michaelka 08.09.11, 17:57 Czy ,,przestawiliście się '' już na tryb szkolny ? Ja już tak , ale większość mojej klasy zachowuje sie jak na wiecznych wakacjach. A jak jest z Wami ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diekatja Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 08.09.11, 18:05 Ja nadal żyję wakacjami : P Odpowiedz Link Zgłoś
minaslia takk 08.09.11, 18:07 nauczyciele jeszcze za bardzo nic nie zadają, więc czuję się jak na wakacjach : ) chociaż pogoda nie dopisuje(zresztą jak w te wakacje) ;// Odpowiedz Link Zgłoś
blood_ Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 08.09.11, 18:22 Nowy singiel Avril Lavigne - Wish you were here Koniecznie posłuchaj!!! Polecam!!! www.youtube.com/watch?v=FPUzxp4brQQ Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 20:40 mieszane :3 chodzę spać jak na wakacjach (ok 12-1 może wcześniej) lecz niestety rodzice nie pozwalają wylegiwać się w cieplutkim łóżeczku od 10.30 czy 11 o 6.30 pobudka i do szkoły. masakra! i jeszcze mam ch.......y plan lekcji Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 20:39 Ja to chcę,żeby rok szkolny się skończył bo chcę skończyć 3 klasę gim jak najszybciej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
gorzata.14 Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 20:43 To wstawanie po godzinie 6 od razu mnie przestawiło na rok szkolny xd Odpowiedz Link Zgłoś
rememberina Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 20:48 ja zyję wakacjami, jeszcze nie przystosowałam się do trybu 'dziennego' Odpowiedz Link Zgłoś
meredith. Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 20:51 zatrzymałam się gdzieś tak na 27 sierpnia, nie wiem czemu cały czas wydaje mi się, że jest ten dzień, ale spokojnie sobie wakacjuję ;* Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: -,- 09.09.11, 21:26 Ja niestety tak! Właśnie rozpoczęłam naukę w trzeciej gimnazjum i jestem przerażona. W klasie pierwszej mieliśmy dwa tygodnie na klimatyzację w nowej szkole, praktycznie cały wrzesień był lajtowy. W drugiej było ciężej, bo już dwudziestego rozpoczął się deszcz sprawdzianów i prac domowych. Tym razem jest jeszcze gorzej : dziś dziewiąty, a ja mam przed sobą cały weekend kłucia znienawidzonej przeze mnie pip pip pip ( pomińmy epitety) biologii. A ja wciąż chce czytać, oglądać US Open, Kochane Kłopoty i pisać. Liczę,że po jutrzejszym zakuwaniu uda mi się przestawić, bo co dzień rano budzę się z myślą,że nie dam rady. Nie wstanę, nie wytrzymam siedmiu lekcji, nie odrobię prac domowych, nic mi się nie uda. Odpowiedz Link Zgłoś
niegrzeczna... Re: Wciąż żyjecie wakacjami ? 09.09.11, 21:37 nieeee .... ja nadal żyję wakacjami i chcę już następne !! Odpowiedz Link Zgłoś
shadow_ nie. 09.09.11, 21:37 przestawiłam się już, lekcje zadają od początku. <: Odpowiedz Link Zgłoś
lena_ Re: nie. 09.09.11, 23:26 wciąż mam wakacje :d nawet zadanie nie pomagają przestawić mi się na tryb szkolny ;3 haha Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: nie. 18.09.11, 10:17 Nie jeszcze się nie przestawiłam próbuję się kłaść o 22.00 ale i tak zasypiam później,a najgorzej rano wstawać ustawiam sobie budzik na 6.45 i tak wstaje o 7.00 strasznie mi się nie chce wstawać i wtedy zawsze myślę sobie o wakacjach i jeszcze gorzej jestem zła... Odpowiedz Link Zgłoś