jak jakaś 12,13,14- latka pisze o swoich problemach miłosnych, to dużo osób
pisze " ty nie wiesz co to miłość" .
was też to denerwuje?
wiek to tylko liczba, fakt, niektórzy muszą dojrzeć do związku ale np
dziadkowie mojego kolegi zaczeli ze sobą chodzić w 5klasie podstawówki, są już
małżeństwem od kilkudziesięciu lat i nie zapowiada sie żeby to się miało
zmienić