bambino 05.04.11, 18:56 Wiem, że wiele ludzi to lubi a jak jest z wami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
just...me Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęciow 05.04.11, 20:12 Nie. Odpowiedz Link Zgłoś
natiusa Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 18:03 baaardzo często ! : D kocham to <3 Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 05.04.11, 20:25 gdybym miała koleżanki, które lubią takie rzeczy to z chęcią chodziłabym na sesje. Odpowiedz Link Zgłoś
dominikax3 Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:01 ja nie chodzę, ale moje koleżanki niektóre tak. Odpowiedz Link Zgłoś
vanfron_lovely ym *__* 06.04.11, 18:10 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:21 Tak, kiedyś chodziłam, teraz już nie, od dawna Odpowiedz Link Zgłoś
mickeymouse Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:31 Moje koleżanki nie lubią jak się im robi zdjęcia, więc ja też nie chodzę . : > Odpowiedz Link Zgłoś
cookies_ Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:38 Chodzę z moją przyjaciółką , tzn robimy sobie same zdjecia w różnych miejscach. Zapraszam cookies.blogi.kotek.pl Odpowiedz Link Zgłoś
estrellaa Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:37 czasami . Odpowiedz Link Zgłoś
zelaaa Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 17:58 ja czasami chodzę Odpowiedz Link Zgłoś
xx.ada.xx Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 18:04 chodzę jak jest ciepło xD i to ja jestem fotografem bo to lubię Odpowiedz Link Zgłoś
zelaaa Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 18:14 a przy okazji zajrzyjcie Tekst linka pliss Odpowiedz Link Zgłoś
hopeandsmile Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 18:18 Chodzę z kuzynką Odpowiedz Link Zgłoś
crazy...girl Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 18:40 no mamy przy tym wiele ubawu kiedyś zaczepiałyśmy ludzi na ulicy i robiłyśmy sobie z nimi foty i prosiłyśmy o autograf xD Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 19:53 mhm, jak tylko jest ładnie na polu XD Odpowiedz Link Zgłoś
lolisia_xdd Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 06.04.11, 20:05 ja stoję za aparatem, a one "pozują". hahah xd szczerze to bardzo to lubię, ogólnie mam nadzieję, że moja przyszłość będzie związana z fotografią ;d Odpowiedz Link Zgłoś
dream_ czasami z nimi chodzę. 06.04.11, 20:06 ale, że jestem niefotogeniczna, to nie ma mnie na tych zdjęciach c: Lubię sobie oglądać takie 'sesje' różnych osób na portalach społecznościowych. Dzióbek + 'takie tam..' albo 'z nimi <333333' Odpowiedz Link Zgłoś
whats_my_name Rzadko, ale chociaż... 06.04.11, 21:16 Chodzę na sesję, ale rzadko... Koleżanki nie potrzebują fajnych fot... Ja raczej też, nie korzystam z nk.pl . Mam, ale nie korzystam . Inspiruj się zdjęciami z pinger.pl , jak o to chodzi . ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy . 09.04.11, 17:37 Hm, to ja może najpierw uświadomię wam jedną rzecz. Robienia sobie zdjęć z koleżankami dla zabawy, w kibelku czy w równie fajnym miejscu, bez żadnego pomysłu, źle wykadrowanych, z robieniem jakiś dziwacznych seksi póz, śmiesznych min czy dzióbków czyli ogólnie KOMPLETNIE nieprofesjonalnych zdjęć, nie należy nazywać tak górnolotnie sesją zdjęciową... Lubię robić sobie zdjęcia z koleżankami tak po prostu dla zabawy, można czasami nieźle się uśmiać przy tym. A jeśli chodzi o zdjęcia tak na poważniej, to też kilka razy zdarzyło mi się na takie pójść, chociaż to dopiero początek. I tam już jest ważne, żeby ładnie wykadrować, żeby jakieś śmieci czy przypadkowi ludzie nie weszli w kadr, żeby było dobre światło, żeby mieć jakiś pomysł na zdjęcia... Bardzo to lubię, mimo, że nie jestem fotogeniczna, to sprawia mi nieopisaną przyjemność. Zatrzymywanie takich pięknych chwil, zwykłego uśmiechu kiedy Aneta powie coś zabawnego i zaczynam się uśmiechać, a ona to uchwyci, na ten przykład. Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 09.04.11, 18:49 Nie jestem ani fotografem ani "modelką" . Czasami się przyglądam takim sesjom w wykonaniu moich przyjaciółek, które o wiele lepiej do tego pasują Odpowiedz Link Zgłoś
sims Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 13.04.11, 19:03 czasami plotkara.blogi.kotek.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
crusher. Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 14.04.11, 09:06 moja przyjaciółka dostała lustrzankę i teraz będziemy z resztą przyjaciółek pewnie królikami doświadczalnymi.. ale żeby nazwać coś "sesją" to rzeczywiście trzeba zdjęcia UMIEĆ robić, a nie jakaś słit poza i dzióbek. albo zdjęcia robione komórką i ktoś nazywa to sesją. nie ogarniam. Odpowiedz Link Zgłoś
shalala Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 17.04.11, 16:51 no jasne, że tak. chodzimy do parku albo w inne miejsca i robimy sobie fociaki ;D Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 20.04.11, 21:15 z koleżankami? czasem z przyjaciółką bierzemy aparat i idziemy na miasto, ale sesją nikt tego nie nazwie.. mam znajomą, która jest profesjonalnym fotografem, więc jeśli mam pomysł lub ochotę na jakąś sesję to pozuję dla niej. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.bieberka Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdj. 20.04.11, 22:21 Owszem chodzę . Jak nie ja robię to mi robią zdj kumpele . ; pp Odpowiedz Link Zgłoś
kakusiaa__ Re: Chodzicie z koleżankami na tzw. sesje zdjęcio 20.04.11, 22:45 tak ja chodzę . Odpowiedz Link Zgłoś