Dodaj do ulubionych

Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok szkolny

22.08.09, 19:43
nienawidzę szkoły pierwszy dzień jest dla mnie apokalipsą która wraca co 1
września by mnie dobić szczególnie po tych wakacjach bo były beznadziejne pod
względem pogody sadsadsad
ale czy można jakoś optymistycznie rozpocząć rok szkolny 2009/2010??? jak
sprawić zeby te 10 miesięcy się nie dłużyło???
macie jakieś pomysły???
Bo ja NIE sadsadsadsadsad podsuńcie coś bo zwariuje
Obserwuj wątek
    • nikt. Dziwna rada . ; 3 22.08.09, 19:50
      przede wszystkim nie liczyć dni do końca roku : )
      po prostu jakoś to przeczekać.
      wiem że to nie rada, jakiej oczekiwałaś.
      ale ja zawsze tak mam, że nienawidzę 1 września, a potem, gdzieś w maju
      zauważam, jak to szybko zleciało... : D
    • ashleyandmiley Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok szkolny 22.08.09, 20:00
      ja nie mam jakiś sensownych pomysłów.. najpierw pomysl sobie ile czasu zostało
      do Mikołajek do świąt Bożego Narodzenia do Nowego Roku potem Wielkanoc i za
      jakiś czas wakacje.. mi zwykle to pomaga..
      • zmienna Re: Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok sz 22.08.09, 20:03
        Nigdy nic nie jest do końca optymistyczne.Zawsze będzie w tym odrobinę pesymizmu ,nie
        zależnie co robisz.Na siłę nie obrócisz tego w miłą rzecz.
        Myśl o pozytywach ,zapomnij o negatywach.Skoro przeżyłaś tyle tych apokalips (jak
        ładnie określiłaś) przezyjesz i następne.
    • shady_girl Re: Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok sz 24.08.09, 20:54
      ja zazwyzaj wyznaczam sobie jakis cel np: dozyć do Bożego Narodzenia, potam do
      Wielkanocy i tak dlej juz leci...
      mam nadzieję że pomogłam...big_grin
    • kluchu Re: Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok sz 24.08.09, 21:23
      Wysypiaj się, zrób starannie prace domową by mieć satysfakcję że pani ją
      doceniła np 5 wink To naprawdę, choć nie zdajemy sobie sprawy, podnosi na duchu ;P
      Nie wmawiaj sobie że nie umiesz! Pamiętaj dziewczyny wszystko mogą wink
      • sonia321 Re: Jak optymistycznie rozpocząć i przeżyć rok sz 24.08.09, 21:27
        poprawiaj od razu wszystkie jedynki, ja niestety tak nie robiłam i miałam pod
        koniec roku już dosyć bo ciągle latałam na jakieś konsultacje a tak to bym sobie
        już od maja na wagary poszła.
    • miqusia lalala 24.08.09, 21:34
      te słowa nie idą w parze .
      ja nie dam rady, ty możesz spróbować, dla mnie
      najbardziej optymistycznym miejscem jest...

      ______________________________________________
      ... nasz czat ! nawet w roku szkolnym możesz się cieszyć !
      https://www.fotohost.pl/pfiles/27597/baner%20czatu.png
      by sophie, zapraszam ; *

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka