katsuumi_17 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 16.09.10, 20:32 W Tatrach gdzieś. Fantastyczny klimat. Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 16:20 Ostatnio zachciało mi się mieszkać na jakiejś wyspie otoczonej morzem. ;D więc coś takiego. Albo Vegas. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 16:29 Egipt - tam jest naprawdę obłędnie. Mimo wszystko jestem dzieckiem miasta... Odpowiedz Link Zgłoś
innocence_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 17.09.10, 23:40 Hiszpania ;d. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat w Hiszpaaaaaaaaaaaani. < 3 18.09.10, 07:59 kocham ten kraj. wszystko. uczę się tego języka. kocham Hiszpanię, chciałabym tam mieszkać . Odpowiedz Link Zgłoś
nataleczka12 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 08:19 Polska ;d . Odpowiedz Link Zgłoś
sunsmile_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:05 Hiszpania ! Austria Norwegia! Polska Odpowiedz Link Zgłoś
rose_alie Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:08 New York, Londyn lub Paryż... xD Odpowiedz Link Zgłoś
kicikici..kotku Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:13 Ja bym chciała mieszkać w USA albo w Kanadzie lub jeszcze w Kalifornii ( w Los Angeles ) Odpowiedz Link Zgłoś
szaman Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 18:13 Głuptaki i tak będziecie mieszkać w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
myszkaa @szaman 18.09.10, 18:19 może i tak. ale chyba nie zauważyłaś wyrazu 'chcilibyście'. pewnie większość zostanie w Polsce . no ... a może nie ? zobaczymy co los przyniesie. c; ja bym chciała w Los Angeles lub w Nowym Jorku . <3 Odpowiedz Link Zgłoś
mee1 cena mieszkania w warszawie = cena domu w Toskanii 18.09.10, 18:25 ,czy Hiszpanii.. więc jak tak dalej pójdzie to w sumie może się uda nawet w LA , przynajmniej będzie ciepło Odpowiedz Link Zgłoś
olciaa.x33 Ameryka. I będę starała się chodzić tam do liceum. 19.09.10, 10:55 mam tam kuzynkę ; 3 i zrobię wszystko , by chodzić tam do liceum oraz skończyć studia . Odpowiedz Link Zgłoś
riki1246 I to marzenie spełnie.. 18.09.10, 18:32 Ja chcę ( i najprawdopodobniej ) będę mieszkać w Ameryce Czyli : Los Angeles i takie rzeczy... Odpowiedz Link Zgłoś
katka30 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 19:17 W Sztokholmie Odpowiedz Link Zgłoś
laura.pl Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 19:24 Bardzo chciałabym mieszkać a Paryżu... Odpowiedz Link Zgłoś
dream. Francja <3 18.09.10, 22:38 i to się może spełnić, bo chodzę do klasy dwujęzycznej właśnie z językiem francuskim... zdam maturę po francusku więc zamierzam wyjechać do Francji na studia ;* ale chciałabym kiedyś jeszcze na jakiś rok wyjechać do LA <3 Odpowiedz Link Zgłoś
kcjb Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 18.09.10, 23:37 Ameryka dokładnie to Floryda/ atlanta/ kalifornia ;D Odpowiedz Link Zgłoś
sandika001 Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 07:29 Ja w Meksyku Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:24 Hiszpania ! . lub Austria Odpowiedz Link Zgłoś
marzycielkaa_ Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:40 Londyn, LA, Hiszpania, Istambul, Wiedeń < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
blyszczaca Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:49 Ja w domu.... Przytulnym domu w jakiejś małej miejscowości .... Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 10:59 W Polsce. Ale chciałabym studiować, albo jechać na wymianę do Ameryki. Nie ważne do jakiego miasta. Byleby było duże.(; Najlepiej LA albo NY. Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Gdzie chcielibyście mieszkać w przyszłości? 19.09.10, 11:04 sydney, ny, la, paryż, londyn. w którymś z tych. najlepiej we wszystkich na raz. :3 Odpowiedz Link Zgłoś