Dodaj do ulubionych

muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; D

24.08.09, 15:30
polecam
: )


znany wśród internautów komik - Jon Lajoie, w piosence
przedstawia, jak to jest z przemysłem muzycznym.
Sama prawda bardzo ładnie i zabawnie ujęta.
Piosenka Ci coś przypomina? To dlatego, że wiele hitów muzyki
pop jest właśnie tak stworzonych. ; d
Obserwuj wątek
    • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 15:39
      co sądzicie o tym tekście?
      lubicie tego komika ? ja uwielbiam jego pomysły ; p
      • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 15:57
        miqusi jest smutno, nikt nic nie pisze ; (
        • nikt. Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 16:18
          eh, mam wrażenie, że ten "song" został stworzony z myślą,
          jakie piosenki tworzone są obecnie,
          a jakie kiedyś.
          co mi z kolei przypomina, że tego by nie było,
          gdyby (cholera jasna, i znów mi się przypominaa.). gdyby.. eh.
          gdyby obecnie, i gdyby żył, Michael pisałby piosenki.
          rynek muzyczny nie byłby pełny pustych wykonawców,
          i tak samo ich pustych piosenek.
          w ogóle nie mam dzisiaj ochoty na dysutowanie, czy tam wdawanie się w kłótnie . pf.
          za dużo łez dziś rano, o wlaśnie.
          • nikt. Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 16:20
            czsami tak mam, że jak coś piszę, to tak strasznie o tym myślę,
            że zapominam poszczególnych słów, które miałam tam umieścić. ; q
            gdyby obecnie, i gdyby żył, Michael pisałby piosenki.
            Piosenki, które coś znaczą.
            które mają przesłanie.
            a nie, tak jak te wszystkie plastiki.
            a nie piosenki, które mają tylko rymy.
            i są o miłości.
            są też inne, tylko że stare.
            bo kiedyś, inaczej pisano piosenki.
            teraz liczą się tylko pieniądze.
            a kiedyś.. ?
            muzyka, oczywiście..
            • nikt. Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 17:24
              pisz coś, miqusiu. pf.
              założyłaś wątek, i teraz na nim nie odpowiadasz. xd
              ale z Ciebie marna zakładaczka wątków. : D
              hahahahhahhah. < 3
              miqusiaa. smile
              • sonia321 Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 24.08.09, 19:58
                Super nagranie i cała prawda... Widziałam też inne filmy w jego wykonaniu i są
                śmieszne smile
    • miqusia a pff . 24.08.09, 20:30
      nikt <3 . nie było mnie, dopiero wróciłam .
      nie bardzo rozumiem jakiejś części wypowiedzi, którą
      podzieliłaś się z nami nie na temat ^ .
      ale tak, tak, zgadzam się, tak...
      no ale dla niego też przecież były ważne pieniądze, no nie
      oszukujmy się, ale też nie był złoty . nie róbmy z niego, kogoś
      kto ma same pozytywy. Tak, piosenki są świetne ; 3
      No cóż, taki jest showbiznes . xd
      • nikt. Re: a pff . 24.08.09, 20:51
        Gdyby pieniądze byłyby dla niego ważniejsze niż muzyka,
        nie dawał by żadnych datków na cele charytatywne i szpitale.
        tzn. czego nie rozumiesz ? xD
        wytłumacze Ci, bardzo chętnie. ; >
        • miqusia Re: a pff . 24.08.09, 21:08
          nie, dziękuję, już rozumiem .
          ale wiele gwiazd daje datki, że niby jacy to oni dobrzy.
          nawet ci, co śpiewają tą komercje ^^.
          wbijaj na czat lepiej ; *
    • miqusia Jon L . 25.08.09, 11:16
      Może ktoś jeszcze chciał by się wypowiedzieć ? ; d
      polecam
      jeszcze ten
      filmik
      . jak i wszystkie pozostałe,
      bo jest naprawdę świetny ^^.
      • ardnaskela Re: Jon L . 25.08.09, 11:39
        No właśnie. Cała prawda o muzyce pop.
        Jednak nie wszystkie popowe piosenki są tak skonstruowane.
        Komika nie znam, ale dobrze, że są tacy ludzie, którzy nie boją się wyrazić swojej opinii i
        pokazać co jest naprawdę grane. wink
        __________________________________________________________________
        miqusiu droga, przypominam o wątku A6Wtongue_out
    • yourbadream Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 15:02
      Podobnież to co teraz jest odpowiada zapotrzebowaniu. Dziewczyny chcą być
      kochane przez ładnych i te de.
      A to, że robią to dla kasy... Też mi odkrycie. Heloł! Teraz wszystko się w okół
      tego kręci.

      Poza tym to jest zbyt wielkie uogólnienie.
      • yourbadream Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 15:03
        Jezu... Ale walę ostatnio: wokół*
        • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 18:35
          YBD, to przez czat, na mnie też źle działa .
          ale go nie zostawię ; p
          no, nic nowego nie odkrył, ale jest pierwszą
          osobą, która pokazała to tak otwarcie światu. : )
          I jeszcze na temat tego pana, do jane:
          Czepiałaś się, że teraz wszyscy zaczęli go kochać,
          a wcześniej nic, zero. To proszę, on o tym zaśpiewał ; )
          Jego najpopularniejszy teraz filmik - Michael Jackson is Dead .
          • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 18:40
            Ogólnie wypaplałam coś bez sensu.
            Nie tak...
            I jeszcze na temat tego pana, do jane:
            Czepiałaś się, że teraz wszyscy zaczęli... i tutaj,
            nie go tylko Michalea J. [...]
    • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; D 25.08.09, 20:46
      czy ktoś jeszcze się wypowie ?
      Bo jakoś szczególnym powodzeniem się mój
      wątek nie wyróżnia -_-
      • nikt. Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 21:16
        Miq, mój wątek o śmiesznych filmikach z MJ też jakoś sczególnie nie.
        NIKT nie skomentował. >.<
        • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 25.08.09, 21:17
          to ja skomentuję ^^.
          właź na czata ; *
          • iness_pendragon Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 26.08.09, 10:33
            wow ! extra!
    • klaudysia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 26.08.09, 12:15
      ;D ja tez mam
      cos xd Cos dla fanów harrego pottera i antyfanow tez xdd zajebiste xd
      • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 26.08.09, 12:37
        klaudysia, fajne .
        tylko nie przyjemnie mi się tego słucha, bo jak dla mnie
        facet ma straszny głos do śpiewania . ; P
        wolę Jona xd
        • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 26.08.09, 21:12
          w sumie... teraz jakoś lepiej brzmi .
          jak słuchałam go pierwsze 30 sek. nie mogłam go słuchać ; p
          • klaudysia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 27.08.09, 10:06
            ale przyznaj ,ze ogolnie cala piosenka jest niezla xD
            • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 28.08.09, 13:53
              tak, ogółem mi się podoba . : D
              nawet dzisiaj jej przesłuchiwałam, spodobała mi się .
              mama mnie yta, skąd wytrzaskuję takie dziwne
              piosenki, lol
    • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 29.08.09, 19:26
      hej : ) chciałam napisać do niezliczonej ilości
      fanów mojego wątku
      ...
      hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
      ..., że Jon wstawił do internetu nową piosenkę,
      na temat radia . Czyli teraz zajmuje się komercją,
      popem i tą muzyką, którą słychać wszędzie
      i zawsze brzmi tak samo ; ))
      nie mogę słuchać tej piosenki, ale przemawia ; 3

      radio, radio, Jon <3
      • miqusia Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 23.10.09, 20:16
        cześć, bum bum


        ona ma sens, jak wszystkie
        ale jestem za mało fajna by była o mnie, o lol
        XD
    • lamma Re: muzyczne wideo - cała prawda o muzyce pop! ; 23.10.09, 20:23
      ''Chcę żebyśmy byli razem. Niestety nie możemy, bo ja jestem bogaty i sławny a
      ty nie''
      rozbrajające XD

    • renesme Avril! 23.10.09, 20:35
      Avril ; P
      • miqusia Re: Avril! 23.10.09, 20:44
        co Avril ? ; p
        • miqusia Re: Avril! 23.10.09, 21:12
          taak, jestem zdesperowana, chcę żebyście wiedzieli
          o Jonie ; d

          pouwilbiłam go , o lol . bo pokochać nie, lubić - lubiłam
          to go uwielbiam teraz ;3

          wiem, dziwna jestem
    • miqusia cześć, coś na dziś x. d 25.10.09, 12:49
      Sunday
      Afternoon ; d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka