vipkociak 19.07.10, 20:22 Jeśli tak to jakie i jak się nazywa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olciaczka Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:25 o takkk, myszoskoczek Harold( wiem, dziwne imię) pieski Bobik i Lucky i króliczek Coco Odpowiedz Link Zgłoś
fanka96 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:27 labladorek-yuuki 2 myszki(moje własne)- sakura i sasuke Odpowiedz Link Zgłoś
blocked_ Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:26 Kot - Junior Pies - Richard <3 Odpowiedz Link Zgłoś
seven @blocked_ 20.07.10, 03:05 Jak wymawia się imię twojego kota? Przez polskie 'ż' czy przez 'dż' (dżunior ; D) Ciekawa jestem bo moje dwa kotki to właśnie Junior i Czesław :] Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:26 mam malutkiego chomiczka . Zyzia . Odpowiedz Link Zgłoś
lizzunia Re:nie dawno było 19.07.10, 20:26 ale jesli już pytasz mam kota(Teodora) i jaszczurke(Esmme) Odpowiedz Link Zgłoś
olciaaa03 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:30 pas Maksa taki kochany Odpowiedz Link Zgłoś
itsjustmee Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:38 Mam koty - Toffee, Coco, Karmelek, Kropka, Coffee, Koszmarek (bo jak się urodził to był taki malutki i wychudzony, że mój tata od razu stwierdził "co za koszmarek", i się przyjęło ;dd) Miałam psy, Sabę i Sarę. Prócz tego dwa króliki, wielkie akwarium rybek, żółwia lądowego, żółwia wodnego, miniaturkę delfina (naprawdę! pozżerał mi wszystkie rybki ;dd), dwie papugi, dwie myszy z ośmioma małymi, dwa chomiki i jak byłam malutka, kotkę Rozalindę, która urodziła pięć młodych. www.kotek.pl/forum/02,3000,114352403,114352403,Imie_pytanie_.html Odpowiedz Link Zgłoś
milka55988 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:42 Mam pieska, a konkretniej suczkę Shih Tzu Effi <3 I 4 kotki: Franka, Stefana i jeszcze dwa, których nie nazwałam Odpowiedz Link Zgłoś
kcjb Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 01:59 Kot - Kubuś Królik- Ziomek Pies- Ares Odpowiedz Link Zgłoś
natala_nati Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 03:53 ' takk mam zoo w domu i jestem z tego zadowolona ' a tak powaznie to mam : 2x pies = Maks i Mesia , 1x szynszyla = Edi , 1x kanarek = Macius , i 20x(lub mniej xdd) rybka = nemo, gerard , czeslaw , zal mi cie i wiele wiele wiecej xdd Odpowiedz Link Zgłoś
iga18 . . . 20.07.10, 08:17 pies - Paker koty - Mariolka, Mudżyn, Kiler, Tosia i Maomi < czy jakoś tak > kiedyś: chomiki - Milka i Czaruś rybki - Donald xDD, Gucio i Maja pies - Misiek Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiau11 Jasne ;] 20.07.10, 08:58 2 psy - Kiler i Junior 2 koty - Edek i Annabelle (Wkurza mnie jak ktos mowi Bella ( ) I tuzin rubek w akwarium (No wiadomo, ze ich nie nazywalam xD) Odpowiedz Link Zgłoś
vanesskaxdd Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 09:27 NO ja mam jednego pieska- Pikuś się wabi i trzy kocurki - Orbiś, Zozolek i Tygrysek! TO CAŁE MOJE OSOBISTE ZOO. Odpowiedz Link Zgłoś
taewunia8 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 09:34 Cztery psy. Misia, Maks, Bucek end Saba :3 Reaktywacja Kotkowego Czatu! Odpowiedz Link Zgłoś
jeleniowa1 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:25 Miała chomika , psa ale już nie mam . Wątków tego typu było z milion ! Odpowiedz Link Zgłoś
idiotka_ Re: Czy macie w domu zwierzątko? 20.07.10, 10:41 szczur - Alfred jaszczurka - Zuza. Odpowiedz Link Zgłoś
leesh Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 10:52 Nigdy nie miałam zwierzątka Odpowiedz Link Zgłoś
pynia Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:00 1) Pies - sznaucer miniaturowy - Mika 2) Kot - kot perski - Księżniczka Odpowiedz Link Zgłoś
kc_cody_simpson Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:00 Mam psa Enter się wabi (tylko się nie śmiejcie niektórzy mi mówią żebym jak będę mieć nowego to żebym nazwała go spacja XD) Odpowiedz Link Zgłoś
gucik13 Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:02 pies - Pepper . brat - Michał . i legendarny wąż - Jim :d Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka_14 Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:37 Ja mam 6 żółwi, psa i rybki ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
fioletoweemo Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:41 miałam króliczka i dwa wilki Odpowiedz Link Zgłoś
leanne Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:55 Goldena, Arona. ;p Maaarzę o syjamku. < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
dominix1222 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:46 pies Mifi, kot Kicia i 2 szynszyle- Petunie i Marcela Odpowiedz Link Zgłoś
kamila_1355 dwa psy-Bierka i Lena oraz chomik. 20.07.10, 11:47 Bierka to jamnik miniaturowy Lena-niemiecki terrier myśliwski szorstkowłosy. xd Tolek Antoni Dżungarski dla przyjaciół Piękniś-chomik. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
marli1993 Re: dwa psy-Bierka i Lena oraz chomik. 20.07.10, 12:23 mam dwa psy Puszka i Maxa ;] pierwszy to kundel, a drugi to mieszaniec cocker spaniela z kundlem... mam jeszcze rybki w akwarium xD Odpowiedz Link Zgłoś