Gość: Marta
IP: *.elartnet.pl / *.elartnet.pl
20.10.02, 00:13
Niedawno przeczytałam książki dotyczace leczenia rożnych dolegliwości za
pomocą preparatów pochodzacych z Peru - z kory liany i innych roślin.
A Anglii istnieje laboratorium wytwarzające odpowiednie preparaty.W Polsce
są również dostepne. Mam pytanie do Was bedących za granicą- czy tam jest
popularne leczenie tymi lekami, czy lekarze uznają takie ziołolecznictwo i
czy rzeczywiście wyniki są zadowalające? Znam entuzjastyczne opinie z pism
i stron internetowych ale chciałabym wiedzieć jak to wygląda na codzień i
jaka jest znajomośc tego tematu wśród lekarzy za granicą.Dzięki za
odpowiedzi.