kreizolek Re: Conversy. 06.07.11, 15:59 Aktualnie nie mam. Jakiś czas temu miałam i były super. Miłam różowe!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi co jak co, ale... 06.07.11, 16:03 nie dam za zwykłe trampki ze znaczkiem gwiazdy 200 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
kaktusowa ... 06.07.11, 16:10 Tez kiedyś wyśmiewałam ludzi którzy kupują te trampki 200 zł za znaczek to była dla mnie przesada ale też mnie ostatnio naszło i może sobie kupie poszukaj na allegro ja znalazłam nowe na 119 zł Odpowiedz Link Zgłoś
natusia445 Re: Conversy. 06.07.11, 20:46 Ja mam również trampki converse.Uwielbiam je mimo że są drogie.Mam teraz dwie pary. Jedne takie :img.szafa.pl/ubrania/1/005537649/1303460918/jak-nowe-granatowe-trampki-converse-39ipol.jpg" border="0" alt="https://img.szafa.pl/ubrania/1/005537649/1303460918/jak-nowe-granatowe-trampki-converse-39ipol.jpg"> A drugie takie :3.bp.blogspot.com/-9YnQL1QvVKI/Teok9N6oIvI/AAAAAAAAAEc/ROTeWxyfgVg/s1600/converse.jpg Mam zamiar kupić sb trzecią parę.Tym razem wysokie czerwone gładkie. Moim zdaniem converse są o wiele lepsze.I dlatego tyle kosztują.Na prawdę je polecam.Po pierwsze są ładniejsze,bo zgrabniejsze a nie takie człapy szerokie jak te normalne.A po drugie z tyłu mają taki jakby karton włożony że się je tak nie schodzi do środka. Odpowiedz Link Zgłoś
mhmm.zuz ale. 07.07.11, 13:59 Uważam że niektóre z was nie mają racji. Fakt, conversy są mega drogie ale wyglądem i wygodą różnią się niezwykle od zwykłych. Kupowałam dotąd trampki tanie, np. deichmanie czy CCC ale to po prostu jeden wielki chłam. I zamiast 5 par trampek za 60 zeta lepiej kupic droższe i miec je dłuzej a przy tym świetnie się w nich czuć. A zresztą, skoro żałujecie kasy na jedne buty to powinnyście dać sobie spokoj z kupowaniem wgl czegokolwiek.Potrzebna jest wam kolejna bluzka czy 10 para dżinsów ? Nie warto trochę przyoszczędzić kasy i kupić choć raz coś porządnego? Chyba że boicie się coversowego nałogu Odpowiedz Link Zgłoś
only_exception Re: Conversy. 08.07.11, 10:24 Mam conversy i jak dla mnie są genialne Moje Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Conversy. 08.07.11, 15:09 posiadam, ale sama uważam, że to za duży lans haha. kupiłam te ze względu na wzorek, a nie "bo to konwersy!". Odpowiedz Link Zgłoś
my.versace Re: Conversy. 08.07.11, 15:22 Ja mam 3 pary. 1. Długie czarne, a na nich truskawki, materiałowe (moje ulubione) 2. Krótkie czarne, bez wzorów, marteriałowe 3. Długie kremowe skórzane Nie chce mi się szukać linków. Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: Conversy. 13.07.11, 11:33 mam jedne za kostkę. są niesamowicie wygodne <3 dlatego chciałabym sobie kupić jeszcze jedne, ale najpierw muszę uzbierać trochę kasy na nie, bo jednak nie kosztują one 70 zł... Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia_25 Re: Conversy. 13.07.11, 14:07 Chciałabym mieć, ale nie za taką cenę. Są fajne, ale z drugiej strony jeśli każdy je ma to nie jest takie fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Conversy. 14.07.11, 15:19 Och te Conversy mam 2 pary te do kostek czarne i czaerwone , " marzyłam " o nich i mam je teraz .są absolutnie genialne świetna jakość milion razy lepsze niż np takie z ccc .chciałabym jeszcze fioletowe, granatowe lub białe . I Converse All Star Odpowiedz Link Zgłoś