dulcecita 19.06.11, 21:05 Ja mam bardzo dobry kontakt z bratem, który jest starszy ode mnie o 9 lat Gorzej jest z moją siostrą, starszą ode mnie o 6 lat Często się kłócimy. Jak jest u Was ? Macie rodzeństwo ? A jeśli nie to chcielibyście mieć ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikessa Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 21:08 Mam brata młodszego o 5 lat i nasze relacje są bardzo dobre. Jak każde rodzeństwo, kłócimy się, ale ogólnie jest okey ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiau11 ; d 19.06.11, 21:17 Ja ma młodszego o 3 lata brata . Wiadomo, ja na niego krzyczę, on mi od krzyczy . Pokłócimy się, ja się na niego fochnę za to że coś tam zrobił, ten będzie mnie przepraszam itd . ; ) Ale jest ok ! Odpowiedz Link Zgłoś
nicole155 Re: ; d 23.06.11, 11:42 Ja jestem jedynaczką. Mam tylko rodzeństwo cioteczne, i nie narzekam, mamy dobry kontakt. Odpowiedz Link Zgłoś
aggg Re: ; d 23.06.11, 12:38 Ja mam o 3 lata młodszą siostrę i nie mamy za dobrych kontaktów. Prawie ze sobą nie rozmawiamy a jeśli już to się kłócimy. Odpowiedz Link Zgłoś
ladygaga2010 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:24 Mam siostrę starszą o 11 lat i z nią to sie bardzo często kłócę.Ale mam też siostrę o 3 lata młodszą i z nią się lepiej dogaduję. Odpowiedz Link Zgłoś
xaneta123 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 17:41 mam siostrę starszą o rok kłócimy się ale po za tym jest fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
darusia1oo Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 18:03 Ja mam aż Trójkę rodzeństwa dwoje starszych brata i siostrę,no i też starszą siostrę bliźniaczkę(tylko o 15 minut) no i dogaduje się z nimi bardzo dobrze zwłaszcza z bratem choć jest starszy o 7 lat A z siostrami też nie jest najgorzej:: Odpowiedz Link Zgłoś
mushi. Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 21:16 Nie mam pojęcia, ale to, że moja miesięczna siostra zwymiotowała na mnie dwa razy musi coś znaczyćXD Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:29 6 lat różnicy. żyjemy swoim życiem. Odpowiedz Link Zgłoś
fioletoweemo 10 lat różnicy i.. 20.06.11, 17:55 .. nie dagadujemy sie. bo jak ? 4 i 14 ... Odpowiedz Link Zgłoś
dzisas ♥ 23.06.11, 13:48 jestem jedynaczką , ale mam rodzeństwo cioteczne , które jest prawie jak rodzone . z bratem ( ja 14 on 17 ) się dogaduje . czasem sie kłócimy , chyba tak jak wszędzie , a tym bardziej że mamy wspólnych znajomych . z siostrą ( 16 ) b. dobrze się dogaduje . uwielbiam ją . Odpowiedz Link Zgłoś
mlecyk_mine Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:34 mam brata młodszego o 4 lata ,taki mały go.wni.arz Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 22:40 Bardzo dobre. Rzadko się kłócimy, mimo sprzeczek nie wyobrażam sobie życia bez siostry. Odpowiedz Link Zgłoś
desire Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 23:14 mam brata, a ostatnio doszłam do wniosku że chciałabym mieć ich więcej jest starszy ode mnie o 5 lat, nasze kontakty z wizyty na wizytę się poprawiają, tylko dlatego że 'dorastam' Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 19.06.11, 23:20 Mam. Siostrę o 2 lata starszą kocham ją, ale czasami się kłócimy i robimy sobie na złość... muszę to zmienić Odpowiedz Link Zgłoś
olenka. Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 16:31 Mam brata starszego o 5 lat... Dobrze się dogadujemy mimo rzadkich sprzeczek i kłótni. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Odpowiedz Link Zgłoś
kingura117 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:28 Mam brata starszego o 5 lat. Czasami mu coś odwala i jest nie do wytrzymania. Ale ogólnie jest OK. Mam też siostrę o 3 lata młodszą. Kłócimy się, ale jakoś tam idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
abbey_girl Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:30 Mam brata młodszego o 7 lat, a nasze stosunki zależą od sytuacji. Czasami świetnie się z nim dogaduję, a czasami mam ochotę wywalić tego małego gnojka z domu Ogólnie jest OK, ale mogłoby być lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
mickeymouse Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:35 mam brata starszego o 2 lata i w miarę dobrze się dogadujemy, kłócimy raczej rzadko, co wydaje się ' mission impossible ' . ;p mam jeszcze siostrę, młodszą o 10 lat, i koooooocham ją . < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
michaelka Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:50 Niestety mam. Młodszego brata. To istny diabeł. Żaden argument do niego nie trafia. Prośba ani groźba. Za to chciałbym mieć starszego brata. Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 17:56 Mam dwa lata młodszą siostrą i dogadujemy się naprawdę dobrze. Czasami zdarzają się kłótnie, ale generalnie jesteśmy bardzo ze sobą zżyte... Odpowiedz Link Zgłoś
evald Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 22:57 Mam młodszego brata o 4 lata z którym rzadko się dogaduje , mam jeszcze 7 miesięczną siostrę ale chyba będzie dobrze . Oprócz tego mam brata ciotecznego , który jest starszy o 4 lata i z nim dogaduje się świetnie Odpowiedz Link Zgłoś
by_moonlight Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 20.06.11, 22:23 Moje relacje z siostrą są znakomite. Rozstawia mnie po kątach, a ja muszę się jej podporządkować. Okej, przesadzam. Zdarza mi się na nią zdenerwować, ale cóż poradzić - mała ma dopiero trzy lata. Z powyższych komentarzy wnioskuję, że różnica wiekowa pomiędzy nami jest jedną z największych w tym wątku (11 lat). Ja się czasem na nią wkurzę, ona mnie "uderzy", a później jest okej. Na wiele rzeczy jej pozwalam. Uwielbiam ją, co poradzić.. Odpowiedz Link Zgłoś
girl_321 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 21.06.11, 01:00 ja mam brata, młodszego o 6 lat. często się kłócimy i wgl, ale tak poza tym to jest ok. cieszę się, że go mam. choć nie ukrywam, zawsze chciałam mieć siostrę. najlepiej straszą. Odpowiedz Link Zgłoś
kara33441 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 21.06.11, 07:51 Ja mam 2 starszych braci....wiadomo kłócimy się nieraz ale tak to mamy dobre kontakty Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 tu! 21.06.11, 08:01 z siostrą starszą o 7 lat często się kłócę bo ona zabiera moje ubrania a oddaje popsute,brudne lub wogóle sobie je przywłaszcza...nie lubię jej! natomiast z moim bratem starszym o 3 lata od czasu kiedy wstąpił do klasy maturalnej i zdał maturę mam lepsze kontakty...nie kłócę się z nim często jak to było kiedyś,on mi pożyucza pieniądze i wogóle...mam z nim lkepszy kontakt i go lubię...natomiast siostry nie! Odpowiedz Link Zgłoś
marcella_ ta. 23.06.11, 12:50 Brat o 4 lat młodszy. Kontakty, hm nie jakieś super ale są okej. Strasznie często cię kłócimy, praktycznie każdy dzień. Bijemy się i w ogóle. Odpowiedz Link Zgłoś
chrupek Jestem jedynaczką. 23.06.11, 10:03 Nie mam rodzeństwa, ale sądzę, że gdybym jednak miała dogadywalibyśmy się bez problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
pysia_x33 Między moim bratem, a mną są 4lata różnicy.... 23.06.11, 10:08 ... i mogę spokojnie stwierdzić, że jestem z nim emocjonalnie związana. .. ;D Często się bijemy, dokuczamy sobie i wyzywamy się... Ale ja to traktuję wyłącznie jako zabawę .. ;P Potrafimy razem spędzać czas, czasami nawet razem się śmiejemy z czegoś co jest tego warte .. xDD Jest dla mnie wzorem do naśladowania, chociaż czasami nie pochwalam jego zachowań. To tyle Odpowiedz Link Zgłoś
stynka3 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:09 często się kłócimy i mamy siebie dość jestem od brata 4 lata starsza więc to jest spora różnica wieku , nie dogadujemy się też ponieważ jesteśmy przeciwieństwami Odpowiedz Link Zgłoś
wercia233 Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:11 moim zdaniem dobre , ale czasem się kłócimy. jestem starsza od swojego brata o 3 lata : ) Odpowiedz Link Zgłoś
atus Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:12 mam dobre kontakty z siostrą. przynajmniej tak mi się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
alis. Nie mam 23.06.11, 10:14 Ja nie mam rodzeństwa. Ma to swoje plusy i minusy. - bardziej nudzę się w domu - nie ma z kim się posprzeczać - więcej dla mnie - rodzice poświęcają mi więcej uwagi, co jest wadą i zaletą. Odpowiedz Link Zgłoś
taylor.swift Re: . 23.06.11, 10:23 cóż. muszę przyznać, że mój kontakt z rodzeństwem jest nie najlepszy. jest między nami spora przepaść wiekowa. brat starszy 14 lat i siostry jedna starsza 11 lat druga 8. z tą najmłodszą jest najtrudniej. ciągle traktuje mnie jak małego bachora który nic nie potrafi zrobić. a jak już coś zrobi to na pewno źle. .. z tą starszą jest trochę lepiej, ale gdybym mogła na pewno bym coś zmieniła. jeżeli chodzi o brata to od kilku lat ma własną rodzinę. nie dawno urodziła mu się córka . wszystko ładnie pięknie. nie pamiętam kiedy się do siebie przytulaliśmy. pewnie jak byłam malutka. ogólnie jakoś nie czuję wsparcia ze strony rodzeństwa. ostatnio nawet zauważyłam, że czuję się trochę obco w ich towarzystwie ( tyko trochę) .... po prostu są to osoby które znam od urodzenia z którymi zdarza mi się sprzeczać, ale też i śmiać. są moją rodziną. mogę się zarzekać, że ich wszystkich nie kocham , ale nie byłaby to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
tinkerbellka Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:16 ja nie mam rodzeństwa ale niedaleko mnie mieszka mój kuzyn który jest dla mnie jak brat jest starszy ode mnie 6 lat ale świetnie się rozumiemy Odpowiedz Link Zgłoś
sakura134 sakura134 23.06.11, 10:16 Mam brata starszego o 2 lata. Uważam, że mamy dobry ze sobą kontakt chociaż pewnie ja tylko tak myślę, on nie xd Bywaja jednak chwile, że się pokółcimy i jesteśmy na sibie strasznie wkurzeni. Ale w każdym rodzeństwie tak jest. I uważam się za szczęściare, że akurat mam starszego brata o 2 lata Dużo dziewczyn by tak chciało, ale cóż..., tylko jedna urodzona ze szczęściem. Odpowiedz Link Zgłoś
karolqa Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:22 ja zawsze chcialam miec starszego brata,zeby mnie bronil,zabieral na dyskoteki i takie tam ale niestety nie mam ... mam jedna siostre ktora jest o 8 lat starsza ode mnie . jak bylam mniejsza to strasznie sie klocilysmy,bilysmy itp. ja co chwile latalam do rodzicow na nia naskarzyc;p ale teraz kiedy juz nie jestem dzieckiem lecz nastolatka to mamy duzo wspolnych tematow ,mamy swoje tajemnice i jestesmy sobie bardzo bliskie.drugiej takiej przyjaciolki nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: Jakie są Wasze kontakty z rodzeństwem ? ;> 23.06.11, 10:22 z siostrą przyrodnią mam kontakt całkiem niezły, ale widuję ją może raz czy dwa na miesiąc, bo jest, a raczej skończyła już studia. z bratem mieszkam na co dzień i potrafimy się dogadać, ale nie ma dnia, w którym się nie kłócimy lub bijemy. Odpowiedz Link Zgłoś