Dodaj do ulubionych

Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;>

19.06.11, 21:05
Ja mam bardzo dobry kontakt z bratem, który jest starszy ode mnie o 9 lat wink
Gorzej jest z moją siostrą, starszą ode mnie o 6 lat uncertain Często się kłócimy.
Jak jest u Was ? Macie rodzeństwo ? A jeśli nie to chcielibyście mieć ?
Obserwuj wątek
    • mikessa Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 21:08
      Mam brata młodszego o 5 lat i nasze relacje są bardzo dobre. Jak każde rodzeństwo, kłócimy się, ale ogólnie jest okey ^^
      • klaudiau11 ; d 19.06.11, 21:17
        Ja ma młodszego o 3 lata brata . Wiadomo, ja na niego krzyczę, on mi od krzyczy . Pokłócimy się, ja się na niego fochnę za to że coś tam zrobił, ten będzie mnie przepraszam itd . ; ) Ale jest ok !
        • nicole155 Re: ; d 23.06.11, 11:42
          Ja jestem jedynaczką. Mam tylko rodzeństwo cioteczne, i nie narzekam, mamy dobry kontakt.
          • aggg Re: ; d 23.06.11, 12:38
            Ja mam o 3 lata młodszą siostrę i nie mamy za dobrych kontaktów. Prawie ze sobą nie rozmawiamy a jeśli już to się kłócimy.
      • ladygaga2010 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:24
        Mam siostrę starszą o 11 lat i z nią to sie bardzo często kłócę.Ale mam też siostrę o 3 lata młodszą i z nią się lepiej dogaduję.
      • xaneta123 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 17:41
        mam siostrę starszą o rok kłócimy się ale po za tym jest fajnie
      • darusia1oo Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 18:03
        Ja mam aż Trójkę rodzeństwasercesercesercesmile dwoje starszych brata i siostrę,no i też starszą siostrę bliźniaczkę(tylko o 15 minut) no i dogaduje się z nimi bardzo dobrze zwłaszcza z bratem choć jest starszy o 7 lat suspicious A z siostrami też nie jest najgorzejsmirk::
    • mushi. Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 21:16
      Nie mam pojęcia, ale to, że moja miesięczna siostra zwymiotowała na mnie dwa razy musi coś znaczyćXD
    • anja_ Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:29
      6 lat różnicy. żyjemy swoim życiem.
      • fioletoweemo 10 lat różnicy i.. 20.06.11, 17:55
        .. nie dagadujemy sie. bo jak ? 4 i 14 ...uncertain
        • dzisas 23.06.11, 13:48
          jestem jedynaczką , ale mam rodzeństwo cioteczne , które jest prawie jak rodzone .
          z bratem ( ja 14 on 17 ) się dogaduje . czasem sie kłócimy , chyba tak jak wszędzie , a tym bardziej że mamy wspólnych znajomych .sciana
          z siostrą ( 16 ) b. dobrze się dogaduje . uwielbiam ją .kiss serce
    • mlecyk_mine Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:34
      mam brata młodszego o 4 lata ,taki mały go.wni.arz
    • karmel_ Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:40
      Bardzo dobre.
      Rzadko się kłócimy, mimo sprzeczek nie wyobrażam sobie życia bez siostry.
    • desire Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 23:14
      mam brata, a ostatnio doszłam do wniosku że chciałabym mieć ich więcej wink jest starszy ode mnie o 5 lat, nasze kontakty z wizyty na wizytę się poprawiają, tylko dlatego że 'dorastam'
    • katsuumi_17 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 23:20
      Mam. Siostrę o 2 lata starszą smile kocham ją, ale czasami się kłócimy i robimy sobie na złość... muszę to zmienić wink
      • olenka. Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 16:31
        Mam brata starszego o 5 lat...
        Dobrze się dogadujemy mimo rzadkich sprzeczek i kłótni.
        Nie zamieniłabym go na żadnego innego. big_grin
        • kingura117 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:28
          Mam brata starszego o 5 lat. Czasami mu coś odwala i jest nie do wytrzymania. Ale ogólnie jest OK. Mam też siostrę o 3 lata młodszą. Kłócimy się, ale jakoś tam idzie. big_grin
    • abbey_girl Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:30
      Mam brata młodszego o 7 lat, a nasze stosunki zależą od sytuacji. Czasami świetnie się z nim dogaduję, a czasami mam ochotę wywalić tego małego gnojka z domu wink Ogólnie jest OK, ale mogłoby być lepiej.
    • mickeymouse Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:35
      mam brata starszego o 2 lata i w miarę dobrze się dogadujemy, kłócimy raczej rzadko, co wydaje się ' mission impossible ' . ;p mam jeszcze siostrę, młodszą o 10 lat, i koooooocham ją . < 33 big_grin
    • michaelka Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:50
      Niestety mam. Młodszego brata. To istny diabeł. Żaden argument do niego nie trafia. Prośba ani groźba. uncertain Za to chciałbym mieć starszego brata. big_grin
    • trufla Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:56
      Mam dwa lata młodszą siostrą i dogadujemy się naprawdę dobrze. Czasami zdarzają się kłótnie, ale generalnie jesteśmy bardzo ze sobą zżyte...
      • evald Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 22:57
        Mam młodszego brata o 4 lata z którym rzadko się dogaduje , mam jeszcze 7 miesięczną siostrę ale chyba będzie dobrze . Oprócz tego mam brata ciotecznego , który jest starszy o 4 lata i z nim dogaduje się świetnie kiss
    • by_moonlight Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 22:23
      Moje relacje z siostrą są znakomite. Rozstawia mnie po kątach, a ja muszę się jej podporządkować. Okej, przesadzam. Zdarza mi się na nią zdenerwować, ale cóż poradzić - mała ma dopiero trzy lata. Z powyższych komentarzy wnioskuję, że różnica wiekowa pomiędzy nami jest jedną z największych w tym wątku (11 lat). Ja się czasem na nią wkurzę, ona mnie "uderzy", a później jest okej. Na wiele rzeczy jej pozwalam. Uwielbiam ją, co poradzić..
    • girl_321 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 21.06.11, 01:00
      ja mam brata, młodszego o 6 lat. często się kłócimy i wgl, ale tak poza tym to jest ok. cieszę się, że go mam. choć nie ukrywam, zawsze chciałam mieć siostrę. najlepiej straszą. smile
      • kara33441 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 21.06.11, 07:51
        Ja mam 2 starszych braci....wiadomo kłócimy się nieraz ale tak to mamy dobre kontaktysmile
    • myszqa13 tu! 21.06.11, 08:01
      z siostrą starszą o 7 lat często się kłócę bo ona zabiera moje ubrania a oddaje popsute,brudne lub wogóle sobie je przywłaszcza...nie lubię jej!
      natomiast z moim bratem starszym o 3 lata od czasu kiedy wstąpił do klasy maturalnej i zdał maturę mam lepsze kontakty...nie kłócę się z nim często jak to było kiedyś,on mi pożyucza pieniądze i wogóle...mam z nim lkepszy kontakt i go lubię...natomiast siostry nie!
      • marcella_ ta. 23.06.11, 12:50
        Brat o 4 lat młodszy. Kontakty, hm nie jakieś super ale są okej.
        Strasznie często cię kłócimy, praktycznie każdy dzień. Bijemy się i w ogóle.
    • chrupek Jestem jedynaczką. 23.06.11, 10:03
      Nie mam rodzeństwa, ale sądzę, że gdybym jednak miała dogadywalibyśmy się bez problemu. wink
    • pysia_x33 Między moim bratem, a mną są 4lata różnicy.... 23.06.11, 10:08
      ... i mogę spokojnie stwierdzić, że jestem z nim emocjonalnie związana. .. ;D
      Często się bijemy, dokuczamy sobie i wyzywamy się... Ale ja to traktuję wyłącznie jako zabawę .. ;P
      Potrafimy razem spędzać czas, czasami nawet razem się śmiejemy z czegoś co jest tego warte .. xDD
      Jest dla mnie wzorem do naśladowania, chociaż czasami nie pochwalam jego zachowań.
      To tyle
    • stynka3 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:09
      często się kłócimy i mamy siebie dość wink jestem od brata 4 lata starsza więc to jest spora różnica wieku , nie dogadujemy się też ponieważ jesteśmy przeciwieństwami tongue_out
    • wercia233 Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:11
      moim zdaniem dobre , ale czasem się kłócimy. jestem starsza od swojego brata o 3 lata : )
    • atus Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:12
      mam dobre kontakty z siostrą. przynajmniej tak mi się wydaje.
    • alis. Nie mam 23.06.11, 10:14
      Ja nie mam rodzeństwa.
      Ma to swoje plusy i minusy.

      - bardziej nudzę się w domu
      - nie ma z kim się posprzeczać
      - więcej dla mnie tongue_out
      - rodzice poświęcają mi więcej uwagi, co jest wadą i zaletą. devil
      • taylor.swift Re: . 23.06.11, 10:23
        cóż. muszę przyznać, że mój kontakt z rodzeństwem jest nie najlepszy. jest między nami spora przepaść wiekowa. brat starszy 14 lat i siostry jedna starsza 11 lat druga 8. z tą najmłodszą jest najtrudniej. ciągle traktuje mnie jak małego bachora który nic nie potrafi zrobić. a jak już coś zrobi to na pewno źle. ..
        z tą starszą jest trochę lepiej, ale gdybym mogła na pewno bym coś zmieniła.
        jeżeli chodzi o brata to od kilku lat ma własną rodzinę. nie dawno urodziła mu się córka . wszystko ładnie pięknie.
        nie pamiętam kiedy się do siebie przytulaliśmy. pewnie jak byłam malutka.
        ogólnie jakoś nie czuję wsparcia ze strony rodzeństwa. ostatnio nawet zauważyłam, że czuję się trochę obco w ich towarzystwie ( tyko trochę) .... po prostu są to osoby które znam od urodzenia z którymi zdarza mi się sprzeczać, ale też i śmiać. są moją rodziną. mogę się zarzekać, że ich wszystkich nie kocham , ale nie byłaby to prawda.
    • tinkerbellka Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:16
      ja nie mam rodzeństwa wink
      ale niedaleko mnie mieszka mój kuzyn który jest dla mnie jak brat winkjest starszy ode mnie 6 lat ale świetnie się rozumiemy wink
    • sakura134 sakura134 23.06.11, 10:16
      Mam brata starszego o 2 lata. Uważam, że mamy dobry ze sobą kontakt chociaż pewnie ja tylko tak myślę, on nie xd Bywaja jednak chwile, że się pokółcimy i jesteśmy na sibie strasznie wkurzeni. Ale w każdym rodzeństwie tak jest. I uważam się za szczęściare, że akurat mam starszego brata o 2 lata wink Dużo dziewczyn by tak chciało, ale cóż..., tylko jedna urodzona ze szczęściem.
    • karolqa Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:22
      ja zawsze chcialam miec starszego brata,zeby mnie bronil,zabieral na dyskoteki i takie tam wink ale niestety nie mam ... mam jedna siostre ktora jest o 8 lat starsza ode mnie . jak bylam mniejsza to strasznie sie klocilysmy,bilysmy itp. ja co chwile latalam do rodzicow na nia naskarzyc;p ale teraz kiedy juz nie jestem dzieckiem lecz nastolatka to mamy duzo wspolnych tematow ,mamy swoje tajemnice i jestesmy sobie bardzo bliskie.drugiej takiej przyjaciolki nie mam smile
    • julka_18 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:22
      z siostrą przyrodnią mam kontakt całkiem niezły, ale widuję ją może
      raz czy dwa na miesiąc, bo jest, a raczej skończyła już studia. z bratem
      mieszkam na co dzień i potrafimy się dogadać, ale nie ma dnia,
      w którym się nie kłócimy lub bijemy. big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka