Dodaj do ulubionych

pytanie ? ; DD

20.02.11, 08:46
Macie fioła na punkcie czegoś ?
Ja mam fioła na punkcie butów dunk . słonecznej sonny , youtube , jb, kolorowych karteczek , gazet bravo , okularów przeciw słonecznych to wszystkie które w tym momencie przyszły mi do głowy .
może macie podobne fioły ? ; DD piszcie ; ) serceserceserce
Obserwuj wątek
    • sandrolaxd Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 12:18
      Hahah. Kiedyś miałam na punkcie sagi zmierzch. xd teraz kamil bednarek , pamiętniki wampirów ,jeden chłopak xd No i na pisaniu sms. xd
      • kingella24 Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 17:04
        kocham mieć kolorowo w zeszycie, wszstko musze podkreślać na kolorowa i rysuje często serduszka, kwiatuszki itp. serce no i jest taki jeden chłopak... hehhe cool
    • corba 20.02.11, 12:27
      hmm .. w tym momencie mam fioła na punkcie:
      * swojego faceta (nie ma takiego momentu żebym przestała o nim myśleć . każdego dnia dziękuję Bogu za to że go mam)
      * piosenki Grenade - Bruno Marsa
      * graniu na pianinie
      * butów na obcasie
      * sagi Zmierzch

      nie wiem co jeszcze ... może na punkcie telefonu ? bo jestem od niego uzależniona .. ; p nie wiem, serio .
      • sweetona Re: ♥ 20.02.11, 17:35
        ja mam fijoła na punkcie big_grin :

        * JB
        * bransoletek ( nie ważne ile i w jakim stylu byle dużo big_grin )
        * gazet bravo
        * rysowania
        * trampek xdd.
        * spodni rurek big_grin
    • chocolatex Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 12:31
      Mam kompletnego fioła na punkcie muzyki i Pamiętników Wampirów, w szczególności postaci Damona i tego aktora [Iana] Mój brat może to potwierdzić. tongue_out
    • caterina97 Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 13:36
      kiedyś miałam parę, teraz pozostało mi tylko pisanie smsów ; d
    • mejbelajn. Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 14:42
      Na punkcie psów i to strasznie.
    • anja_ Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 14:49
      przypinek, zdjęć, książek, cappuccina, zapiekanek.
    • ciapolka Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 14:57
      komputer .
    • trufla Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:20
      Książek, muzyki, metek od ubrań...
      • koloorowa. Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:30
        musze pomyśleć xd
        więc mam fioła na punkcie: robienia zdjęć (!!), słuchania muzyki, pisania esów, słodkości ;d jak coś mi sie jeszcze przypomni to dam znać ; ))))
    • love.rock.girl Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:26
      na punkcie Slasha i Gunsów, mam z nimi tak naje.bane, że sama się siebie czasem boję xd
      • olusia... Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:30
        Pamiętników Wampirów, paydy i inne.

        Klikniesz?? vampirediaries.net.pl/dawca-ola2197.html prosze kiss
        • glam_skarpeta Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:36
          Na punkcie słuchania tego www.youtube.com/watch?v=PT8gcZh_42w

          Dzień w dzień to słucham. Uzależniłam się wink
    • kingusska190 Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:35
      o kurde, jakie twórcze pytanie!
      myślałam, że będzie coś poważniejszego, a tu dziecko "neo" wypisuje swoje idiotyzmy!
    • hera.xd Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:38
      Zwały w sql codziennie całą bandą odwala nam ! big_grin i jest zwała.
      I jeszcze od kolczyków do uszu mam ich mnóstwo i pełno dziurek w uchu w chrząstce itp.
      + napoje energetyczne brawo
    • kiwi Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:40
      ja mam na: alexa, tumblra, mówienia o nieznajomych zespołach w towarzystwie moich koleżanek z klasy, sprawdzania co chwilę last.fm, noszenia indie i hipsterskich ubrań typu duże swetry czy koszule
      • vaniney Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 15:54
        jak się ostatnio okazało-na punkcie DIRTY DANCING 2[co prawda na początku uznałam,że diego luna wygląda na niedorozwiniętego,ale po obejrzeniu filmu po raz 15 uznałam,że jest nawet słodki,haha].
    • star_is_best pamięt 20.02.11, 15:40
      • star_is_best Re: pamięt 20.02.11, 15:41
        sorki nie dodało się big_grin
        Pamiętniki wampirów i Bravo
    • oliiviia . . . 20.02.11, 15:56
      mam na punkcie eminema, seryjnych morderców, internetu, bluz, butów, hoop coli, mountain dew, tigera, szopkopa, mojej kołdry, hm...nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

      aaaa, no i oczywiście mam fioła na punkcie pieniędzy.
    • zozolek.xd < 3. 20.02.11, 15:56
      Na punkcie Peji < chyba tak to sie odmienia > . Og. to na punkcie Rapu, Hip hopu i Techna. Na punkcie gg < 3.
      Tak samo jak ty okulary przeciwsłoneczne i conversów < 3.
    • marsjanka115 x__x 20.02.11, 15:58
      supernatural i skins schiza totalna ^.^ brawo
    • ani_mru_mru Och jest i to ciekawie. ;D 20.02.11, 16:05
      Pierwsza myśli co mi przyszła do głowy to Bruno Mars i jego cudowny głos. Również mam fioła na punkcie różnej muzyki.. ;D
      Wole nie wymieniać..
    • rockwomen Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 16:06
      Ja mam fioła na punkcie :
      -muzyki
      -koncertów
      -książek
      - serialu "pamiętniki wampirów"
      i wiele innych osobistych rzeczy .
    • olckaa uoyyi 20.02.11, 16:17
      se7en , kolczyki , tatuaże , rysowanie , brokencyde , czarny
    • dancehall_gueen ; DD 20.02.11, 16:18
      ja tam mam fioła na punkcie Pana Ł. od wf ( który juuz mnie nie uczy , ale widuję Go codziennie w szkole ) , hahahahah .!
    • xxxnatalxxx Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 16:20
      ja mam fioła na punkcie ołówków. Jak ktoś nie potrafi odróżniać miękkości ołówków to nie wyrabiam. I wszyscy mi się dziwią. I uwielbiam mówić: bdźąg! albo sprawdzam czy długopis pisze miękko czy twardo
    • magdalena13072 Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 16:26
      hmm cóż fioła mam na słuchaniu muzyki nie ma dna abym jej nie słuchałabig_grin I mam fioła na punkcie plotek o gwiazdach itp
      • mikessa Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 16:31
        Tak, mam fioła na punkcie mody, moich ulubionych gwiazd itp. serce
    • pauu26 Re: pytanie ? ; DD 20.02.11, 16:41
      staaara, za dużo do wymieniania...
    • buuum :) 20.02.11, 16:45
      muzyka! trampki! i chce szczura! ah!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka