Gość: karimaj IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 23.02.05, 12:46 Co to jest? czasami robi mi się tak słodko w ustach. Czy może to byc objaw choroby? Mam 30 lat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj