• kreizolek Re: Conversy. 06.07.11, 15:59
      Aktualnie nie mamsad. Jakiś czas temu miałam i były super. Miłam różowe!!!!!!!!smile
    • kiwi co jak co, ale... 06.07.11, 16:03
      nie dam za zwykłe trampki ze znaczkiem gwiazdy 200 zł.
      • kaktusowa ... 06.07.11, 16:10
        Tez kiedyś wyśmiewałam ludzi którzy kupują te trampki 200 zł za znaczek to była dla mnie przesada ale też mnie ostatnio naszło i może sobie kupie poszukaj na allegro ja znalazłam nowe na 119 zł
        • kiwi Re: ... 07.07.11, 10:44
          ja nie kupuje butów na allegro.
    • miley124 Re: Conversy. 06.07.11, 16:09
      Ja mam czerwone-kocham je!!
    • natusia445 Re: Conversy. 06.07.11, 20:46
      Ja mam również trampki converse.Uwielbiam je mimo że są drogie.Mam teraz dwie pary.
      Jedne takie :img.szafa.pl/ubrania/1/005537649/1303460918/jak-nowe-granatowe-trampki-converse-39ipol.jpg" border="0" alt="https://img.szafa.pl/ubrania/1/005537649/1303460918/jak-nowe-granatowe-trampki-converse-39ipol.jpg">
      A drugie takie :3.bp.blogspot.com/-9YnQL1QvVKI/Teok9N6oIvI/AAAAAAAAAEc/ROTeWxyfgVg/s1600/converse.jpg
      Mam zamiar kupić sb trzecią parę.Tym razem wysokie czerwone gładkie.
      Moim zdaniem converse są o wiele lepsze.I dlatego tyle kosztują.Na prawdę je polecam.Po pierwsze są ładniejsze,bo zgrabniejsze a nie takie człapy szerokie jak te normalne.A po drugie z tyłu mają taki jakby karton włożony że się je tak nie schodzi do środka.
      • mhmm.zuz ale. 07.07.11, 13:59
        Uważam że niektóre z was nie mają racji. Fakt, conversy są mega drogie ale wyglądem i wygodą różnią się niezwykle od zwykłych. Kupowałam dotąd trampki tanie, np. deichmanie czy CCC ale to po prostu jeden wielki chłam. I zamiast 5 par trampek za 60 zeta lepiej kupic droższe i miec je dłuzej a przy tym świetnie się w nich czuć. A zresztą, skoro żałujecie kasy na jedne buty to powinnyście dać sobie spokoj z kupowaniem wgl czegokolwiek.Potrzebna jest wam kolejna bluzka czy 10 para dżinsów ? Nie warto trochę przyoszczędzić kasy i kupić choć raz coś porządnego? Chyba że boicie się coversowego nałogu suspiciousbig_grin
        • mhmm.zuz Ma ktoś jeszcze swoje zdanie??. 08.07.11, 09:37
          wypowiadajcie się!
    • only_exception Re: Conversy. 08.07.11, 10:24
      Mam conversy i jak dla mnie są genialne big_grin
      Moje smile
    • lamma Re: Conversy. 08.07.11, 15:09
      posiadam, ale sama uważam, że to za duży lans haha.
      kupiłam te ze względu na wzorek, a nie "bo to konwersy!".
    • my.versace Re: Conversy. 08.07.11, 15:22
      Ja mam 3 pary.
      1. Długie czarne, a na nich truskawki, materiałowe (moje ulubione)
      2. Krótkie czarne, bez wzorów, marteriałowe
      3. Długie kremowe skórzane

      Nie chce mi się szukać linków.
      • majka04 Re: Conversy. 13.07.11, 11:33
        mam jedne za kostkę. są niesamowicie wygodne <3 dlatego chciałabym sobie kupić jeszcze jedne, ale najpierw muszę uzbierać trochę kasy na nie, bo jednak nie kosztują one 70 zł...
    • klaudia_25 Re: Conversy. 13.07.11, 14:07
      Chciałabym mieć, ale nie za taką cenę.
      Są fajne, ale z drugiej strony jeśli każdy je ma to nie jest takie fajne.
    • miastowa. Re: Conversy. 14.07.11, 15:19
      Och te Conversyserce mam 2 pary te do kostek czarne i czaerwone , " marzyłam " o nich i mam je teraz .są absolutnie genialne świetna jakość milion razy lepsze niż np takie z ccc .chciałabym jeszcze fioletowe, granatowe lub białe . I serce Converse All Star

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka