Nie wiem jak wam ale mi często zdarzają się w sklepie nieprzyjemne sytuacje.

Ekspedientki przyglądają się mi a raczej chodzą za mną po całym sklepie i to nie dlatego że
chcą mi pomóc w wyborze ubrania czy coś w tym stylu tylko tak jakbym miała coś
ukraść!!!. To jest oburzające. Możecie myśleć że sobie to wymyśliłam ale tak jest naprawdę!
Pare razy słyszałam jak jedna mówiła do drugiej coś wstylu: idź pilnuj tam albo przyglądaj
się tamtej. Po usłyszeniu takich rozmów najczęściej wychodziłam ze sklepów!!! To jest
niemiłe i krępujące.


Czy wam też zdarzają się takie sytuacje???