- tak jak w temacie .
być może był już taki wątek , ale ja takiego nie widziałam ;p
macie swój taki ulu. perfum . od którego nie możecie się oprzeć . a może podoba wam się jakiś ?
mi podobają perfumy PUMY . mają ładne lekkie zapachy . oraz bardzo długo wytrzymują .