Dodaj do ulubionych

Szkolne wybory

14.09.10, 14:58
Co umieścić na planie wyborczym ??<br />
Co mogę zaoferować uczniom ?<br />
Jakie mogę miec hasła. ?
Potrzebne na jutro do godziny 15
Obserwuj wątek
    • free_ Re: Szkolne wybory 14.09.10, 15:27
      zależy co jest w Twojej szkole a czego nie ma.
      • michaelmontana Co jest 14.09.10, 15:31
        Numerek
        3 dyskoteki w roku
        i ogólnie tyle ;d
        • popputofniczy . 14.09.10, 15:36
          Kapciowy dzień czyli dzień, w którym cała szkoła chodzi w kapciach, u mnie w
          szkole takie coś wymyślili xD
    • nastolatkak93 Re: Szkolne wybory 14.09.10, 16:27
      organizowaniee korepetycji dla słabszych uczniów,
      jakieś wycieczki jednodniowe, ogniska
      zbiórka zabawek i ubrań dla dzieci, [np przed mikołajkami]
      rozbudowanie kółek zainteresowań
      dzień bez mundurka [jeżeli macie...]
      lustra w łazienkach [dla dziewczyn, jeśli takowych tam nie ma i papier ^^]
      radiowęzeł big_grin
      jak coś mi zaświta jeszcze to Ci napisze xD
      • michaelmontana HELP 14.09.10, 17:02
      • united12 Re: Szkolne wybory 14.09.10, 19:39
        nastolatkak93 napisał(a):

        > organizowaniee korepetycji dla słabszych uczniów,
        > jakieś wycieczki jednodniowe, ogniska
        > zbiórka zabawek i ubrań dla dzieci, [np przed mikołajkami]
        > rozbudowanie kółek zainteresowań
        > dzień bez mundurka [jeżeli macie...]
        > lustra w łazienkach [dla dziewczyn, jeśli takowych tam nie ma i papier ^^]
        > radiowęzeł big_grin
        > jak coś mi zaświta jeszcze to Ci napisze xD


        ma rację ona

        ja z mojej strony dodam:Lepszy dzień sportu (jeśli takowy macie) i więcej
        zawodów sportowych i konkursów z różnych przedmiotów xD

    • michaelmontana Re: Szkolne wybory 14.09.10, 19:05
      help !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka