Gość: nieznajoma ;p
IP: *.telpol.net.pl
03.07.09, 16:37
Elo , chciałabym się Was zapytać czy kiedykolwiek któraś z was goliła sobie np
nogi za pomocą plastrów depilacyjnych . ? Mam 13 lat i troszkę się boje bólu ,
ale ma się ( podobno ) gładką skórę do 4 tygodni. Bardzo proszę , byście mi
powiedziały czy to boli ;dd
pozdro . <3