Dodaj do ulubionych

Depilacja...

IP: *.telpol.net.pl 03.07.09, 16:37
Elo , chciałabym się Was zapytać czy kiedykolwiek któraś z was goliła sobie np
nogi za pomocą plastrów depilacyjnych . ? Mam 13 lat i troszkę się boje bólu ,
ale ma się ( podobno ) gładką skórę do 4 tygodni. Bardzo proszę , byście mi
powiedziały czy to boli ;dd
pozdro . <3
Obserwuj wątek
    • cocomaroko Re: Depilacja... 03.07.09, 16:51
      nie wiem . xdd nie próbowałam . ;DD
    • andziulkaxd Re: Depilacja... 03.07.09, 17:21
      Na początku napewno będzie bolało....Dopiero po kilku razach się już
      przyzwyczaisz....Ale depilacja plastrami nie jest dokładna...Pozostaja po nich
      gdzie nie gdzie włosy....;/
      Pozdrawiamsmilesmile
      • mileyanddemi Re: Depilacja... 03.07.09, 19:33
        nie próbowałam....kremy i golarki wystarczaja
        • daria1150 Re: Depilacja... 03.07.09, 21:13
          mileyanddemi napisał(a):

          > nie próbowałam....kremy i golarki wystarczaja
          Popieram xD
      • aleks768 Re: Depilacja... 03.07.09, 21:32
        Andziulkaxd A dla urody trzeba cierpieć.
    • klaudysia Re: Depilacja... 03.07.09, 21:27
      ,,ajć ;D
      lepiej tego nie rób...,
      słyszałam że to bardzo boli... xd
      ja nie depiluje woskiem. xd"
    • aleks768 Re: Depilacja... 03.07.09, 21:30
      ja też goliłam takimi plastrami ale widzisz to nie raz korzeń włoska wyrwie.
      Ale wolę pęsetą a potem depilatorem przejechać.
    • ewunia7777777 Re: Depilacja... 03.07.09, 23:06
      ja tam włoski usuwam zwykla maszynka. jedna chwila, bez zadnego bolu, dosyc taniaaa.
      fakt, trzeba co dwa dni przynajmniej u mnie powtarzac, ale wole to niz ten wosk itp. albo
      maszynke do golenia, co taka droga i tak boooli ;]
      • kitty16 Re: Depilacja... 04.07.09, 20:08
        ewunia7777777 ja mam tak samo jak ty wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka