Dodaj do ulubionych

Dieta Lutza

27.03.09, 22:19
Co sadzicie o tej dietce?
wedlug mnie jest nie zła,sama natura ,a nam przecierz o to chodzi...
Nie będe sie na jej temat rozpisywać ,polecam poczytac w googlach
jesli ktoś chce się o niej dowiedziec.
Obserwuj wątek
    • asaofetida Re: Dieta Lutza 29.03.09, 11:52
      Czesc Christa! Gdzies sie podziewala?
      • christa61 Re: Dieta Lutza 29.03.09, 15:36
        Czesć asaofetido
        Miałam wypadek samochodowy,cud że żyje!uniknęlismy czołowki ale i
        tak zarobilismy w bok auta,.Na szczęscie nic nam sie nie stało ale
        bylo troche procedury zwiazanej z tym incydentem,Młodzi ludzie
        szaleja na drogach sa niebezpieczni!Apel z mojej strony dla was
        młodzi OPAMIETAJCIE SIĘ,PONIEWAŻ DUŻO LUDZI NIEWINNYCH TRACI PRZEZ
        WAS ŻYCIE!!!!!
        • asaofetida Re: Dieta Lutza 29.03.09, 16:54
          UFFF! To mialas szczescie. Ten temat tez mnie irytuje bo sa ludzie,
          ktorzy szaleja, jada po pijaku lub za szybko i zagrazaja innym. To
          jest masakra. Ja mialam juz dwa wypadki i obydwa nie z mojej
          winy...raz w Polsce a raz w Niemczech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka