Dodaj do ulubionych

Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra

28.07.10, 16:07
A więc gra polega na tym,że jedna osoba(w przykładzie: alex) wkleja zdjęcie
jakieś sceny z jakiegoś filmu i zadaje pytanie co do tego. Druga osoba(j.w :
ash) odpowiada "tak" lub ''nie" i wkleja kolejną focie:
przykład:
Alex:
https://www.pozytywy.com/files/images/Z/m/i/Zmierzch_03_1008x672.jpg
czy widzisz siebie w tej scenie jako ta dziewczyna?
ash:
np. NIE (wkleja zdj) czy widzisz siebie w tej scenie jako tamten koleś?

i tak w kółko.

Zaczynamy:
https://hannahmontana12345.blox.pl/resource/shrek3_b.jpg
czy widzisz siebie w tej scenie jako FIONA?
Obserwuj wątek
    • kaajul Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:20
      hellow jesteście?
      • kakaa13 Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:29
        no jasne, ze widze siebie w fionie ! ;d
        wszystkiego trzeba sprobowac ;d
        https://c.wrzuta.pl/wi17180/1ca080050013afc04a6e3069/0/harry%20potter%20i%20k
siaze%20polkrwi
        hermiony ? ; p
        • gwiazdka_14 Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:41
          Raczej nie;p

          www.google.pl/imgres?
          imgurl=http://film.onet.pl/_i/news/duze/t/titanic_2.jpg&imgrefurl=http://titanic-love-
          forever.blog.onet.pl/Titanic,2,ID337637583,n&usg=__ODnmx72K3ZbEWHiFBtj0PedCSII=
          &h=256&w=250&sz=21&hl=pl&start=0&tbnid=sFNVtlPZRYXyuM:&tbnh=163&tbnw=143
          &prev=/images%3Fq%3Dtitanic%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D13
          66%26bih%3D675%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=952&vpy=131&dur
          =507&hovh=200&hovw=196&tx=94&ty=96&ei=YUFQTMfCBo3hsAbvr-
          2vAQ&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:4,s:0

          Titanic?
          • rockville. Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:45
            @ gwiazdka_14, nie wkleiło się.

            w
            roli housa?
        • screeney Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:42
          nie big_grin
          doctor.programuj.com/Titanic8.jpg
          tej baby z Titanica [zapomniałam imienia Xd ]?
          • screeney dałam odp do hermiony : ) 28.07.10, 16:43
          • sylwwx33 Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:45
            nieee. xD



            images.starpulse.com/Photos/Previews/High-School-Musical-2-81.jpg
        • kaajul Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:44
          no może.....
          https://bi.gazeta.pl/im/8/6497/z6497328X.jpg

          jako koza xD
          • darkness_day Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 16:56
            niee xd
            https://farm4.static.flickr.com/3299/3246305021_2a9da9335b.jpg
            jako Sam Witwicky? xD
            • kaajul Re: Czy widzisz siebie w tej scenie? Gra 28.07.10, 17:06
              moooże

              https://thecia.com.au/reviews/r/images/raise-your-voice-2.jpg

              jako Hilary?
              • alice.... tuuuuuuuu 28.07.10, 17:17
                może...


                tutaj
                • klaudynka553 ... 28.07.10, 17:19
                  nie
                  https://images.starpulse.com/Photos/Previews/Hannah-Montana-ds125.jpg


                  jako miley
                • klaudynka553 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:21
                  nie
                  https://images.starpulse.com/Photos/Previews/Hannah-Montana-ds125.jpg


                  jako miley??
                  • samerus125 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:24
                    tak .

                    https://bi.gazeta.pl/im/1/6894/z6894331X.jpg


                    Jako Towni
                  • sandra_miley Re: :)) 28.07.10, 17:24
                    taak....a tu? w roli Lily

                    gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2009/02/hannah-montana-miley-cyrus-1.jpg
                • samerus125 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:22
                  JASNE XD


                  https://bi.gazeta.pl/im/1/6894/z6894331X.jpg



                  jako Towni
                • patriciabiebzx3 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:23
                  nie . ;D

                  26.media.tumblr.com/tumblr_kzuex7YtkI1qa3rdgo1_400.png
                  Jako effy (scena ze skinsów)
                  • kaajul Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:28
                    niee

                    https://i.aeri.pl/f/6/6422/g/62413.jpg
                    jako rihanna
                    • pysiaj98 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:33
                      kaajul napisał(a):

                      > niee
                      >
                      > https://i.aeri.pl/f/6/6422/g/62413.jpg
                      > jako rihanna
                      na stówę nie
                      www.google.pl/imgres?
                      imgurl=http://m.onet.pl/_m/dec5a1866957fb8de3103a6f3c2d8e87,14,1.jpg&imgrefurl=h
                      ttp://www.plejada.pl/12234,1,17,seksowne-sceny-w-zacmieniu,foto

                      jako Bella?
                      • kaajul Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:38
                        nie...
                        img92.imageshack.us/img92/3406/0000nr.jpg" border="0" alt="https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:hQNhb8oe8t3drM:img92.imageshack.us/img92/3406/0000nr.jpg">

                        jako Lucjan
                      • karolcia741 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:43
                        pysiaj98 napisał(a):

                        > imgurl=http://m.onet.pl/_m/dec5a1866957fb8de3103a6f3c2d8e87,14,1.jpg&imgrefurl=
                        > h
                        > ttp://www.plejada.pl/12234,1,17,seksowne-sceny-w-zacmieniu,foto
                        >
                        > jako Bella?

                        Nie , ale bym się widziała ale nie z Edkiem

                        https://img.stopklatka.pl/film/23100/23107/g-4.jpg

                        Czy widzisz siebie w tej scenie jako ta dziewczyna?
                        • madalena Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:55
                          oj tak z Tatumem zawsze smile

                          https://doctor.programuj.com/Titanic8.jpg
                        • klaudik Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:56
                          Tak


                          Czy widzicie sie w roli Victorii??
                          https://republika.pl/blog_ck_4615330/6952328/tr/l_7755fc3ff93c493ca3204db595828f3a.jpg
                • patriciabiebzx3 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:33
                  jak coś to odpowiedziałam nie do tej sceny z kiepskich ;P
                  • winia Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 17:51
                    nie
                    https://www.webwombat.com.au/entertainment/movies/images/hp3e.jpg

                    jako Malfoy
                    • kaajul Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:06
                      nie.......
                      https://i.pinger.pl/pgr400/1c3358fe002944cd4ad5815f/step-up-disney-400a011006.jpg
                      jako ta dziewczyna
                      • klaudynka008 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:13
                        tak

                        girlsdziewczyn.blox.pl/resource/hannahmontana.jpg
                        Jako Ricosmile?
                        • kaajul Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:18
                          tak
                          https://images29.fotosik.pl/125/4fa17393233ba97cmed.jpg
                          jako CHRIS
                      • anqaa_ tak sądzę. :) 28.07.10, 18:19
                        doctor.programuj.com/Titanic8.jpg" border="0" alt="https://doctor.programuj.com/Titanic8.jpg">

                        jako Rose.
                        • anqaa_ Re: tak sądzę. :) 28.07.10, 18:20
                          https://doctor.programuj.com/Titanic8.jpg
                      • darkness_day Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:19
                        tak
                        https://media4.mojageneracja.pl/oiiiuiripq/mediumk7qoxt5548db37c158ee163851.jpg
                        jako to dziecko? xD
                        • samerus125 Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:27
                          niee XD
                          https://static1.money.pl/i/galeria/164/2/932.jpg


                          w roli tej "kobiety" ?
                          • nataliagorka Re: tuuuuuuuu 28.07.10, 18:33
                            NIE...
                            www.kozaczek.pl/img/pb/pb174
                            a ty w roli tej laski?
                            • kaajul Re: tuuuuuuuu 04.08.10, 21:26
                              niehttps://madagaskar.wjo.pl/upload/madagaskary.jpg
                              • wercia12 Re: tuuuuuuuu 04.08.10, 21:32
                                nie big_grin
                                https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2009/12/demi-lovato-i-justin-bieber.jpg&imgrefurl=http://gwiazdunie.pl/justin-bieber-obrazil-demi-lovato/&usg=__46cC-uYWyqtiWjlAYiKArWlXjsE=&h=349&w=440&sz=37&hl=pl&start=0&tbnid=VEl_dios7IXslM:&tbnh=133&tbnw=162&prev=/images%3Fq%3Djustin%2Bbieber%2Bi%2Bdemi%2Blovato%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D716%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=312&ei=IsBZTPP0Es2S4gbQ6f2ZDg&page=1&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=82&ty=62


                                widzisz siebie zamiast demi lovato.?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka