bananowaa buhahaha 11.08.10, 14:35 jakie małe gó...ary, x DDD ja pierdziele ma prawie 14 lat i sie nie maluje tak bardzo(chyba że dyskotek, no ale tez nie tak jak one). Jejkuu i na obcasach zapierdzielają jeszcze takich wysokich. normalnie lool Odpowiedz Link Zgłoś
montanacyrus Na litość Boską! 11.08.10, 17:22 rozwaliło mnie: Jestem naturalnie piękna Odpowiedz Link Zgłoś
sign ` Ja jestem naturalnie piękna `. ; D 11.08.10, 17:32 Jak to kiedyś okreslił mój kolega widząc pudernice na ulicy : Tyle pasztetów , a ja nie mam przy sobie chleba . ; D Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 Re: Litości.. 11.08.10, 17:36 noe oglądałam i teraz nie bd bo komp ma zawiechy no ale czaje o co kaman, dziś spotkałam taką małą wypizdrzoną sukę nie bez komentarza Odpowiedz Link Zgłoś
kolczyk Re: Litości.. 11.08.10, 17:44 Masz racje to coprzed chwilązobaczylam jest porażką takie dzieci powinny jeszcze bawic sie w dom.! albo lalkiami, a one zakladają obcasy i w świat ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie haha. 11.08.10, 17:51 'ja jestem naturalnie piękna' haha. padłam po tym. haha. Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Litości.. 25.08.10, 15:15 Taa jest naturalnie piękna ! jaki z niej żal można być naturalnie piękny kiedy się nie nakłada na twarz tonę tapety to jest naturalność Ale ja chciałabym być modelką szczupła jestem i buty na szpilce fajna sukienka i wg ale na pewno nie byłam bym taka jak one ,że do szkoły bym się tyle szykowała i nakładała tonę tapety i jeszcze mówiła ,że jestem naturalnie piękna chodź do szkoły wstaję o 6:35 a wychodzę o 7:20 czasem o 7:15 Odpowiedz Link Zgłoś
thebestfriend Re: Litości.. 25.08.10, 15:19 a co w tym złego że prostuje włosy 11 latka ? ; / do reszty sie zgadzam ; pp Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Litości.. 25.08.10, 15:18 Też to oglądałam. Po prostu szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Litości.. 25.08.10, 15:18 Rozpuszczne gó...ary. Wyrosną na pustaki, to pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
leesh Re: Litości.. 25.08.10, 15:22 Bozi są żałosne, żal mi ich ;/ A ci którzy organizują te kolonie to też idioci Odpowiedz Link Zgłoś
arbuzooowa Re: Litości.. 25.08.10, 15:44 boże przecież to jeszcze dzieci.. ja nie wiem czy to ja jestem zacofana czy świat poszedl tak do przodu że 10 latki się malują ?! dla mnie to straszne naprawde...a w przyszłości to będą z nich bez urazy jakieś pustaki zero inteligencji niech się lepiej nauką zajmą a nie makijazem haha nie no to bylo dobre jak dziewczyna mówióa że ; ,,cztery godziny to za długo na makijaż... to chore dawniej 10 latki w piaskownicy się bawiły ;p Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Litości.. 25.08.10, 19:08 To przykre, ze nikt nie stara się im pokazać świata z deczko innej strony. Ale taki jest ten świat. mam szczęście, ze do niego nie nalezę. Odpowiedz Link Zgłoś
quelle Re: Litości.. 25.08.10, 19:53 oglądałam to , poczekamy, no i zobaczymy je za kilkanascie lat/ Odpowiedz Link Zgłoś
emilka11 O M A S A K R O !! 25.08.10, 19:52 Co to ma wg być ??!! Boże .. tak się tylko zastanawiam co z tego wyrośnie, skoro już się T A K zachowują, to co bd po 18 - stce ?! Nie chcę tego sobie nawet wyobrażać. Niestety to jest też wina rodziców, no bo chyba widzą co się tym dzieciakom dzieje, a jednak na to pozwalają. Nie wiem co tacy ludzie myślą, że to dobre ?? No jeśli tak, to trzeba być walniętym ! Ale masz rację. Najlepszy jest ten jej tekst .. xdd Odpowiedz Link Zgłoś
wyimaginowana_ Re: Litości.. 25.08.10, 19:52 I w takich sytuacjach pojawia się pytanie : gdzie do cholery są rodzice ? Odpowiedz Link Zgłoś
super_star Re: Litości.. 25.08.10, 19:59 byłam na takim obozie- strasznie wszystko wyolbrzymiacie Odpowiedz Link Zgłoś
senseless Re: Litości.. 25.08.10, 20:59 omg. to jeszcze nic przy wybiegach 6 latek. wyglądają tam sztucznie, jak lalki xd Odpowiedz Link Zgłoś
corba . 25.08.10, 21:37 "ja jestem naturalnie piękna" .. taaa .. chyba naturalnie głupia ! co za dzieci .. podstawówka i na obcasach ? to chore ! ok , rozumiem jak gimnazjalistka jest na obcasach , ale podstawówka to przesada ! przerażają mnie te matki i te ich bachory . wgl kto wpadł na taki beznadziejny pomysł na kolonie ? gorszych nie mieli ? Odpowiedz Link Zgłoś
dupaspam Re: Litości..hahahahahahaha 25.08.10, 22:09 hahahahahahahahahah chore ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Litości.. 25.08.10, 22:17 jaaaaaaaa pieeeerdoooolee nieeee ja nie mam slow okeeej ???!! ide z tad i nie wypowiadam siee Odpowiedz Link Zgłoś
kardolina Re: Litości.. 25.08.10, 22:31 takie kolonie lasują dzieciom w głowach... Odpowiedz Link Zgłoś
klama_kcmil "I zadają się z tymi, którzy się lepiej ubierają.. 25.08.10, 22:49 ...ale sa gorsi z charakteru" - Zdziwiłaby się. Chodżace, małe plastiki, nic więcej. Niektóre źle ciuchy dopasowywały, a niby 'modelki', ta. Tylko prosze, nie zarzucajcie mi, że im zazdroszcze, bo nie bardzo zależy mi na IQ ponizej 50 =,='. Nie chcę ich tu oceniać po wyglądzie, czy coś, ale co do niektórych z nich, mam opinie wyrobioną. Odpowiedz Link Zgłoś
xnamex Re: Litości.. 25.08.10, 23:14 Fuj! Moja mama nawet jak szła na wesele (jako gość) to nie spędziła 4 godzin nastrojeniu się i makijażu!!! A naprawdę bardzo ładnie wyglądała i prezentowala się świetnie!!! Przecież to są jeszcze dzieci! Rozumiem nastolatki, tak w wieku 13 i więcej, ale 8-latki!? Powtarzanie:wygląd nie jest najważniejszy, na koloniach, na których się uczy wyglądać jak najlepiej w każdym, nawet najmniej ważnym momencie, chyba niewiele da..... Odpowiedz Link Zgłoś
klaudynka24 Re: Litości.. 25.08.10, 23:25 zal ... z takich dzieci robia barbie .. ehh Odpowiedz Link Zgłoś