Dodaj do ulubionych

Na co do kina?

03.06.09, 17:16
Hej! Pewnie było juz duzo takich wątków ale chcialabym dowiedziec sie o waszych opiniach.

Ostatnio z moja przyjaciółką pojechalysmy do kina na "hannah montana the movie",
a teraz chcemy znowu jechac do kina na jakis film tylko nie wiemy jaki jest fajny, moze wy macie jakies fajne propozycje?kiss
Obserwuj wątek
    • independent_ Re: Na co do kina? 03.06.09, 17:32
      Ja ostatnio byłam na 17 again.
      Średnie, szczerze mówiąc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka