A więc gra polega na tym,że jedna osoba(w przykładzie: alex) wkleja zdjęcie
jakieś sceny z jakiegoś filmu i zadaje pytanie co do tego. Druga osoba(j.w :
ash) odpowiada "tak" lub ''nie" i wkleja kolejną focie:
przykład:
Alex:

czy widzisz siebie w tej scenie jako ta dziewczyna?
ash:
np. NIE (wkleja zdj) czy widzisz siebie w tej scenie jako tamten koleś?
i tak w kółko.
Zaczynamy:

czy widzisz siebie w tej scenie jako FIONA?