Dodaj do ulubionych

Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d

    • kajka11 znam 15.09.10, 22:00
      była dziewczyna kuzyna była Chinką czy Japonką
    • eurodont yhy kolega z Niemiec :] 15.09.10, 22:01
    • blackout_ . 15.09.10, 22:08
      Mam mymieniac?
      Nie... ale znam. Wiele osób. ;]
    • pauuli Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 11:47
      znam. c:
      ze stanów mam kolegę i kumpelę (ale nie mam z nimi stałego kontaktu), na obozie poznałam dziewczyny z Rosji, znam też Włochów, Maltańczyków, Anglików.
    • imbackinblack Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 14:24
      a i z Algerii , Izraelu chyba nie jestem do końca pewna , Hiszpanii , Iranu smile.
      • imbackinblack Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 14:24
        imbackinblack napisał(a):

        > a i z Algerii , Izraelu chyba nie jestem do końca pewna , Hiszpanii , Iranu smile.
        tzn zapomnialam ich napisać : )
    • naomi. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:31
      znam parę osób, z anglii, niemiec, czech i tunezji.
    • jo. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:35
      taak. amerykanka, angielka, dwóch kanadyjczyków, australijczyk.
    • mireille Mam przyjaciółkę z Ameryki,ale... 16.09.10, 16:40
      w polsce jest tylko na wakacje,a tak to utrzymujemy kontakt przez maila ;D
    • nika_98 Taak, 16.09.10, 16:43
      Austria -kumpel, kumpela
      Maroko - taaki jeden ;d
      Anglia - kuzynka, kumpela
      No i to chyba jak na razie wszystko wink
    • jonasofanka trzech... 16.09.10, 16:50
      lub więcej. Znam:
      kolega -z niemiec
      kolega- z nimiec
      kolega- z iraku[?]
      Koleżanka która mieszka w Norwegii
      Wujek który pracuje w norwegii.
      Hm... chyba wszyscy : ]
    • bliss. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:56
      Kilku Francuzów, Anglików, Węgrów, Słowaków, a kiedyś przyjaźniłam się z Amerykanką.
    • rosaliee Noo. 16.09.10, 20:15
      Moja rodzina od strony taty jest z Włoch xd więc mam pół rodziny nie z polski, a poza tym to znam właśnie sporo osób z Włoch bo jestem tam w każde wakacje xdd znam jeszcze chłopaka z Łotwy i dziewczynę z Danii. A !! I dwóch chłopaków z Ukrainy chyba, albo z Białorusi nie jestem pewna z kąd są wink))
    • sims Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 17.09.10, 16:12
      znam , dziewczyna co chodzi do tego gimnazjum co ja tylko do 1B a Ja jestm w A . Całe życie mieszkała w Nowym Jorku . Fajna jest ; )
    • klaudia270696 tuuu' 17.09.10, 19:31
      Znam jedną dziewczynę która jest z Chille.!

      I straaasznie dużo 15latków z Hiszpanii <z wakacji>

      No i to chyba na tyle... wink
    • ruddy. znaam. ;D 20.09.10, 15:26
      mój tata pracuje w Niemczech i jestem tam co roku na wakacjach.^^
      i poznałam: Niemców, Chińczyków/Japończyków, Włochów i duuużo innych. ; D
    • slodkiporanek Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:45
      Jedną osobę z Ukrainy.
      • kari116 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:51
        U nas w klasie jest chłopak pół żyd chyba, ale nie wiem dokładnie smile
    • justinlove1994 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:55
      mieszkam za granicą ( Dania ) i w mojej starej klasie byli: dziewczyna z Kongo, Rumunka,
      Iranka, Wietnamka, Tajlandka, Rosjanka, chłopak z Iraku, Polak, z Maroko chłopak, Libańczyk
      i ktoś tam jeszcze...
      a w tej klasie, co teraz jestem, to sami duńczycy...

      jeg elsker deg ( chyba tak się piszę po norwesku, nie? ) serce
    • linda Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:57
      taak mam murzynke w sql
    • sexy_girl Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 19:25
      Kanada , Anglia , Egipt , Turcja , Grecja , i jakieś tam : p .
    • mileymandy Cóż,jakby to powiedzieć... 25.09.10, 20:21
      Znam siebiewink
      Możecie nie wierzyć,ale za przeproszeniem,wali mnie to!
      Urodziłam się i dwa lata mieszkałam na Filipinach,mój tata jest amerykaninem,a
      mama polką. Teraz mieszkam tu,w Polsce i za żadne skarby nie chciałabym
      mieszkać,ani w USA,ani na Filipinachconfused
    • keisha12 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 12.02.11, 16:15
      Z Tajlandii, Wietnamu i Anglii.
      • lena_ Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 12.02.11, 16:16
        z Angli i Szkocji : )
    • nikki712 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 21.02.11, 16:30
      moje azjatyckie korzenia świadczą ,ze tak smile
      Kraje azjatyckie + Londyn
    • star_is_best Ja znam z Niemiec z Wymiany ma na imię Melisa 21.02.11, 16:37
    • paramorehayley_ Ja znam dużo z Marsa. 21.02.11, 16:41
      przejdź się do Forum Kotkowego Echelonu to poznasz wiele osób nie tylko nie z Polski, ale też nie z Ziemi big_grin
    • mila13 No jasne że znam! 21.02.11, 16:57
      Z Japoni(no w sumie to mieszka teraz w Chicago ale jest japonką), z Chin, z Indii, ze Stanów, z Niemczech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka