magda1711
08.10.04, 11:37
Witam!
Bardzo proszę , niech mi ktoś doradzi!
Dwa lata temu miałam wypadek, potrącił mnie pijany kierowca na przejsciu,
miałam (a raczej dalej mam) uraz kolana, na całe życie...
Dostawałam specjalne zastrzyki w kolano, po których lekarz mi powiedział , że
mogą może mi się poprawić stan kolana, ale w każdej chwili może to powrócić,
ze to uraz na stałe...
No i przez pewien czas wszystko było ok, a teraz znowu mam częste bóle
kolana, nie mogę stanąć na nogę czasami, ciągle mi coś tam przeskakuje...W
najbliższym czasie idę do lekarza.
Chciała bym wiedziec czy w takim wypadku mogę się ubiegać o rentę powypadkową?
(bo chyba o taką w tym wypadku chodzi).I chyba takie sprawy wypadkowe (z tego
co wiem)nie ulegają przedawnieniu.
Bardzo proszę o radę!