pauuli Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 11:47 znam. c: ze stanów mam kolegę i kumpelę (ale nie mam z nimi stałego kontaktu), na obozie poznałam dziewczyny z Rosji, znam też Włochów, Maltańczyków, Anglików. Odpowiedz Link Zgłoś
imbackinblack Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 14:24 a i z Algerii , Izraelu chyba nie jestem do końca pewna , Hiszpanii , Iranu . Odpowiedz Link Zgłoś
imbackinblack Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 14:24 imbackinblack napisał(a): > a i z Algerii , Izraelu chyba nie jestem do końca pewna , Hiszpanii , Iranu . tzn zapomnialam ich napisać : ) Odpowiedz Link Zgłoś
naomi. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:31 znam parę osób, z anglii, niemiec, czech i tunezji. Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:35 taak. amerykanka, angielka, dwóch kanadyjczyków, australijczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
mireille Mam przyjaciółkę z Ameryki,ale... 16.09.10, 16:40 w polsce jest tylko na wakacje,a tak to utrzymujemy kontakt przez maila ;D Odpowiedz Link Zgłoś
nika_98 Taak, 16.09.10, 16:43 Austria -kumpel, kumpela Maroko - taaki jeden ;d Anglia - kuzynka, kumpela No i to chyba jak na razie wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka trzech... 16.09.10, 16:50 lub więcej. Znam: kolega -z niemiec kolega- z nimiec kolega- z iraku[?] Koleżanka która mieszka w Norwegii Wujek który pracuje w norwegii. Hm... chyba wszyscy : ] Odpowiedz Link Zgłoś
bliss. Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 16.09.10, 16:56 Kilku Francuzów, Anglików, Węgrów, Słowaków, a kiedyś przyjaźniłam się z Amerykanką. Odpowiedz Link Zgłoś
rosaliee Noo. 16.09.10, 20:15 Moja rodzina od strony taty jest z Włoch xd więc mam pół rodziny nie z polski, a poza tym to znam właśnie sporo osób z Włoch bo jestem tam w każde wakacje xdd znam jeszcze chłopaka z Łotwy i dziewczynę z Danii. A !! I dwóch chłopaków z Ukrainy chyba, albo z Białorusi nie jestem pewna z kąd są )) Odpowiedz Link Zgłoś
sims Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 17.09.10, 16:12 znam , dziewczyna co chodzi do tego gimnazjum co ja tylko do 1B a Ja jestm w A . Całe życie mieszkała w Nowym Jorku . Fajna jest ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia270696 tuuu' 17.09.10, 19:31 Znam jedną dziewczynę która jest z Chille.! I straaasznie dużo 15latków z Hiszpanii <z wakacji> No i to chyba na tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. znaam. ;D 20.09.10, 15:26 mój tata pracuje w Niemczech i jestem tam co roku na wakacjach.^^ i poznałam: Niemców, Chińczyków/Japończyków, Włochów i duuużo innych. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:45 Jedną osobę z Ukrainy. Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:51 U nas w klasie jest chłopak pół żyd chyba, ale nie wiem dokładnie Odpowiedz Link Zgłoś
justinlove1994 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:55 mieszkam za granicą ( Dania ) i w mojej starej klasie byli: dziewczyna z Kongo, Rumunka, Iranka, Wietnamka, Tajlandka, Rosjanka, chłopak z Iraku, Polak, z Maroko chłopak, Libańczyk i ktoś tam jeszcze... a w tej klasie, co teraz jestem, to sami duńczycy... jeg elsker deg ( chyba tak się piszę po norwesku, nie? ) Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 15:57 taak mam murzynke w sql Odpowiedz Link Zgłoś
sexy_girl Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 20.09.10, 19:25 Kanada , Anglia , Egipt , Turcja , Grecja , i jakieś tam : p . Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy Cóż,jakby to powiedzieć... 25.09.10, 20:21 Znam siebie Możecie nie wierzyć,ale za przeproszeniem,wali mnie to! Urodziłam się i dwa lata mieszkałam na Filipinach,mój tata jest amerykaninem,a mama polką. Teraz mieszkam tu,w Polsce i za żadne skarby nie chciałabym mieszkać,ani w USA,ani na Filipinach Odpowiedz Link Zgłoś
keisha12 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 12.02.11, 16:15 Z Tajlandii, Wietnamu i Anglii. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_ Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 12.02.11, 16:16 z Angli i Szkocji : ) Odpowiedz Link Zgłoś
nikki712 Re: Znacie kogoś kto nie jest z Polski ? ; d 21.02.11, 16:30 moje azjatyckie korzenia świadczą ,ze tak Kraje azjatyckie + Londyn Odpowiedz Link Zgłoś
paramorehayley_ Ja znam dużo z Marsa. 21.02.11, 16:41 przejdź się do Forum Kotkowego Echelonu to poznasz wiele osób nie tylko nie z Polski, ale też nie z Ziemi Odpowiedz Link Zgłoś
mila13 No jasne że znam! 21.02.11, 16:57 Z Japoni(no w sumie to mieszka teraz w Chicago ale jest japonką), z Chin, z Indii, ze Stanów, z Niemczech. Odpowiedz Link Zgłoś