Dodaj do ulubionych

Czy macie w domu zwierzątko??

19.07.10, 20:22
Jeśli tak to jakie i jak się nazywa?smile
Obserwuj wątek
    • olciaczka Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:25
      o takkk, myszoskoczek Harold( wiem, dziwne imię) pieski Bobik i Lucky i króliczek Cocobig_grin
      • fanka96 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:27
        labladorek-yuuki
        2 myszki(moje własne)- sakura i sasuke
      • nick_jonas_jb Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 10:58
        Chomik Zosia big_grin
    • blocked_ Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:26
      Kot - Junior
      Pies - Richard

      <3
      • seven @blocked_ 20.07.10, 03:05
        Jak wymawia się imię twojego kota? Przez polskie 'ż' czy przez 'dż' (dżunior ; D)
        Ciekawa jestem bo moje dwa kotki to właśnie Junior i Czesław :]
    • nikawika Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:26
      mam malutkiego chomiczka . smile Zyzia .
    • lizzunia Re:nie dawno było 19.07.10, 20:26
      ale jesli już pytasz mam kota(Teodora)
      i jaszczurke(Esmme)
    • olciaaa03 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:30
      pas Maksa taki kochany kiss
    • itsjustmee Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:38
      Mam koty - Toffee, Coco, Karmelek, Kropka, Coffee, Koszmarek (bo jak się urodził
      to był taki malutki i wychudzony, że mój tata od razu stwierdził "co za
      koszmarek", i się przyjęło ;dd)
      Miałam psy, Sabę i Sarę.
      Prócz tego dwa króliki, wielkie akwarium rybek, żółwia lądowego, żółwia wodnego,
      miniaturkę delfina (naprawdę! pozżerał mi wszystkie rybki ;dd), dwie papugi,
      dwie myszy z ośmioma małymi, dwa chomiki i jak byłam malutka, kotkę Rozalindę,
      która urodziła pięć młodych. wink

      www.kotek.pl/forum/02,3000,114352403,114352403,Imie_pytanie_.html
      • milka55988 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 20:42
        Mam pieska, a konkretniej suczkę Shih Tzu Effi <3
        I 4 kotki: Franka, Stefana i jeszcze dwa, których nie nazwałam big_grin
    • owad Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 19.07.10, 22:19
      kotkę,Adę;d
    • kcjb Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 01:59
      Kot - Kubuś sciana
      Królik- Ziomek sciana
      Pies- Ares serce
    • natala_nati Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 03:53
      ' takk mam zoo w domu i jestem z tego zadowolona '


      a tak powaznie to mam : 2x pies = Maks i Mesia , 1x szynszyla = Edi , 1x kanarek = Macius ,
      i 20x(lub mniej xdd) rybka = nemo, gerard , czeslaw , zal mi cie i wiele wiele wiecej xdd
    • iga18 . . . 20.07.10, 08:17
      pies - Paker
      koty - Mariolka, Mudżyn, Kiler, Tosia i Maomi < czy jakoś tak >

      kiedyś:

      chomiki - Milka i Czaruś
      rybki - Donald xDD, Gucio i Maja
      pies - Misiek
    • klaudiau11 Jasne ;] 20.07.10, 08:58
      2 psy - Kiler i Junior
      2 koty - Edek i Annabelle (Wkurza mnie jak ktos mowi Bella (devil sciana )
      I tuzin rubek w akwarium (No wiadomo, ze ich nie nazywalam xD)
    • ruddy. mam pieska, nazywa się Tina. ; ) 20.07.10, 09:02
    • vanesskaxdd Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 09:27
      NO ja mam jednego pieska- Pikuś się wabi
      i trzy kocurki - Orbiś, Zozolek i Tygrysek!

      TO CAŁE MOJE OSOBISTE ZOO.
      • taewunia8 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 09:34
        Cztery psy. Misia, Maks, Bucek end Saba :3


        Reaktywacja Kotkowego Czatu!
        • jeleniowa1 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:25
          Miała chomika , psa ale już nie mam . uncertain
          Wątków tego typu było z milion ! tongue_out
    • thuskawka było -.- 20.07.10, 09:39
      mam kota syjamskiego o imieniu dżeki.
    • idiotka_ Re: Czy macie w domu zwierzątko? 20.07.10, 10:41
      szczur - Alfred
      jaszczurka - Zuza.
    • pepu bylo . mam 2 papugi faliste. Nel & Jaś. ;D 20.07.10, 10:45
    • leesh Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 10:52
      Nigdy nie miałam zwierzątka crying
    • pynia Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:00
      1) Pies - sznaucer miniaturowy - Mikasmile
      2) Kot - kot perski - Księżniczkasmile
    • kc_cody_simpson Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:00
      Mam psa smile Enter się wabi (tylko się nie śmiejcie niektórzy mi mówią żebym jak będę mieć
      nowego to żebym nazwała go spacja XD)
    • gucik13 Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:02
      pies - Pepper .
      brat - Michał .
      i legendarny wąż - Jim :d
    • gwiazdka_14 Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:37
      Ja mam 6 żółwi, psa i rybki ^^
    • fioletoweemo Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:41
      miałam króliczka i dwa wilki
      • leanne Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:55
        Goldena, Arona. ;p
        Maaarzę o syjamku. < 33
    • dominix1222 Re: Czy macie w domu zwierzątko?? 20.07.10, 11:46
      pies Mifi, kot Kicia i 2 szynszyle- Petunie i Marcelatongue_outbig_grin
    • kamila_1355 dwa psy-Bierka i Lena oraz chomik. 20.07.10, 11:47
      Bierka to jamnik miniaturowy
      Lena-niemiecki terrier myśliwski szorstkowłosy. xd
      Tolek Antoni Dżungarski dla przyjaciół Piękniś-chomik. ;d
      • marli1993 Re: dwa psy-Bierka i Lena oraz chomik. 20.07.10, 12:23
        mam dwa psy Puszka i Maxa ;]
        pierwszy to kundel, a drugi to mieszaniec cocker spaniela z kundlem...
        mam jeszcze rybki w akwarium xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka