christa61 27.03.09, 22:19 Co sadzicie o tej dietce? wedlug mnie jest nie zła,sama natura ,a nam przecierz o to chodzi... Nie będe sie na jej temat rozpisywać ,polecam poczytac w googlach jesli ktoś chce się o niej dowiedziec. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
christa61 Re: Dieta Lutza 29.03.09, 15:36 Czesć asaofetido Miałam wypadek samochodowy,cud że żyje!uniknęlismy czołowki ale i tak zarobilismy w bok auta,.Na szczęscie nic nam sie nie stało ale bylo troche procedury zwiazanej z tym incydentem,Młodzi ludzie szaleja na drogach sa niebezpieczni!Apel z mojej strony dla was młodzi OPAMIETAJCIE SIĘ,PONIEWAŻ DUŻO LUDZI NIEWINNYCH TRACI PRZEZ WAS ŻYCIE!!!!! Odpowiedz Link
asaofetida Re: Dieta Lutza 29.03.09, 16:54 UFFF! To mialas szczescie. Ten temat tez mnie irytuje bo sa ludzie, ktorzy szaleja, jada po pijaku lub za szybko i zagrazaja innym. To jest masakra. Ja mialam juz dwa wypadki i obydwa nie z mojej winy...raz w Polsce a raz w Niemczech. Odpowiedz Link