zakochanie . 03.07.11, 18:58 nasza klasa jest ' przypałowa* ' i obciach na nią wchodzić. teraz ' modny* ' jest fejsbuk, bo jest międzynarodowy, europe. * z opinii niektórych nastolatków Odpowiedz Link Zgłoś
salivia Facebook 03.07.11, 19:02 NK jest trochę za podobne do FB. Mam konto na tym i na tym, ale na naszej klasie nie byłam od kilku miesięcy... Facebook lepszy Odpowiedz Link Zgłoś
alice94_ Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:04 fejsbuk oczywiście enka posiadam , ale ostatni raz byłam na niej chyba z miesiąc temu .. zastanawiam się , czy sb jej całkowicie nie usunąć , bo wszyscy moi najlepsi znajomi wybyli z niej właśnie na fejsa , na nk zostały tylko same pokemony które dodają dziennie po 10 własnych słit foci z dzióbkiem ;d zresztą nk stała się drugą gorszą kopią fb .. wkurzają mnie też te płatne aplikacje typu podaruj kwiatki , czy oblej wodą -.- Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:05 wolę nk , bo na fb się trochę gubię . chociaż fb też jest fajny ; pp <3 Odpowiedz Link Zgłoś
paulaa_xd Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:11 Zdecydowanie wolę facebooka Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchoomania Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 21:51 Ja teraz też przerzuciłam się na fb, nk mnie strasznie wkurza tymi ulepszeniami, które zamiast lepszą, czynią ją o wiele bardziej gorszą i przekombinowaną. Odpowiedz Link Zgłoś
donia.19 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 10:39 jeśli mam doradzić to w 100% facebook...<br /> nasza - klasa zrobiła się...hm....dziwna..poprzez tego nieźle wkurzającego "śledzika" i wszystkie badziewne w moim domniemaniu gry...A.! zapomniałabym . logując się na naszej klasie i widząc "skrzynkę odbiorczą" możesz być prawie pewna ,że to tylko "zaproszenia do gier" ,które również irytują - bynajmniej mnie. no to tyle . hehe Odpowiedz Link Zgłoś
monia9720 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 11:29 Oczywiście że facebook Odpowiedz Link Zgłoś
cookie18 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 12:03 mam to i to i facebook jest lepszy Odpowiedz Link Zgłoś
mary_ Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 06.08.11, 20:04 Nie mam ani nk, ani fb. Kiedyś miałam i jeśli miałabym wybierać lepsze powiedziałabym: facebook. Odpowiedz Link Zgłoś
sznuurowka Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 11:25 NK usunęłam, fejsa nie mam i nie mam zamiaru zakładac, bo nie musze podniecac się z tym ze ktoś kliknął : lubię to ! -.- Odpowiedz Link Zgłoś
wercia14 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 11:15 Według mnie Facebook jest lepszy Odpowiedz Link Zgłoś
yvonne15 Oczywiście, że... 07.08.11, 11:55 ... facebook. Nk nie robi nic innego tylko kopiuje fb, a to jej na dobre nie wychodzi... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 12:00 facebook, ale nie mam ani jednego, ani drugiego XD Odpowiedz Link Zgłoś
ciocia_wiedzma Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 12:01 Facebook. Mam jak z lodówką! Wchodzę co 5 minut i sprawdzam co się dzieje xd Odpowiedz Link Zgłoś
nnaattaallaa Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 21:24 fejs, bez dwoch zdan! Odpowiedz Link Zgłoś
weraaxd Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 21:45 Ja wolę NK bo jest bardziej urozmaicone i prostsze Facebook nie ma praktycznie gier itd. Odpowiedz Link Zgłoś
ilovevampires16 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 10.08.11, 20:54 Mam to i to i lubię to i to. Odpowiedz Link Zgłoś
michaelmontana Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 17:06 Facebook ma wszystko lepsze Odpowiedz Link Zgłoś
madzia5105 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 17:50 Uważam, że facebook jest bardziej popularny i więcej osób z niego korzysta i bardziej go lubi niż naszą klasę. Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 18:26 Miałam obydwa, ale nk skasowałam, bo mnie wkurzało. Według mnie Facebook jest dużo lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa13 fejs! 11.08.11, 18:43 Zdecydowanie fejs! Nk zrobiło sie nudne ale też tam wchodze NK-NASZA KLASA- ta nazwa nie ma prawie nic wspólnego z tym portalem Odpowiedz Link Zgłoś
moonlight_002 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 18:49 Fejs był spoko dopóki nie wpakowała sie na niego psiarnia z nk i zrobiła syf.......... Odpowiedz Link Zgłoś
sims Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 12.08.11, 15:08 facebook . Nk jest teraz głupie . Odpowiedz Link Zgłoś