wyobraznia
17.08.09, 17:18
Hej .
Byłam dzisiaj w bibliotece po książki .
Wszystki mnie interesowały i nie wiedziałam co wybrać . ;d
W końcy wzięłam 5 xd
Więc polećcie ksiązki ,j jakie kiedyś czytałyście, albo te które najbardziej Wam przypadły
do gustu .
Osobiście polcam przeczytać książkę Johanny N. Malcom - Chłopak z internetu .
Zaczynam czytać list w butelce .
Spodobał mi się tytuł książki - `Duch na luzie` i `Duch na ratunek` oraz `Kiedyś, teraz i ta
hałaśliwa dziewczyna` - spodobał mi się jej opis . =D ! . ;D
Bardzo lubię gdy skacze mi ciśnienie przy czytaniu .