Dodaj do ulubionych

Nasza klasa vs Facebook ? co jest częściej odw

    • zakochanie . 03.07.11, 18:58
      nasza klasa jest ' przypałowa* ' i obciach na nią wchodzić.
      teraz ' modny* ' jest fejsbuk, bo jest międzynarodowy, europe.




      * z opinii niektórych nastolatków
    • salivia Facebook 03.07.11, 19:02
      NK jest trochę za podobne do FB. Mam konto na tym i na tym, ale na naszej klasie nie byłam od kilku miesięcy... Facebook lepszy big_grin
    • alice94_ Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:04
      fejsbuk oczywiście kwiat
      enka posiadam , ale ostatni raz byłam na niej chyba z miesiąc temu .. zastanawiam się , czy sb jej całkowicie nie usunąć , bo wszyscy moi najlepsi znajomi wybyli z niej właśnie na fejsa , na nk zostały tylko same pokemony które dodają dziennie po 10 własnych słit foci z dzióbkiem ;d zresztą nk stała się drugą gorszą kopią fb .. wkurzają mnie też te płatne aplikacje typu podaruj kwiatki , czy oblej wodą -.-
    • smileyy776 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:05
      wolę nk , bo na fb się trochę gubię . chociaż fb też jest fajny ; pp <3
    • paulaa_xd Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 19:11
      Zdecydowanie wolę facebooka serce
      • zmierzchoomania Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 03.07.11, 21:51
        Ja teraz też przerzuciłam się na fb, nk mnie strasznie wkurza tymi ulepszeniami, które zamiast lepszą, czynią ją o wiele bardziej gorszą i przekombinowaną.
        • donia.19 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 10:39
          jeśli mam doradzić to w 100% facebook...wink<br />


          nasza - klasa zrobiła się...hm....dziwna..poprzez tego nieźle wkurzającego "śledzika" i wszystkie badziewne w moim domniemaniu gry...A.! zapomniałabym . logując się na naszej klasie i widząc "skrzynkę odbiorczą" możesz być prawie pewna ,że to tylko "zaproszenia do gier" ,które również irytują - bynajmniej mnie. no to tyle . hehe big_grin
    • monia9720 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 11:29
      Oczywiście że facebook smile
    • fioletovia <3<3 04.07.11, 11:58
      Nasza klasaa smilesmile
    • cookie18 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 12:03
      mam to i to i facebook jest lepszy big_grinsmile
    • wicia15 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 04.07.11, 12:04
      Facebookwink
    • lililine Facebook 06.08.11, 19:59
    • mary_ Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 06.08.11, 20:04
      Nie mam ani nk, ani fb. Kiedyś miałam i jeśli miałabym wybierać lepsze powiedziałabym: facebook.
      • sznuurowka Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 11:25
        NK usunęłam, fejsa nie mam i nie mam zamiaru zakładac, bo nie musze podniecac się z tym ze ktoś kliknął : lubię to ! -.-
    • wercia14 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 11:15
      Według mnie Facebook jest lepszy smile
    • yvonne15 Oczywiście, że... 07.08.11, 11:55
      ... facebook. Nk nie robi nic innego tylko kopiuje fb, a to jej na dobre nie wychodzi... ;/
    • beemazzy Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 07.08.11, 12:00
      facebook, ale nie mam ani jednego, ani drugiego XD
    • marta_macia Facebook 07.08.11, 21:25
    • ciocia_wiedzma Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 12:01
      Facebook.
      Mam jak z lodówką! Wchodzę co 5 minut i sprawdzam co się dzieje xd
    • nnaattaallaa Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 21:24
      fejs, bez dwoch zdan!
    • weraaxd Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 09.08.11, 21:45
      Ja wolę NKserce bo jest bardziej urozmaicone i prostsze Facebook nie ma praktycznie gier itd.
    • mlecyk_mine Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 10.08.11, 18:47
      fejs serce
    • ilovevampires16 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 10.08.11, 20:54
      Mam to i to i lubię to i to.
    • michaelmontana Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 17:06
      Facebook ma wszystko lepsze tongue_out
    • madzia5105 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 17:50
      Uważam, że facebook jest bardziej popularny i więcej osób z niego korzysta i bardziej go lubi niż naszą klasę.
      • limka Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 18:26
        Miałam obydwa, ale nk skasowałam, bo mnie wkurzało. Według mnie Facebook jest dużo lepszy.
    • ewa13 fejs! 11.08.11, 18:43
      Zdecydowanie fejs! Nk zrobiło sie nudne ale też tam wchodze smile NK-NASZA KLASA- ta nazwa nie ma prawie nic wspólnego z tym portalem kiss
    • moonlight_002 Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 11.08.11, 18:49
      Fejs był spoko dopóki nie wpakowała sie na niego psiarnia z nk i zrobiła syf..........
    • sims Re: Nasza klasa vs Facebook ? co jest częście 12.08.11, 15:08
      facebook . Nk jest teraz głupie .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka