Dodaj do ulubionych

Twój obecny opis na GG ?

    • asiulka026 Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:07
      `Gdy pojawia się panika ,ktoś musi zachować zimną krew ;dd demoty z Harym Poterem demotywatory.pl/page/2

      heh big_grin
    • kotkaxd Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:28
      `Serce nie jest komputerem, nie ma klawiatury, nie da się wścisnąć delete, wpisac nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku...; **
    • marciaaa26 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:44
      Rodzisz się orginalny, nie umieraj jako czyjaś kopia.
    • lasica13 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:52
      "Nie kłamię,ja tylko zmieniam prawdę..."
    • sandi249 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 17:58
      иσ тσ sяυυ xD

      zapraszam na bloga!!!
    • truskawka6 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:05
      show what you can afford. big_grin
    • czekoladka133 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:14
      www.youtube.com/watch?v=XP_7f-uVdCs
    • emily8855 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:17
      Poszukiwano szczęście listem gończym , lecz nikt nie potrafił podać rysopisu .
    • mrrau opis 09.08.11, 18:31
      too weird to live, too rare to die.
      tł. zbyt dziwna by żyć, zbyt wyjątkowa by umrzeć.
    • mileycyrus08 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:31
      Pienso De Ti smile Te quiero ;** To po polsku oznacza Myślę o Tobie smile Kocham Cię kiss*
    • amatorka_ Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:41
      "Pour me a cup of joy, please."
    • klaudiau11 ' - Runaway with me, - Anytime you want ' 09.08.11, 18:45
      big_grin
    • killedbylove Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 18:49
      zazwyczaj mam opisy po angielsku lub nazwe jakieś piosenki . smirk
      • pimpusia nie mam! 09.08.11, 18:55
        ja nigdy nie ustawiam opisu tongue_out
    • bellacullenx mój to... 09.08.11, 19:05
      "Tatiana Mietanowa spała, śniąc sny niewinne, niespokojnie radosne, ciepłe, jasne i pachnące czerwcowym jaśminem jak leningradzkie noce. Lecz przede wszystkim, odurzona życiem, śniła rozbuchane sny nieokiełzanej młodości."

      To cytat z książki pt.'Jeździec Miedziany'- Paullina Simons ♥ Polecam- zakochałam się w tej książce ..
    • mileycyrus Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:06
      `i to nieustanne czekanie: napisze...nie napisze. Wchodzisz w jego okienko i myślisz: "Nie, to on powinien"...uncertain
      (Dokładnie taki, skopiowany idealnie z GG).
      i powiem, że jest z przesłaniem tongue_out do kogoś.wink
      • niemampomyslu nie mam GG. 09.08.11, 19:12
        • abbey_girl Re: nie mam GG. 09.08.11, 19:29
          Nie jestem sama, uff.
          • voila Re: nie mam GG. 09.08.11, 21:34
            Naprawdę nie mogę w to uwierzyć,
            Że znów zgubiłam samą siebie....



            najgorsze jest czekanie, na coś co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi.....
          • zulcia112 Re:mój 10.08.11, 09:06
            mój to: Siemka!
            wink
        • oleska940 Re: nie mam GG. 09.08.11, 22:53
      • miley138 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 23:51
        Nie mam tongue_out
    • deedee ^_^ 09.08.11, 19:16
      ni cholery ;'d
    • emilyx3 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:23
      Mamy zwidy ? Czy jednak nie ? : D
      Hahahaha x D

      Taki ; d
      • estrellaa Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:44
        znalazłam czterolistną koniczynkę . nie ma jednego listka ale to nic .
        ______________________________

        Ratata <3
    • angel44 Opisy:D 09.08.11, 19:38
      Mój obecny:
      Nie jestem agresywana, czasami tylko kogoś pie...ę, drę mordę i rzucam przedmiotami. tyle. xdd .
      Na GG 2,czyli dla ludzi z net-u:
      Nie piję, Nie palę, Nie klnę ... O Kurwa !
      Papieros Wpadł Mi Do Wódki. !
      Na GG 3 dla wkręcanie kuzynów i innych chłopaków:
      - mamo , żelazko się zjebało . - nie przeklinaj ! czemu się zjebało ? - skąd mam wiedzieć , próbuje od 30 minut wyprasować bluzkę i nic , zimne jest . - a włączyłaś do prądu ? - ooo ... zapomniałam . ;d
      big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinDziwna jestem wiem wink Ale dobrze mi z tym ;P
    • z0zolek Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:40
      Longingly ;** When you come? ♥
    • alexis69 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:42
      w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć.
    • emmaj660 Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:44
      mój obecny opis na gg: "Fałszywi przyjaciele są i byli i pewnie będą żyli , ale nigdy w zgodzie ze mną.. ...."
    • agsonik Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 19:48
      W garść się weźmy
      Zaciśnijmy pięści!
      Pokażmy światu, że jesteśmy
      I dalej jedźmy 
    • julka_18 <3 09.08.11, 19:48
    • tottoo Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:08
      ''HIP jak piłaka , Hop jak boiskoo ; * ''
    • monikawella Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:12
      anusia1314 napisał(a):

      > Prosze o wypowiadanie się.
      >
      > Nawet jeśli był, to i tak prosze nie usuwać


      "Faceci to świnie, dlatego jestem wegetarianką" tongue_out
      • edith_ Re: Twój obecny opis na GG ? 09.08.11, 20:31
        "Bernadette
        You are my liberty
        I celebrate the day
        That you changed my history of
        Life and death"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka