Dodaj do ulubionych

WWE. Wrestling.

12.06.11, 20:09
Podobne wątki już się pojawiały, ale niestety zostały zarchiwizowane, także odświeżam.

Cóż, sorki, że kieruję się stereotypami, ale raczej wątpię, aby było tutaj wiele fanek tegoż oto sportu, ale przecież warto sprawdzić. Być może się mylę. Mam nadzieję, że się mylę. (;

Tak więc - oglądacie? Lubicie? Macie swoich ulubionych zawodników/zawodniczki? Wybieracie się w listopadzie do Gdańska na SmackDown? Wypowiadajcie się.
Obserwuj wątek
    • sasetka54 Re: WWE. Wrestling. 12.06.11, 20:15
      lubię, szczególnie walki w klatkach (to ciągle jest wrestling, nie ?) , ale oglądam okazjonalnie.
      ulubionych zawodników nie mam, bo nie znam wielu.
      a na SmackDown sie nie wybieram c;
      • taylor_ Re: czasem. xd 13.06.11, 14:50
        No wiesz, niektórzy lubię boks, inni piłkę nożną, a jeszcze inni wrestling. ;q Istnieje to po to, aby ludziom dostarczyć rozrywkę.
      • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 14.06.11, 07:53
        No! Nareszcie ktoś! c;
        Ja, jak widać po avatarze, mam słabość do Edge'a. Poza tym uwielbiam Christiana, Johna Morrisona i CM Punka. Brat mnie wkręcił.

Ja także chciałabym pojechać do Gdańska, ale rodzice w życiu by się nie zgodzili, abym pojechała taki kawał na "takie gó...".. pf.
        • meredith. Re: WWE. Wrestling. 14.06.11, 19:53
          wgl strasznie się zapuściłam, bo cały czas zapominam w niedziele zapominam włączyć na extreme ;c Edge śpiewający 'nananana hey hey goodbye' Vickie Guerrero, ach *.*

ja zapytałam mamy, to odesłała mnie do ojca, bo ona na pewno ze mną nie pojedzie ;d
          • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 15.06.11, 13:19
            Och, ostatnio się działo, mówię Ci! Orton bardzo ładnie zachował się w stosunku do Christiana, za co dostał przeogromny plus ode mnie. Dzisiaj, o ile brat mnie nie okłamał, jest powtórka wieczorem. (:
            Aż musiałam sobie to włączyć na YT. Niezły głos, haha! Mógłby się zatrudnić jako tekściarz albo coś w tym stylu. ;q Tęsknię za Edgem. Cholera, dlaczego zaczęłam się nim jarać dopiero parę tygodni przed jego odejściem?! Argh.
            • meredith. Re: WWE. Wrestling. 15.06.11, 18:51
              ja muszę w necie trochę pooglądać, bo z tego co pamiętam powtórka RAW jest w środy o 18, a ja przed chwilą weszłam do domu ;x
              odszedł?! o nieeeee! ale są duże szanse na to, że wróci. Cenę wywalili, a pod koniec roku na plakatach WWE reklamujących 2011 rok już był. i wrócił. może Edge też wróci.
              • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 15.06.11, 19:05
                Haha, nie wiesz, że odszedł? W takim razie masz poważne braki, ponieważ zakończył karierę 14 kwietnia. :qqq Niestety, ale nie ma szans na to, że wróci. Pozwól, że skopiuję z Wikipedii: "zakończył karierę ze względu na neuropraksje (zablokowanie funkcji nerwów). Dalszy aktywny udział Edge'a mógłby doprowadzić do paraliżu, a nawet do śmierci." Później się pojawiał parę razy ze względu na Christiana, ale to tyle. No i oczywiście wygłosił oficjalne przemówienia do fanów dwa razy.
                Z Ceną było wiadomo. W końcu co druga osoba jest jego fanem. Straciliby kasę, gdyby wyrzucili go na dobre.
                • meredith. Re: WWE. Wrestling. 15.06.11, 19:12
                  ta? o losie, to nieźle się zapuściłam. widziałam jakąś walkę pomiędzy Christianem a Albertem Del Rio i potem któryś z nich miał walczyć z Edge'm. ale już nie wiem czy to było przed Jego odejściem czy po.. ale szkoda, że odszedł, by go wzięli chociaż na komentatora big_grin
                  nawet ja jestem *.* w jesień/zimę 2010 zostałam pochłonięta przez Cenation ;o a potem coraz mnie oglądałam i dupa.
                  • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 16.06.11, 08:02
                    Prawdopodobnie to było po jego odejściu, a Christian i Alberto Del Ryjo walczyli o pas Edge'a, bo byli pretendentami. O matko, moja wiedza mnie zadziwia. o,O Zgadzam się, niech wezmą go na komentatora. Michael Cole mógłby użyczyć mu swoją budkę. ;q
                    Miałaś koszulkę? d: A tak w ogóle to od kiedy oglądasz WWE?
                    • meredith. Re: WWE. Wrestling. 16.06.11, 14:09
                      no widzisz jaka poinformowana jesteś? nie to co ja ;d fuu, nie lubię Cole'a.
                      nie, nad czym bardzo ubolewałam ;c hm. zaczęłam oglądać w 5 klasie podstawówki, potem przerwałam i ponownie zaczęłam w 1 gim. a Ty? c;
                      • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 16.06.11, 18:32
                        Doprawdy, aż się sama sobie dziwie. Haha, a jest jakaś osoba na tym świecie, która go lubi? Może jego matka. ;q
                        Wow, to i tak nieźle w porównaniu ze mną. Ja zaczęłam tak od grudnia '10. Uwielbienie przyszło dopiero niedawno. Jestem takim.. amatorem. (;
                        A kogo nie lubisz najbardziej? Moja lista jest dłuuuuuga. Nawet dłuższa od listy "Ci Naj".
                        • meredith. Re: WWE. Wrestling. 16.06.11, 19:25
                          Może nie lubi, ale kocha. Bo musi. Takie życie matek xd
                          Ale dużo wiesz (; Ja raczej nie skupiam się na tych, których nie lubię. Chociaż wielką przyjemność sprawia mi widok, gdy ktoś leje Wade'a Barretta. Krzywy ryj -.-
                          • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 17.06.11, 13:45
                            W takim razie współczuję jej. :q
                            Czy ja wiem.. Wiem tylko tyle, co oglądałam. Nie wiem np. jakie poszczególni zawodnicy mają końcowe ciosy, nie rozróżniam Raw od SmackDown, nie wiem, skąd wzięła się nazwa "The Peeps" i wiele, wiele więcej.
                            A więc tak.
                            1. Alberto Del Ryjo. Zawsze i na zawsze.
                            2. The Rock. Mało który mnie tak irytuje jak on.
                            3. Mark Henry. Boję się go.
                            4. R-Truth. To co robi mojemu Morrisonowi w głowie się nie mieści.
                            5. Shameus.
                            6. Dolph Ziggler. Wieeeeelkie bezguście. Jak można być z Vickie?
                            7. The Corre z wyjątkiem Justina, bo to ciacho. ;q
                            Jest ich więcej, ale tych po prostu musiałam uwzględnić w swojej liście.
                            • meredith. Re: WWE. Wrestling. 17.06.11, 19:44
                              Ja nie wiem jaka jest różnica pomiędzy Raw a SmackDown.. jedynie po zawodnikach mogę poznać ;p
                              Alberto fajna dupa, haha ;d Cholernie nie lubię The Corre. Nie chodzi o wygląd zawodników, ale nie podoba mi się jak walczą. Tylko czekają aż się sędzia odwróci i, żeby zastosować jakieś nieprzepisowe zagranie -.-
                              • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 18.06.11, 08:20
                                Podobno w Raw (albo SmackDown) przeważają niebieskie kolorki, a w SmackDown (lub Raw) czerwone. Tyle wiem. ;q
                                Fuuu. Nie żartuj. On ma grubą dupę. c; Fajną ma Cody Rhodes czy The Miz. Szkoda, że główek (a właściwie tego co jest w środku) nie mają fajnych.
                                Ja też! Tak samo jest z Nexusem. Przecież to jest totalne świństwo i oszustwo! A najgorsze jest to, jak jeden z nich przegra i po pojedynku zaraz 'Wielcy Bracia' rzucają się na tą osobę, z którą się przegrało. I sędzia oczywiście nie reaguje. Zawsze się zastanawiam po co są tam sędziowie. -.- Chyba tylko po to, aby liczyć do trzech, bo na pewno nie po to, aby patrzeć czy zawodnicy grają fair.
                                • meredith. Re: WWE. Wrestling. 19.06.11, 19:28
                                  W Raw czerwone, w Smackdown niebieskie ;d
                                  The Miz.... jak ja Go nie lubię, olaboga. Teraz patrzę na Over the Limit i jest 'I quit' match, Cena vs The Miz. No ciekawe, ciekawe..
                                  Dzisiaj było starcie Ezekiel Jackson z Wade'm Barrettem o pas interkontynentalny i ofc. The Core musieli jakiś przekręt dać. Barrett przegrywał to Justin i Rudy (nie pamiętam jak się zwie ;p) wtargnęli. Niby został zdyskwalifikowany, Ezekiel wygrał walkę, ale przy dyskwalifikacji przeciwnika pasu się nie zdobędzie -,-
                                  • taylor_ Re: WWE. Wrestling. 20.06.11, 09:15
                                    Ach, no tak. ;q
                                    Też go nie lubię. Zakochany w sobie bufon. Fuj. No, ale jestem kobietą i jako kobieta z bólem muszę przyznać, że ciało ma całkiem niezłe. ; > Oglądałam to. Cena, od dziś mogę powiedzieć, że jesteś niesamowity. Podziwiam cię. Jejku, jego wytrwałość.. Aż słów mi brak. Nie to, co Miz, który po jednej akcji już darł japę "I quit! I quit!". Cóż za frajer. -.- Najlepszy był ten dzieciak: "You quite first!" do Miza. xD Fajnie mieć takich fanów, jak ma Cena lub Rey.
                                    Doprawdy, The Corre przesadzają. Na dodatek Ezekiel był w ich drużynie, był ich kumplem. Mogliby uszanować jego decyzję i dać mu spokój. A oni ciągle go leją za to, że odszedł. Chociaż jeden mądry! Mam nadzieję, że zaraz zaczną odchodzić następni (och, jak ja chciałabym, aby Justin walczył sam *,*).
                                    A widziałaś walkę Christian vs. Randy Orton? Gdyby nie to cholerne RKO.. To pewnie wyda Ci się śmieszne, ale jak Krysiek schodził ze sceny taki smutny i zawiedziony, to miałam łzy w oczach. Przez całą walkę mu klaskałam, jak on to zawsze robi w charakterystyczny dla niego sposób, ale i tak nic to nie dało. Biedak, czekał 17 lat na ten głupi pas, a ten wredny menager, ja mówię na niego Teodor, kazał mu go bronić już po 5 dniach. Grr. ;< Jeszcze nie z byle jakim słabym frajerem, ale z RANDYM ORTONEM! On na pewno do słabych frajerów nie należy.
                                    Sorki, że się tak rozpisałam, ale to jeszcze nerwy. Wczoraj oglądałam 5 godzin WWE. Najpierw Raw, potem SmackDawn, a później Over The Limit. o,O
    • mewusia ^.^ 27.06.11, 19:42
      oglądałam ale mi odłączyli ten program jakiś czas temu i jakoś żyje , a mój ulubione jest Edge i John Cena <33
      a nie pojade bo nie mam jak crying
    • cindelle Re: WWE. Wrestling. 04.09.11, 14:45
      Kiedyś oglądałam nałogowo, ale teraz już trochę mniej. ; )
      Najbardziej lubię Ortona, Cenę, Edge'a (szkoda, że zakończył karierę) i jeszcze CM Punka.
      Niestety nie wybieram się do Gdańska, chociaż bardzo bym chciała ; ]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka