michaelmontana 14.09.10, 14:58 Co umieścić na planie wyborczym ??<br /> Co mogę zaoferować uczniom ?<br /> Jakie mogę miec hasła. ? Potrzebne na jutro do godziny 15 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
free_ Re: Szkolne wybory 14.09.10, 15:27 zależy co jest w Twojej szkole a czego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
michaelmontana Co jest 14.09.10, 15:31 Numerek 3 dyskoteki w roku i ogólnie tyle ;d Odpowiedz Link Zgłoś
popputofniczy . 14.09.10, 15:36 Kapciowy dzień czyli dzień, w którym cała szkoła chodzi w kapciach, u mnie w szkole takie coś wymyślili xD Odpowiedz Link Zgłoś
nastolatkak93 Re: Szkolne wybory 14.09.10, 16:27 organizowaniee korepetycji dla słabszych uczniów, jakieś wycieczki jednodniowe, ogniska zbiórka zabawek i ubrań dla dzieci, [np przed mikołajkami] rozbudowanie kółek zainteresowań dzień bez mundurka [jeżeli macie...] lustra w łazienkach [dla dziewczyn, jeśli takowych tam nie ma i papier ^^] radiowęzeł jak coś mi zaświta jeszcze to Ci napisze xD Odpowiedz Link Zgłoś
united12 Re: Szkolne wybory 14.09.10, 19:39 nastolatkak93 napisał(a): > organizowaniee korepetycji dla słabszych uczniów, > jakieś wycieczki jednodniowe, ogniska > zbiórka zabawek i ubrań dla dzieci, [np przed mikołajkami] > rozbudowanie kółek zainteresowań > dzień bez mundurka [jeżeli macie...] > lustra w łazienkach [dla dziewczyn, jeśli takowych tam nie ma i papier ^^] > radiowęzeł > jak coś mi zaświta jeszcze to Ci napisze xD ma rację ona ja z mojej strony dodam:Lepszy dzień sportu (jeśli takowy macie) i więcej zawodów sportowych i konkursów z różnych przedmiotów xD Odpowiedz Link Zgłoś