp. spełnia wymogi gry ...
to nie wiem o co chodzi ...
wiem że nie jesteście informatykami ... no ale mieliście podobny problem ...
z góry dzięki za pomoc wink
Obserwuj wątek
    • quelle Re: Gra--- Simsy ;( 09.07.10, 22:08
      no ale może mieliście podobny problem ..
      • quelle Re: Gra--- Simsy ;( 09.07.10, 22:21
        nikt mi nie pomoże ?
        • quelle Re: Gra--- Simsy ;( 09.07.10, 23:01
          crying
    • klaudynaxx Re: Gra--- Simsy ;( 09.07.10, 23:11
      Działo mi sie tak po 2 dniach . wlaczyłam gre pojawił sie czrny ekran i wyskakiwal bład . Ale
      to dlatego ze sciagałam rzeczy z giełdy wymiany. Sprawdz ci nic takiego nie robiłas a jesli
      nie to wyjmij płyte odczekaj troche włóz i moze bedzoe działac
    • katarzynka20 Re: Gra--- Simsy ;( 09.07.10, 23:17
      Mam tą grę i u mnie dobrze działa.U mojego kolegi jest to samo,co u Ciebie.Nie
      wiem,może pójdź tam gdzie kupiłaś płytkę i powiedz im wszystko i niech oni
      sprawdzą...
    • dagas95 ja... 09.07.10, 23:19

      mam oryginalne i w sumie to nic mi się z nimi nie dzieje...
      ale może faktycznie jak coś z internetu na nią ściągałaś to ci zawirusowało?
      albo, mi kiedys dali zepsutą 'jeszcze wtedy the sims 2 zwierzaki xd ), poszłam z
      paragonem, wymienili i działała bez zastrzeżeń smile
    • koniczynka Re: Gra--- Simsy ;( 10.07.10, 15:42
      Ja widzę niestety tylko jedno rozwiązanie, a mianowicie odinstalowanie i ponowne
      zainstalowanie gry. Ew. popróbuj jeszcze załączać, a tak przy okazji, może to
      głupia uwaga, ale sprawdź czy na pewno włożyłaś płytę. smile
      • quelle Re: Gra--- Simsy ;( 15.07.10, 11:39
        napszę tu jak rozwiązac ten mały problem bo może ktoś będzie miał podobny ... wink
        wystarczy kliknąc Właściwosci --->zgodnośc---> uruchom w 256 kolorach
    • yuitza Re: Gra--- Simsy ;( 15.07.10, 12:20
      być może JEDNAK nie spełniasz wymogów karty graficznej.
    • zuuzaa12 Mam podobny problem - tutaj. 15.07.10, 12:23
      Miałam taki sam problem. Grałam w grę i zgasł mi. To jest wina wentylatora. Po prostu jeśli
      masz laptopa musisz kupić podkładkę wentylacyjną. Mam tak nawet jak nie gram w grę. Na
      razie nie mam kasy, ale myślę, że przynajmniej ci pomogłam .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka