Dodaj do ulubionych

Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości?

    • katsuumi_17 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 16.09.10, 20:32
      W Tatrach gdzieś. Fantastyczny klimat.
    • gratka Paryż, Londyn, Hiszpania ;** 17.09.10, 16:16
      Ah... marzenia...
    • seneka4 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 16:20
      Ostatnio zachciało mi się mieszkać na jakiejś wyspie otoczonej morzem. ;D więc
      coś takiego. Albo Vegas. ;D
    • trufla Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 16:29
      Egipt - tam jest naprawdę obłędnie. Mimo wszystko jestem dzieckiem miasta...
    • innocence_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 23:40
      Hiszpania ;d.
    • lady_cat w Hiszpaaaaaaaaaaaani. < 3 18.09.10, 07:59
      kocham ten kraj. wszystko. uczę się tego języka. kocham Hiszpanię, chciałabym tam
      mieszkać .
    • nataleczka12 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 08:19
      Polska ;d .
    • sunsmile_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:05
      Hiszpania ! Austria Norwegia! Polska wink
    • rose_alie Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:08
      New York, Londyn lub Paryż... xD
    • kicikici..kotku Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:13
      Ja bym chciała mieszkać w USA albo w Kanadzie lub jeszcze w Kalifornii ( w
      Los Angeles )
      kiss
    • szaman Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:13
      Głuptaki

      i tak będziecie mieszkać w Polsce.
      • myszkaa @szaman 18.09.10, 18:19
        może i tak.
        ale chyba nie zauważyłaś wyrazu 'chcilibyście'.
        pewnie większość zostanie w Polsce .
        no ... a może nie ?
        zobaczymy co los przyniesie. c;

        ja bym chciała w Los Angeles lub w Nowym Jorku . <3
        • mee1 cena mieszkania w warszawie = cena domu w Toskanii 18.09.10, 18:25
          ,czy Hiszpanii.. więc jak tak dalej pójdzie to w sumie może się uda nawet w LA ,
          przynajmniej będzie ciepło wink
          • olciaa.x33 Ameryka. I będę starała się chodzić tam do liceum. 19.09.10, 10:55
            mam tam kuzynkę ; 3

            i zrobię wszystko , by chodzić tam do liceum oraz skończyć studia .
        • myszkaa + chcielibyście * 18.09.10, 18:25
    • alice087 Szwecja <3 18.09.10, 18:24
      fantastyczny kraj, fantastyczni ludzie kiss
    • riki1246 I to marzenie spełnie.. 18.09.10, 18:32
      Ja chcę ( i najprawdopodobniej ) będę mieszkać w Ameryce
      Czyli : Los Angeles i takie rzeczy...big_grinbig_grinbig_grinsmilesmilesmilesmilewinkwink
    • katka30 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 19:17
      W Sztokholmiesmile
    • laura.pl Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 19:24
      Bardzo chciałabym mieszkać a Paryżu...serce
    • jb.0la BERLIN!!!!! na stooo stolica niemiec! (ew.rzeszow) 18.09.10, 19:53
    • dream. Francja <3 18.09.10, 22:38
      i to się może spełnić, bo chodzę do klasy dwujęzycznej właśnie z językiem
      francuskim... zdam maturę po francusku więc zamierzam wyjechać do Francji na
      studia ;*

      ale chciałabym kiedyś jeszcze na jakiś rok wyjechać do LA <3
    • kcjb Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 23:37
      Ameryka dokładnie to Floryda/ atlanta/ kalifornia ;D
    • sandika001 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 07:29
      Ja w Meksykuserce
    • kolorowo Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:24
      Hiszpania ! . lub Austria wink
    • marzycielkaa_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:40
      Londyn, LA, Hiszpania, Istambul, Wiedeń < 33
    • kazymuu w Tychach. 19.09.10, 10:45
    • blyszczaca Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:49
      Ja w domu....
      Przytulnym domu w jakiejś małej miejscowości ....
    • mandy_jonas Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:59
      W Polsce. Ale chciałabym studiować, albo jechać na wymianę do Ameryki. Nie ważne
      do jakiego miasta. Byleby było duże.(; Najlepiej LA albo NY.
      • pretty_lady L.A < 3333333 19.09.10, 11:03
        bożeee ! marze o tym ! ; DD
    • jo. Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 11:04
      sydney, ny, la, paryż, londyn. w którymś z tych. najlepiej we wszystkich na raz. :3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka