asiulka026 Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:07 `Gdy pojawia się panika ,ktoś musi zachować zimną krew ;dd demoty z Harym Poterem demotywatory.pl/page/2 heh Odpowiedz Link Zgłoś
kotkaxd Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:28 `Serce nie jest komputerem, nie ma klawiatury, nie da się wścisnąć delete, wpisac nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku...; ** Odpowiedz Link Zgłoś
marciaaa26 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:44 Rodzisz się orginalny, nie umieraj jako czyjaś kopia. Odpowiedz Link Zgłoś
lasica13 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:52 "Nie kłamię,ja tylko zmieniam prawdę..." Odpowiedz Link Zgłoś
sandi249 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:58 иσ тσ sяυυ xD zapraszam na bloga!!! Odpowiedz Link Zgłoś
truskawka6 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:05 show what you can afford. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka133 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:14 www.youtube.com/watch?v=XP_7f-uVdCs Odpowiedz Link Zgłoś
emily8855 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:17 Poszukiwano szczęście listem gończym , lecz nikt nie potrafił podać rysopisu . Odpowiedz Link Zgłoś
mrrau opis 09.08.11, 18:31 too weird to live, too rare to die. tł. zbyt dziwna by żyć, zbyt wyjątkowa by umrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
mileycyrus08 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:31 Pienso De Ti Te quiero ;** To po polsku oznacza Myślę o Tobie Kocham Cię * Odpowiedz Link Zgłoś
amatorka_ Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:41 "Pour me a cup of joy, please." Odpowiedz Link Zgłoś
killedbylove Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:49 zazwyczaj mam opisy po angielsku lub nazwe jakieś piosenki . Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullenx mój to... 09.08.11, 19:05 "Tatiana Mietanowa spała, śniąc sny niewinne, niespokojnie radosne, ciepłe, jasne i pachnące czerwcowym jaśminem jak leningradzkie noce. Lecz przede wszystkim, odurzona życiem, śniła rozbuchane sny nieokiełzanej młodości." To cytat z książki pt.'Jeździec Miedziany'- Paullina Simons ♥ Polecam- zakochałam się w tej książce .. Odpowiedz Link Zgłoś
mileycyrus Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:06 `i to nieustanne czekanie: napisze...nie napisze. Wchodzisz w jego okienko i myślisz: "Nie, to on powinien"... (Dokładnie taki, skopiowany idealnie z GG). i powiem, że jest z przesłaniem do kogoś. Odpowiedz Link Zgłoś
voila Re: nie mam GG. 09.08.11, 21:34 Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, Że znów zgubiłam samą siebie.... najgorsze jest czekanie, na coś co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi..... Odpowiedz Link Zgłoś
emilyx3 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:23 Mamy zwidy ? Czy jednak nie ? : D Hahahaha x D Taki ; d Odpowiedz Link Zgłoś
estrellaa Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:44 znalazłam czterolistną koniczynkę . nie ma jednego listka ale to nic . ______________________________ Ratata <3 Odpowiedz Link Zgłoś
angel44 Opisy:D 09.08.11, 19:38 Mój obecny: Nie jestem agresywana, czasami tylko kogoś pie...ę, drę mordę i rzucam przedmiotami. tyle. xdd . Na GG 2,czyli dla ludzi z net-u: Nie piję, Nie palę, Nie klnę ... O Kurwa ! Papieros Wpadł Mi Do Wódki. ! Na GG 3 dla wkręcanie kuzynów i innych chłopaków: - mamo , żelazko się zjebało . - nie przeklinaj ! czemu się zjebało ? - skąd mam wiedzieć , próbuje od 30 minut wyprasować bluzkę i nic , zimne jest . - a włączyłaś do prądu ? - ooo ... zapomniałam . ;d Dziwna jestem wiem Ale dobrze mi z tym ;P Odpowiedz Link Zgłoś
z0zolek Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:40 Longingly ;** When you come? ♥ Odpowiedz Link Zgłoś
alexis69 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:42 w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:44 mój obecny opis na gg: "Fałszywi przyjaciele są i byli i pewnie będą żyli , ale nigdy w zgodzie ze mną.. ...." Odpowiedz Link Zgłoś
agsonik Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:48 W garść się weźmy Zaciśnijmy pięści! Pokażmy światu, że jesteśmy I dalej jedźmy Odpowiedz Link Zgłoś
tottoo Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:08 ''HIP jak piłaka , Hop jak boiskoo ; * '' Odpowiedz Link Zgłoś
monikawella Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:12 anusia1314 napisał(a): > Prosze o wypowiadanie się. > > Nawet jeśli był, to i tak prosze nie usuwać "Faceci to świnie, dlatego jestem wegetarianką" Odpowiedz Link Zgłoś
edith_ Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:31 "Bernadette You are my liberty I celebrate the day That you changed my history of Life and death" Odpowiedz Link Zgłoś