Dodaj do ulubionych

Litości..

    • bananowaa buhahaha 11.08.10, 14:35
      jakie małe gó...ary, x DDD ja pierdziele ma prawie 14 lat i sie nie maluje tak bardzo(chyba że dyskotek, no ale tez nie tak jak one). Jejkuu i na obcasach zapierdzielają jeszcze takich wysokich. normalnie lool
      • l.o.v.e Re: buhahaha 11.08.10, 17:13
        Żal.pl xD sciana

        PEACE&LOVE . devil
    • agusiasweet nie ma to jak zniszczone dziecko. =,= 11.08.10, 17:17
      • montanacyrus Na litość Boską! 11.08.10, 17:22
        rozwaliło mnie: Jestem naturalnie piękna big_grin
    • sign ` Ja jestem naturalnie piękna `. ; D 11.08.10, 17:32
      Jak to kiedyś okreslił mój kolega widząc pudernice na ulicy :
      Tyle pasztetów , a ja nie mam przy sobie chleba . ; D
    • marsjanka115 Re: Litości.. 11.08.10, 17:36
      noe oglądałam i teraz nie bd bo komp ma zawiechy no ale czaje o co kaman,
      dziś spotkałam taką małą wypizdrzoną sukę nie
      bez komentarza
      sciana
    • kolczyk Re: Litości.. 11.08.10, 17:44
      Masz racje to coprzed chwilązobaczylam jest porażką takie dzieci powinny jeszcze bawic sie w dom.! albo lalkiami, a one zakladają obcasy i w świat ;/
      • czarna_kredka małe dziwki 25.08.10, 15:07
        małe dziwki
    • rosalie haha. 11.08.10, 17:51
      'ja jestem naturalnie piękna' haha. padłam po tym. haha.
    • blondzia Re: Litości.. 25.08.10, 15:15
      Taa jest naturalnie piękna ! jaki z niej żal można być naturalnie piękny kiedy
      się nie nakłada na twarz tonę tapety to jest naturalność tongue_out

      Ale ja chciałabym być modelką szczupła jestem i buty na szpilce fajna sukienka i
      wg ale na pewno nie byłam bym taka jak one ,że do szkoły bym się tyle szykowała
      i nakładała tonę tapety i jeszcze mówiła ,że jestem naturalnie piękna tongue_out

      chodź do szkoły wstaję o 6:35 a wychodzę o 7:20 czasem o 7:15 wink
      • thebestfriend Re: Litości.. 25.08.10, 15:19
        a co w tym złego że prostuje włosy 11 latka ? ; /

        do reszty sie zgadzam ; pp
    • frutella_xd Re: Litości.. 25.08.10, 15:18
      Też to oglądałam. Po prostu szkoda słów.
    • katsuumi_17 Re: Litości.. 25.08.10, 15:18
      Rozpuszczne gó...ary. Wyrosną na pustaki, to pewne.
    • leesh Re: Litości.. 25.08.10, 15:22
      Bozi są żałosne, żal mi ich ;/

      A ci którzy organizują te kolonie to też idioci sciana
    • arbuzooowa Re: Litości.. 25.08.10, 15:44
      boże przecież to jeszcze dzieci..
      ja nie wiem czy to ja jestem zacofana czy świat poszedl tak do przodu że 10 latki się malują ?!
      dla mnie to straszne naprawde...a w przyszłości to będą z nich bez urazy jakieś pustaki zero
      inteligencji niech się lepiej nauką zajmą a nie makijazem haha nie no to bylo dobre jak
      dziewczyna mówióa że ; ,,cztery godziny to za długo na makijaż...
      to chore dawniej 10 latki w piaskownicy się bawiły ;p
    • slodkiporanek Re: Litości.. 25.08.10, 19:08
      To przykre, ze nikt nie stara się im pokazać świata z deczko innej strony.
      Ale taki jest ten świat. mam szczęście, ze do niego nie nalezę.
      • quelle Re: Litości.. 25.08.10, 19:53
        oglądałam to ,
        poczekamy,
        no i zobaczymy je za kilkanascie lat/
    • emilka11 O M A S A K R O !! 25.08.10, 19:52
      Co to ma wg być ??!!
      Boże .. tak się tylko zastanawiam co z tego wyrośnie, skoro już się T A K zachowują, to co bd
      po 18 - stce ?! Nie chcę tego sobie nawet wyobrażać. Niestety to jest też wina rodziców, no
      bo chyba widzą co się tym dzieciakom dzieje, a jednak na to pozwalają. Nie wiem co tacy
      ludzie myślą, że to dobre ?? No jeśli tak, to trzeba być walniętym ! sciana sciana
      Ale masz rację. Najlepszy jest ten jej tekst .. xdd
    • wyimaginowana_ Re: Litości.. 25.08.10, 19:52
      I w takich sytuacjach pojawia się pytanie : gdzie do cholery są rodzice ?sciana
    • decode Re: Litości.. 25.08.10, 19:53
      ta, też to widziałam.
    • super_star Re: Litości.. 25.08.10, 19:59
      byłam na takim obozie- strasznie wszystko wyolbrzymiacie
      • vanell. Re: Litości.. 25.08.10, 20:13
        pozostawię to bez komentarza.
    • senseless Re: Litości.. 25.08.10, 20:59
      omg.
      to jeszcze nic przy wybiegach 6 latek. wyglądają tam sztucznie, jak lalki xd
    • corba . 25.08.10, 21:37
      "ja jestem naturalnie piękna" .. taaa .. chyba naturalnie głupia !
      co za dzieci .. podstawówka i na obcasach ? to chore ! ok , rozumiem jak
      gimnazjalistka jest na obcasach , ale podstawówka to przesada !
      przerażają mnie te matki i te ich bachory .
      wgl kto wpadł na taki beznadziejny pomysł na kolonie ? gorszych nie mieli ?
    • dupaspam Re: Litości..hahahahahahaha 25.08.10, 22:09
      hahahahahahahahahahbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      chore ^^
    • linda Re: Litości.. 25.08.10, 22:17
      jaaaaaaaa pieeeerdooooleescianasciana nieeee ja nie mam slow shock

      okeeej ???!! ide z tad i nie wypowiadam siee shockshock
    • kardolina Re: Litości.. 25.08.10, 22:31
      takie kolonie lasują dzieciom w głowach...
    • klama_kcmil "I zadają się z tymi, którzy się lepiej ubierają.. 25.08.10, 22:49
      ...ale sa gorsi z charakteru" - Zdziwiłaby się. Chodżace, małe plastiki, nic więcej. Niektóre
      źle ciuchy dopasowywały, a niby 'modelki', ta. Tylko prosze, nie zarzucajcie mi, że im
      zazdroszcze, bo nie bardzo zależy mi na IQ ponizej 50 =,='. Nie chcę ich tu oceniać po
      wyglądzie, czy coś, ale co do niektórych z nich, mam opinie wyrobioną.
    • hektor18 Re: Litości.. 25.08.10, 22:55
      no faktycznie żal.pl tongue_out
    • xnamex Re: Litości.. 25.08.10, 23:14
      Fuj! Moja mama nawet jak szła na wesele (jako gość) to nie spędziła 4 godzin nastrojeniu
      się i makijażu!!! A naprawdę bardzo ładnie wyglądała i prezentowala się świetnie!!!
      Przecież to są jeszcze dzieci! Rozumiem nastolatki, tak w wieku 13 i więcej, ale 8-latki!?
      Powtarzanie:wygląd nie jest najważniejszy, na koloniach, na których się uczy wyglądać jak
      najlepiej w każdym, nawet najmniej ważnym momencie, chyba niewiele da.....
    • klaudynka24 Re: Litości.. 25.08.10, 23:25
      zal ... z takich dzieci robia barbie .. ehh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka